reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
jestem wieczorkiem.
Widzę że Madziolka I Agatka oraz Doggi w szpitalu.Trzymam kciuki!
Larvuniu witaj ! Aż miło się czyta twojego posta.Widzę że tak wszystko pozytywnie.
Ja najbardziej boje się o reakcję Jasia na siostrę.Zeberko a jak u Ciebie?Jak Jaś przyjął Bartusia?
 
Cinamon, bardzo dobrze, póki co w ogóle nie jest zazdrosny, co jakiś czas podchodzi całuję w główkę, głaszcze. Bartus w ogóle nie jest kłopotliwy, więc na razie moja uwaga skupia się głównie na Jasiu, myslę, ze z czasem może być trudniej...
 
Zeberko no właśnie moja siostra też mnie pociesza że nie będzie tak źle. Ona urodziła 5 dni temu, a jej Zuzia jeszcze malutka bo ma 2,5 roku, ale siostra mówi że przyjęła malutkiego bardzo dobrze. Tak jak u Ciebie Jasio Bartusia.Ja tylko obawiam się że na początku będzie dobrze, że starsze dziecko jest podekscytowane rodzeństwem, ale jak zobaczy że większośc uwagi poświęcamy temu młodszemu to może być źle.Wiadomo zazdrość itd.Tego właśnie się boję
Mamusiu rozgrzeszam Ciebie z tego torcika bo ja dziś zjadłam wielki deser lodowy w Grycanie.Co prawda dużo tam było owoców ale to mnie nie usprawiedliwia!
 
reklama
Do góry