reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

ja właśnie zjadłam kolację - pyszne zapiekanki z czosnkiem, ogórkiem szynka serem majonezem i papryką. I jestem taka szczęsliwa, bo wreszcie zjadłam coś innego niż słodycze. Ogólnie to oprócz sniadania i obiadu to jem same słodycze, cukierki, ciasteczka, czekoladki, wafelki. To bardzo dziwne bo ja .......nie lubiłam slodyczy. Ogólnie mogły dla mnie nie istnieć!!! No może raz w miesiącu zjadłam snikersa lub cos podobnego. A teraz w ciązy - słodycze, sery, owoce...
Maż do pracy poszedł, dzieci - małolaty moje robia swoje a mi sie nudzi!!! a w łazience góóórrra prania. Nie chce mi się.....
 
reklama
Hej! Byłam dzisiaj u mnie w szkole na rozmowie z dyr...pogratulowała...ale kazała uzupełniać dziennik za nią...sprawdzać do końca tego miesiąca sprawdziany, zeszyty, kartkówki itp, bo ona nie ma na to czasu...czujecie to?...a ja głupia się zgodziłam...już taka jestem....z pokoju nauczycielskiego wolałam się ulotnic bo co niektórzy patrzyli na mnie jak na 15 latkę która wpadła i jest bez środków do życia... więc wolałam się ulotnić do koleżanki do świetlicy i tam zrobić swoje...a tak poza tym mdłości sie nasilają wieczorem...kupiłam sobie krem z rossmana na rozstępy (ponoć świetny i niedrogi) ale niestety wyrzuce do kosza bo śmierdzi mi starsznie....zjadłam pomarańczkę...jeszcze czeka na mnie magnum w zamrażarce ale chyba nie dam rady dzisiaj...
 
Misialina!!!!! No to poleciałaś na maxa w tej szkole... a gdzie Twoja asertywność, kobieto?? :-) A swoją drogą, to ta dyrektorka ma tupet...ja sobie tego nie umiem wyobrazić, chociaż rozumiem, że dyrowi trudno odmówić...głupia sprawa...może zwolnienie do końca ciąży odcięłoby Cię od takich sytuacji? Bo takie chwilowe daje do zrozumienia, że jednak ciągle możesz pracować - nawet za innych!

Doris - co do słodyczy to u mnie zwrot o 180st. NIC mi nie smakuje i praktycznie w ogóle nie jem żadnych łakoci...w sumie się ciesze, ale to fascynujące, jak zmieniają się smaki :-)
 
Dagamit....ja jej powiedziałam że już do końca będę na L4...ale ona przyjmnie nauczyciela dopiero od grudnia jak już...teraz sobie podreperuje budźet bo ma zastępstwa za mnie...a ja już niestety taka jestem że nie potrafię odmówić :(
 
Misialina to ta dyrektorka naprawdę ma tupet! Nie wyobrażam sobie, żeby mój dyro zlecał mi jakąś robotę do domu za niego, wiedząc, że nie bez przyczyny jestem na L4. Na Twoim miejscu powiedziałabym jej, że chętnie bym jej pomogła, ale czuję się tak fatalnie, mam mdłości, bóle itp. że muszę leżeć i nie mam siły na cokolwiek...A tak na marginesie, to ona nawet nie ma prawa robić czegoś takiego - w końcu L4 to L4! No ale rozumiem też że trudno odmówić ...​
 
I ja się witam :)
Strasznie źle się dziś czuję, migrena mnie atakuje. Wzięłam jeden paracetamol, to przynajmniej ból nie poszedł dalej. Ale zaraz pewnie zmykam do łózia.
Po dzisiejszej wizycie powiedziałam kierowniczce, ona mnie skierowała do szefa mówiąc "idź ma dziś dobry humor" ;) No to poszłam od razu, na końcu powiedziałam dziewczynom. Dzień pełen atrakcji, pewnie skąd ból głowy.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i witam nowe mamusie :)
 
blusia wlasnie ja sie boje ze mnie bol migrenowy chwyci, zawsze zima nasila sie u mnie... przy sniegu...
Co mozna brac w ciazy na takie bole? Pytalas ginka?
 
reklama
Larvunia, ja zawsze brałam paracetamol, kilka tabletek dziennie, a potem do wyrka przespać najgorsze. Próbowałam innych leków, ale żadne nie działały na mnie wiec po prostu przy paracetamolu zostałam. Po ciąży i tak mi zelżały te bóle, wcześniej dwa dni miałam wycięte do tego wymioty. Masakra.
Paracetamol można łykać w ciąży.
 
Do góry