reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

mi pomagaly przed ciaza ibuprom maxy 2 szt... lub jak za pozno wzielam tabsy bo sie rozbujal bol to bralam juz w tedy setke ketanol.... tak mnie bralo... ale zle znosilam ketanol, wymioty itp...
teraz to ja nie wiem jak mnie chwyci co brac, tez musze spytac ginka, ale dzieki ze napisalas o paracetamolu...
 
reklama
Witam wieczorową porą.
Wróciłam z pracy i jestem wykonczona. Dzieciaczki są kochane, ale bardzo absorbujące!
Ironia - mam zajęcia tylko po południu, bo prowadzę zajęcia dodatkowe dla dzieci, na które przychodzą z rodzicami więc jest to mozliwe tylko po ich pracy. Niestety L4 jest niemozliwe... mam umowę o dzieło :( A co do obowiązków domowych to doskonale cię rozumiem. Ja też siedzę w domu do południa i komletnie nie mam siły nawet na wytarcie kurzu. Mam w domu syf jak nigdy a czasu niby pełno... Ale podobno zmęczenie trochę mija po pierwszym trymestrze... :)
Doris - ja nie wiem jak to mozliwe, że wstajesz tak wcześnie! Ja całe życie byłam typem sowy i potrafiłam przesiedzieć pól nocy i spać do 10. Teraz oczywiście padam ze zmęczenia znacznie wcześniej, ale w dalszym ciągu za nic nie wstanę przed 9 :) No chyba, że do toalety...
Larvunia - mi lekarka mówiła, że tylko Apap, to chyba też jest na bazie paracetamolu. ALe szczerze mówiąc mi Apap nigdy na nic nie pomagał więc nie sądzę, żeby teraz miał pomóc. Póki co wytrzymuję bez niczego. Przetrwałam najgorsze z dyskopatią (wcześniej ogromne dawki ketonalu i zastrzyki przeciwbólowe) więc migrenę też jakos przetrwam. A może nie nadejdzie... ;-)

Widzę, że dziś wątek kulinarny na tapecie :) Ja zaraz zrobię zupę pomidorową, będę się nią obżerać przez cały weekend! A jeśli chodzi o słodycze to czasem coś tam zjem, ale bez szaleństw. Ogólnie nie mam żadnych "smaków". Jem to, co jestem w stanie i czuję, że od razu tego nie zwymiotuję:baffled:
 
Larvunia, tylko że paracetamol przy ketonalu to pikuś ;) No nic, mam wielką nadzieję, że nas te migreny będą omijać szerokim łukiem. Mnie łapie prawa skroń i prawe oko :/

Traschka
, ja też smaków ani zachcianek póki co nie mam :) Pamiętam, że w ciąży z synkiem namiętnie jadłam kanapki z ćwikłą :)

Zmykam kochane, spokojnej nocki życzę :)
 
Hej dziewuszki. Do mnie znowu wróciły mdlosci, już nawet giner nie pomaga.
Ja wieczornie do was z pytaniem. Dzisiaj miałam takie dziwne bóle w samym dole brzucha. Trwały one mniej wiecej 20 minut tak jakby takie regolarne, pulsujace ciagniecie trwające 10 sekund, 2 min przerwy i znowu. Myślicie, ze to normalne czy powinnam zacząć się martwić??
Współczuje tych boli migrenowych. Nigdy nie miałam, ale moja ciotka na to cierpi to wiem co to za meczarnia.
 
Witam porannie :)

Ja te z z tych migrenowych niestety, u mnie działał nurofen forte lub ketonal, na razie staram się nie myśleć o bólach głowy, żeby nie wywołać wilka z lasu... ;)

Nadzieja, z tego co opisujesz to wygląda to jak skurcz, ale z Twojego terminu porodu wynika, że zbliża Ci się termin drugiej miesiączki, a w okolicach miesiączki bóle podbrzusza są normalne. Wczoraj rozmawiałam o tym z ginką, mówiła, że można spokojnie łyknąć sobie no-spę.
 
hellooo:) ja codziennie pobudka o 5 , pewnie dlatego ze wczesnie padam. niestety moja dominiska podlapala temperature i siedzi ze mna w domu, wiec dzis sie nie wylenie. jutro robimy impreze na 4-latka wiec dzis z mezem bierzemy sie za pieczenie tortu:) zajrzałam na watek lipcowy i ciesze sie ze te poaczatki juz prawie za mna a swoja droga nasza lill-maja chyba w ciazy jest, pamietacie ja?
 
Dziendoberek wszystkim:))

Ja pierwszy raz od dawna pije dzis kawe bez efektow ubocznych

Mam nadzieje ze wszystko w porzadku. moje usg jest dopiero za 2 tyg i umieram z niecierpliwosci i niepewnosci... na dodatek przypada 18go listopada a w czerwcu wlasnie 18go na 12 tyg scanie dowiedzielismy sie o najgorszym wiec to nie moze sie chyba powtorzyc co?
A moj malzonek jes zabawny i wczoraj spytal czemu nie mam brzucha? ze juz powinien chyba byc...uuuuu....
Ja mam nadzieje ze nie ma go bo poprostu ten po Milci nigdy sie nie wchlonal i mam tluszczu sporo wiec niunia sie tam chowa poprostu:tak: Mam Nadzieje:baffled:

A moja Milla ma dzis 2 gie urodzinki, szkoda ze daleko od wszystkich ale torta zmajstrujemy:-D "The Terrible Twos":szok:
 
Dziewczyny no to 100 lat dla Waszych dzieciaczków! Niech żyją w zdrowiu i szczęściu!

Ja dzisiaj z mamą wybieram się na zakupy, mama ma w planach zakup firanek itp.. Także miłego dnia i do napisania :)
 
hellooo:) ja codziennie pobudka o 5 , pewnie dlatego ze wczesnie padam. niestety moja dominiska podlapala temperature i siedzi ze mna w domu, wiec dzis sie nie wylenie. jutro robimy impreze na 4-latka wiec dzis z mezem bierzemy sie za pieczenie tortu:) zajrzałam na watek lipcowy i ciesze sie ze te poaczatki juz prawie za mna a swoja droga nasza lill-maja chyba w ciazy jest, pamietacie ja?
Kiedy Dominisia ma urodzinki? 6go? to mamy prawie podwujne party:))):rofl:


Zebrra dzieki za zyczonka:-)
 
reklama
Hej Kochane! Witam się z rana....dzisiaj spałam dobrze...nawet mąż stwierdził że sie dzisiaj nie kręciłam....mdłości wczoraj wieczorem były straszne....lepiej jest ranem...i tak sie zastanawiam kiedy ustąpią....przecież kiedys muszą...bałagan w domu mam taki że hoho...ale leń się utrzymuje, więc nie wiem kiedy ogarne moje domostwo...o górze prania już nie wspomnę....jak chodziłam do pracy miałam zawsze wszystko zrobione a teraz?....ale musze sie wziąść w garść i coś zrobić.
 
Do góry