reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

wiecie co... polozyalm sie po kapieli na chwilke niby i zasnalam jak kamien na 2 h! Ale mis ie dobrze spalo :sorry2:
ide druga kawe sobie walnac bo oczu otworzyc nie moge :sorry2:
 
reklama
Larvunia...to Ty tak jak ja, wtsalam zjadłam śniadanie, wstawiłam pranie i się połozyłam na chwilę i zasnęłam. Dziwne, bo ja nie wstaję wcześnie tylko tak po godz 8.
Ciekawe co tam u naszej Misialiny????
 
Basiu witaj- są różne techniki na te opuchlizny..na jednych działają na inne nie:-( 1) leżenie i nogi na poduszkach wzniesione 2) jakiś żel na opuchnięte i opolałe stopy- ja używam np.lioven bo taki mi w aptece poleciła farmaceutka ok.20zł...może opuchlizna nie schodzi cała ale łagodzi mi to ciągnięcie stóp,bo nogi mi nie puchną

Ivonko dziś Twoje imieninki prawda???? dużo,dużo szczęścia, zdrówka i radości z brzuszka :-)

Dziekuje :) Może dzidzia mnie dzisiaj oszczędzi ;-)
 
Doris ja z natury spioch jestem... Ale dzis to dziwnie mnie zmorzyl sen.... ehm... no i jak tylko wstalam to odrazu musialam cos zjesc. Wlasnie koncze zapiekanke, kurde reca jak alkoholiczce sie trzesc mi zaczely, a niby cukier w normie u mnie...

marta nikt Cie nei goni, idz spac :tak:
 
jestem i ja:-) nadrobiłam weekend, ale już nie pamietam co komu mialam odpisac;-)
witam nową koleżankę ddaaiissyy
Zeberko witaj, jak miło Cię znów widzieć, przesyłam dużo uścisków dla Ciebie
agatkat, misia trzymam za was kciuki &&&&&&&&

U nas są takie wichury, że rano mąż musiał meble ogrodowe ganiać bo wiatr porwał, w nocy spać się nie na bo grad pada......
Śmigam coś zjeść choć apetytu brak od jakiegoś czasu:baffled:
 
Ivonka - wszystkiego najlepszego Ci życzę - lekkiego porodu w terminie jaki sobie wybierzesz :-)
Ironia - podstawowe badania nigdy nie były płatne. Igor był szczepiony szczepionkami skojarzeniowymi (czyli więcej niż przewiduje kalendarz szczepień) i one były płatne ale te zaczęły się dopiero po 6 tyg życia malucha. Teraz sobie tym głowy nie zaprzątaj. Urodzisz Benia, wybierzesz pediatrę i porozmawiacie z nim na ten temat i wówczas podejmiecie decyzję o szczepieniach :-)
 
Larvunia..a ja wlasnie śpiochem nie jestem, śpię raczej szybko, krótko i się do godz 8 rano wysypiam, dlatego ta senność mnie dziś zastanawia :-). Może to jakaś oznaka zbliżającego się porodu??? Chociaż wątpię, bo moje dzieci punktualne są i nie pchają się szybciej.
 
reklama
Do góry