reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

U nas dzis postraszyło burzą,pogrzmiało,ale nic nie spadło. Traschka chyba wykorzystaliscie u siebie wszystkie chmury i na Tychy nie starczyło;-)Mąż wrócił z pracy,zjedliśmy obiedzik i poszliśmy na spacerek i po truskawki-już ich nie ma,sama zjadłam chyba pół kilo!Teraz relaksik wieczorny na balkonie,a potem może coś wreszcie z męża wyduszę;-)Było ostre sprzątanie,był spacer,to przydałoby się jeszcze miło zamknąć dzień;-)Zatem żegnam się,chyba do poniedziałku,bo jak będzie w weekend taka ładna pogoda,to raczej w domu nie będziemy siedzieć.Zresztą większość z Was pewnie też nie! Ciekawe ile dzieciaczków przybędzie nam do poniedziałku?:-) Buźka grubaski!:-)
 
reklama
Nio wreszcie spokoj, mloda spi i moge kopytka wyciagnac. Czekam na moje skurcze, ale dzisiaj cos sie opozniaja, albo moze wcale nie przyjda. Troche sie zmachalam dzisiaj wiec sie balam ze wieczorkiem bedzie kiepsko. Dom uprzatniety, placek upieczony - rabarbarowy z beza i kruszonka, pychota.
 
Witajcie kochane, ja tylko na chwilkę wpadłam zameldować że u mnie wszystko ok. Dziś miałam zajęty cały dzień, najpierw pogaduchy, potem zakupy, a później naszło mnie na mycie lodówki i piekarnika.Dopiero skończyłam...i jak siadłam to padłam. Będę jutro na pewno, chociaż liczę, że mnie tak przedporodowo na to sprzątanie wzięło;-) Na razie nic się nie zapowiada.
Marta to niesamowite - my też mamy 2-gą rocznicę ślubu w poniedziałek i też 10 lat ze sobą jesteśmy!!!
Miłego wieczorku Wam życzę i do jutra!!!
 
rozmawialam przed godzina z moim ginem w sprawie potwierdzenia termin cc. Termin potwierdzony na 3 czerwca, czyli nie przyspieszyl na 27 maja. Mam sie oszczedzac, nie głaskac brzucha i brac no-spe zeby dotrwac do ustalonego terminu. Mam nadzieje ze sie uda:tak:.
Moj M. ma jutro urodziny i mowie, z enie mam dla niego zadnego prezentu.... choc w sumie to mam dwa, a on mi na to zebym siue z tymi dwoma prezentami wstrzymała jeszcze bo chetnie poczeka:-D
 
mrsmoon faktycznie niesamowite :) macie jakieś plany?bo widziałas pewnie co pisałam wczesniej....
aaga trzymaj się do wyznaczonego terminu&&&&

wodzę,że ten weekend albo zaraz po nim to same jakieś uroczystości,jak nie urodziki,to rocznice czy inne imprezki!
udanego więc balowania :) hihi

znikam zjesc kolacje i w koncu wypoczac,bo stałam i naczynia zmywałam 20min takie zaleglosci z dzisiejszego dnia po obiedzie i cieście z brzoskwiniami i galaretką jakby ktoś pytał :) mniam :)

spijcie spokojnie, do juterka..papapa
 
Trasia - ale jakieś fajnej kuzynki czy nie, bo nie wiem czy w pozytywnym znaczeniu Ci ją przypominam :-p
Marta, Kati - a teraz fotki widać, poprawiłam ale nie wiem czy u Was też są widoczne
 
mamusia zdecydowanie fajnej kuzynki:) Inaczej bym o tym nie wspominała!

Do mnie jutro rano wpadają dwie kolezanki, które zapowiadały się od stycznia. Naprawdę na czasie, powinnam coś upiec ale mam tylko dwa jabłka i gruszkę. Chyba maławo na nadzienie do jakiegokolwiek ciasta. Najwyzej wyślę jutro M. do sklepu po coś gotowego, bo nie zamierzam wstawać o 7 rano żeby upiec ciasto dla gości. Myślicie, że jak ktoś mnie odwiedza o 13 to powinnam mieć dla niego obiad??
 
Trasia - ja na Twoim miejscu bym to wali...ła, jak przychodzą goście to na kawkę i ciacho a jak są głodni to niech idą do domu się najeść, zwłaszcza że masz już końcóweczkę ciąży więc tym bardziej niech nie oczekują jakiejś nie wiadomo jakiej rozpusty ;-)
 
reklama
Do góry