reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

jeśli można to ja się pochwalę moją nową świeżą fryzurką - troszkę jestem roztrzepana bo zdążyłam się zdrzemnąć
nf2b.jpg

nf1wi.jpg

może być?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamusia małżeński staż to 2 lata, ale przed ślubem chodziliśmy prawie 9 lat :-)
a ja nie widze fryzurki.....
Marta wiem co czujesz tu chyba wszystkie jesteśmy już takie zrezygnowane z bezsilnosci.... ale już niedługo kochana
 
U nas tez się zbierało na burze ale chyba rozejdzie się po "kościach"
Biszkopt z galaretką zrobiony i z tego powodu padam czuje się jak babcia :/
Dzisiaj oglądałam z męzem filmiki z opieki nad maluchami i zaoferował się ze jak chce to mi kupi poduchę do karmienia:-) a ja na to ze pewnie ;-) żeby się nie rozmyślił.
Życzę wszystkim udanego i spokojnego weekendu!!!
 
pusto na bb,weekend się zaczął... wybyły brzuszki:-) u nas piekne słoneczko,odpoczywam-czekając na powrót męża...jutro znów od rana sama ale od popołudnia do pon.już razem;-)
...relaksujcie sie Kochane:-)
 
Czy Wy macie przedporodową wenę twórczą???? Nie było mnie dziś od rana i tyyyyyle czytania, że ledwo nadrobiłam.
Tak jak pisałam wcześniej mój M dziś ma wolne i cały dzień razem. Teraz poszedł na rower więc mam chwilę czasu na pisanie i czytanie.
Brzuch mi się caly czas napina ale tak jak wcześniej czyli zupelnie bezboleśnie. Już nawet przestałam zwracać na to uwagę :-).
Weekend się zaczyna więc rzeczywiście ruch będzie tu mniejszy ale może jakiś dzidziuś się nam wykluje???
Buzuiaki dla Was, życzę wszystkim udanego weekendu!!!!
 
Czesc wam wszystkim.

Melduję że jestem (Ironia, Kati dziękuję za esemeski :) )

Czuje się jak pis of szit !! Wszystko mnie boli, skurcze mam cholerne ale i tak mało co dają bo glajda dalej w brzuszalku siedzi i się nie rusza... Dziś obudziłam się o 4 nad ranem i nara... koniec snu, odechciało mi się (tym w ogóle ze to poród mnie nie obudził tylko wyspanie :/) ehhhh naprawde brakuje mi siły i wszytskiego już :(

Poza tym bylam u rodziców dziś z mężuchem... te upały mi bardzo nie służyły :/ zasłabłam dwa razy, kompletny nieogar... Później pojechaliśmy na stary rynek na spacer i lody i znów padłam trupem... więc stwierdzilam pora coś zjeśc... pojechaliśmy do Friday'sa zjadlam hambugsa i siiii :) Ale i tak pogoda mi nie sprzyja :/ nie dośc ze i tak się zle czuje to w tą pogode to już w ogóle jak takie zombie łażę...

Mam nadzieję ze u Was mamuśki lepiej.. postaram się coś poczytac co u was ale nie wiem na ile ogarnę temat bo brzuszek skurczuje w cholere i w sumie mało kontaktowa dziś jestem blehhhh... I jeszcze masło nam się roz.jeb.ało w aucie ;( W ten upał po prostu topione masełko się zrobiło, i całe auto zasyfione masłem i teraz mój T ma wielkie sprzątanie... :(
 
ok, nawet połowy nie doczytalam :/

Nie ogarniam... ide se popłakac mężowi do koszulki bo ja nie mam już serio sił.. boli jak diabli, skurcze regularne co 20 minut ale od 3 dni i co i dupa... zawsze przechodzą po całym dniu wykoańczania mnie... MAM DOSC !! !! !!

Buziaki i dobranoc :*
 
reklama
cześć dziewczynki.przepraszam,że mnie nie było ,ale pakuję się wreszcie i to zajęcie jest strasznie absorbujące:no:

dzisiaj ledwo przyszłam z przedszkola,w nogach robiło mi się gorąco i były jak z waty,nigdzie się chyba już na pieszo nie ruszę....

nie czytam co u was,bo nie dam rady,mam nadzieję,że wszystko ok.
od jutra przewozimy rzeczy do domu i do mojego taty na górę,wiec pewnie znów będę nie obecna.
trzymam kciuki za was wszystkie&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
buziaki
 
Do góry