reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Misia jakie durne baby! To jest wlaśnie praca urzędników!! Nie spojrzą, a tylko wkurzają ludzi! Ja bym chyba nie była taka spokojna...
 
reklama
Pisałam sms do Marty24, odpisała bidulka, że fatalnie się czuje i nie ma na nic sił...

Misia ale jeśli zwolnienie nie jest leżące to przecież nie musisz być w domu, prawda? Jakieś dziwne to wszystko.
 
pewnie ze Misia nie musisz byc w domu, nawet przy lezacym moze sie zdarzyc ze cie nie będzie bo mozesz byc u lekarza przecież :szok:


chorzy ludzie :-/
 
Dagamit ja też jestem "urzędnikiem" (wprawdzie zajmuje się ochroną środowiska) ale są normalni urzędnicy i urzędnicy z Zus-s czy skarbówki. To inna bajka...
 
Dagamit ja też jestem "urzędnikiem" (wprawdzie zajmuje się ochroną środowiska) ale są normalni urzędnicy i urzędnicy z Zus-s czy skarbówki. To inna bajka...
Wiem kochana, że są normalni ludzie - jak wszędzie, w każdym zawodzie, ale jak widać, są środowiska, w których "normalność" oznacza dla niektórych coś zupełnie innego, niż się powszechnie wydaje ;-)
 
traschka: tak, chce mnie ciagnac tyle kilometrow... heh wiedzialam ze biore wariata za Meza ale nie wiedzialam ze az w takim stopniu :p:p
Zobaczymy, najwyzej sam pojedzie :p a ja zostane w domku, chociaz tesknie za polskim jedzonkiem.... hmmmm
Dzisiaj u Nas pogoda nie dopisuje wiec siedzimy caly czas w domku;(
tak Was czytam i czytam i mi tylko smaka robicie na wszystko:p
Milego popoludnia!!:)
 
Misia jak nie masz leżacego to masz prawo wyjsc..chocby na spacer...nie denerwuj sie...te baby moga Ci naskoczyc ze tak sie wyraże!!!!a ty sobie niepotrzebnie cisnienia nie podnos!!!!buziaki

ja znikam..biszkopt sie piecze a zaraz maz wpada i podrzuci mnie do rodzicow bym sama nie siedziala a ten na w.w budowe :(:/
 
A ja chyba za obiad powinnam się zabrać :) Tylko do sałatki greckiej mi sałaty brakuje. Muszę do sklepu skoczyć :) Trzymajcie się brzuszki :)
 
reklama
Ja też powinnam obiad zrobić, ale tak mi się nie chce! Ja sobie właśnie bób gotuję, a mężowi chyba jakiś szybki makaronik trzasne jak wróci, pesto na przykład...

Misia, nie martw się, bo po co sobie ciśnienie podnosić, najważniejsze, że już wyjaśniłaś:)
 
Do góry