reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ja baaaaaaardzo bym chciała się rozpakować po 22-gim bo chcę Emilce 3-cie urodzinki wyprawić i koniecznie nie później niż 29-ego bo się załamię jak będę musiała znów przenosić:no:
 
A ja wrócilam z krótkiego spacerku do sklepu po coś na obiadek.
Widzę, że Kati mnie wyprzedziła i juz przekazała info od Misialinki.
Trzymamy za nią kciuki i czekamy na dalesze informacje.
 
Misia trzymaj się kochana, mam nadzieję, że Malwinka sama się ruszy
AgatkaT przy takich bólach to nospa forte albo dwie zwykłe. I magnez też łyknij. Ciepła a nie gorąca kąpiel też nie zaszkodzi, jak to nie są skurcze porodowe, to po tym wszystkim powinno Ci przejść
 
Jakbym była chłopcem to bym sie nazywała Pawełek :-)

Ciekawe co słychać u Aestimy i Mieszka? Ma ktoś jej aktualny nr tel?
 
heja :)

zostawic was na chwile i juz sie rozpakowujecie !! :) a u mnie póki co nic...chociaż skurcze i ciągły ból jest codziennie od popołudnia do rana ....

biedna Misia !! informujcie na bieżąco...

u mnie mama juz pojechała..uf..fajnie było naplotkowałam się za wszystkie czasy i jeszcze zdążyłyśmy się pokółcić...bo juz zmęczona byłam tą ciągłą pomocą .... :-) ale u nas to takie burze to norma hehe

szkoda ze już pojechała bo jakoś tak mi teraz smutno :(

strasznie puchną mi nogi..nie moge nawet w pantoflach chodzić.. :( macie na to jakieś pomysły bo gin powiedział tylko nogi w góre...co w ogóle nie pomaga... :(
 
Hej dziewczynki ja już po spacerku.Opchałam się truskawkami i jagodami ze śmietaną i cukrem + świeża bułeczka z masełkiem i cukrem= PYCHA!!!Teraz odpoczywam:)

Misialinka biedna:( Trzymam kciuki za Was oby akcja sama się rozkręciła&&&&&&&&&&&

AgataR we Wrocku truskawki za 12 zł / kg podobno to nasze Polskie.

Widzę akcji "skurcz" ciąg dalszy...U mnie też skurcze dosyć częste dzisiaj ale gorzej jest jak leżę na boku.A całkiem niedawno to miałam takie skurcze przypominające parte...:szok:Tak jakby mała mi główką przypierała za mocno-jak to bolało aż się modliłam ,żeby przeszło.
 
reklama
Jestem znów... internet sobie jakies jaja ze mnie robi, tak jak moja córcia... nie ma co jak złośliwości to po całości...

Co do misialiny ona coś dziś napisała na forum już nie pamiętam co a przeczytałam to góra 2 minuty temu i to coś tak mi dało do myślenia... i tak włąsnie pomyslłam czy nie ma jakiegoś zatrucia ciążowego, a tu hadziaaa kawalek dalej es od niej :( Biedna Miśka :(

Co do urodzin... Ja poroponuję pięną datę jaką jest 24 Czerwiec, naprawdę pięna data a jacy ludzie się wtedy rodzą fju fju fju :D :D :D

Poza tym podjarana jestem z lekka.. nakrecona wręcz... Bo może wreszcie coś się zaczyna u nas dziac :D od rana czułam się bosko (fizycznie) ale psychicznie jak kupa... a pozniej poprawa stanu psychicznego ale regularne skurcze :D co 20 minut takie tradycyjnie od krzyza tam ból w cholere, poźniej drętwieje mi brzuch od podbrzusza do żeber dochodzi i wtedy strzał i ból w podbrzuszu i tak trzyma z 30 sekund na oko po czym puszcza i za 20 minut znów... tylko ze to tak trwa i trwa od wielu godzin więc pewnie nie prowadzi do niczego skutecznego, ale cóż nadzieja jest co nie :D :D :D

Zaraz się pakuję i jadę na sushi do mężucha i potem jakiś opierdzielic deser lodowy OGROMNY z dżuzgawkami :D

Ale powiem wam że ja do końca normalnym człowiekiem nie jestem :p Codziennie rano jak się budzę i widzę ze jest już rano i kolejne skurcze nie przyniosły efektów to jestem TAK SILNIE ZAWIEDZIONA, że sie nie obudziłam z ogromnymi skurczami ze musze do szpitala, a tu sie budze w łóżeczku, słoneczko na pyska mi swieci... phiiiiii naprawde jestem codziennie zwiedziona, wręcz śmiem rzec ZDEGUSTOWANA ze ja jeszcze nie zaczełam rodzic w nocy :p sajkol nie ma co :p
Trasia ja od kilku dni czuje taki rybi smrodek na wkładkach :/ i też się zastanawialam czy to nie wody... ale jakoś nie wiem... przestałam się już przejmowac wszystkim bo zawsze na nadziei se konczylo ze to już... i dooopeczka... wiec teraz po prostu czekam czy bedzie mega akcja i mega ból innymi czynnikami się juz chyba nie martwie... no chyba ze by ruchy nie takie były... ale ta moja ostatnio się mało rusza ze 2 razy dziennie da mi kopa ze płakac się chce a potem tylko smyra mnie lekko jak sie przeciąga..
 
Do góry