reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Larvunia....nic się złego nie dzieje....spokojnie...nie ma krwawień i nic z podobnych rzeczy a to jest najważniejsze....tylko nie dźwigaj swojego Marcelka!!!! zrozumiano?!!
 
reklama
Dagamit...spokojnie możesz smarować CLOTRIMAZOLEM-lekarz mi powiedział ze nie ma żadnych przeciwskazań do tej maści, zresztą do tej pierwszej też nie....lepiej odrazu żeby potem się to nie rozprzestrzeniło...ja miałam dużą żabę
 
misialina nie dzwigam nie nie nie... mlody jest nadzwyczaj spokojnym dzieckiem, kuma co sie do niego mowi, wiec mnie oszczedza ;-) Ciagle prawie leze, wstaje tylko obiad zrobic ale co tu robic np dzis tylko ziemniaki obrac, mieso samo sie piec bedzie ;-)
bede spokojna po kolejnej wizycie u jakiegos ginka... eehh zycie...
 
I ja sie witam niedzielnie.
Wiecie co zauważyłam??? Że od paru dni lepiej się czuję. Mdłości raczej tylko wieczorne, piersi też mnie bolą mniej, ogólnie siły tez mam jakby więcej. Oprócz nocnego wstawania do toalety i coraz to nowych pryszczy na twarzy oraz bólu piersi przy polozeniu sie na brzuchu to czuję sie coraz lepiej. Mam nadzieję, że to dobrze, bo nie chcę się już wkręcać że mogą być jakieś problemy. W końcu to środek 9 tygodnia. W 6 tygodniu bylo o wiele gorzej. Co myślicie o tym?????
 
Dagamit...spokojnie możesz smarować CLOTRIMAZOLEM-lekarz mi powiedział ze nie ma żadnych przeciwskazań do tej maści, zresztą do tej pierwszej też nie....lepiej odrazu żeby potem się to nie rozprzestrzeniło...ja miałam dużą żabę

Dziękuję Ci za podpowiedź. Chyba jednak dziś użyję na noc. Też mam dużą, na pół dolnej wargi - pękło mi to już i teraz zrobił się taki strupek
 
I ja sie witam niedzielnie.
Wiecie co zauważyłam??? Że od paru dni lepiej się czuję. Mdłości raczej tylko wieczorne, piersi też mnie bolą mniej, ogólnie siły tez mam jakby więcej. Oprócz nocnego wstawania do toalety i coraz to nowych pryszczy na twarzy oraz bólu piersi przy polozeniu sie na brzuchu to czuję sie coraz lepiej. Mam nadzieję, że to dobrze, bo nie chcę się już wkręcać że mogą być jakieś problemy. W końcu to środek 9 tygodnia. W 6 tygodniu bylo o wiele gorzej. Co myślicie o tym?????
gdzies czytalam ze to normalne....

fajnie pisza tutaj...
Ciąża - tydzień 9. Rodzina - Ciąża - Rozwój - Ciąża - Rodzina - Polki - Kobieta - Starania o dziecko - Przebieg ciąży - Ciążowe dolegliwości - Poród - Pielęgnacja ciała w ciąży - Zdrowie w ciąży ;-)
 
Dzień dobry!
Ta pogoda jest obłędna! Ostatnie tygodnie przesiedziałam w domu, niestety mieszkam w kamienicy więc nie mam ogródka. W ten weekend chyba nadrobię dwa miesiące przebywania na powietrzu. Aż chce się żyć!

Doris - ja też czuję się znacznie lepiej, a wraz z kolejnymi dniami jest też tylko lepiej. Już prawie nie wymiotuję, jeśli już to raczej pluję śliną i na tym się kończy. Mdłości najgorsze mam wieczorem, czasem trudno mi przez to zasnąć. Jestem strasznie ciekawa kto wymyslił nazwę PORANNE mdłości. Chyba nie znam nikogo, kto miałby je jedynie rano :)

Dagamit - ja nigdy nie miałam opryszczki, ale najlepiej przeczytaj ulotkę. Tam zawsze jest zamieszczona informacja odnośnie bezpieczeństwa stosowania w ciąży.

Luisiana - ja też przez jakiś czas się nad tym zastanawiałam, szczególnie, że na głównej stronie BabyB jest kalkulator ciąży, na którym jak wyjdzie ci np 8tydz i 3 dni to odsyła się automatycznie do opisu 8 tygodnia....czyli źle, bo powinien być 9 :) Trzeci miesiąc to już wypas, czuję się jak rasowa ciężarna, hehe :)

Misialina - gratuluję udanej randki, chyba muszę jakąś zorganizować z moim mężem. Akurat niedługo ma imieniny, może zrobię mu jakąś niespodziankę! Odnośnie sklepów z ciuchami dla ciężarnych... Szukałam ostatnio przez pół dnia płąszcza. Oczywiście szukałam czegoś odcietego pod biustem i naprawdę ciepłego. I tu pojawił się problem, bo okazało się, że fason nie modny - co w Polsce oznacza, że żaden sklep nie ma nic w tym stylu (!!!!!), a po drugie wszystkie które były jakieś w miarę uszyto ze szmatki, która przy temperaturze 0 stopni przestanie wystarczać. Znalazłam jeden super płaszcz i już się tak ucieszyłam, gdy zobaczyłam cenę - 3600 zł!!! hehe, ciekawe kto to kupuje. No i poszłam do sklepu dla ciężarnych (Brzusio Mamy) i znalazłam piękny i ciepły płaszcz za 300 zł. Byłam w wielkim szoku, bo też myślałam, że będzie jeszcze drożej. Ogólnie ceny w tym sklepie były bardzo fajne, myslę ze niebawem kupię jeszcze jakąś tunikę, bo pomału nie mam w czym chodzić.

No to się rozpisałam... Zabieram się za obiadek, dziś wreszcie mam ochotę na coś normalnego! Będzie pierś z indyka, ziemniaczki i mizeria. Od dwóch miesięcy czegoś takiego nie jadłam.

Miłęgo dnia i korzystajcie ze słonka!
 
Witam z rana,przestawilyscie zegarki???Mnie dzisiaj obudzily oczywiscie mdlosci,ale...wypilam herbate z imbirem i przeszlo.
Anii -imbir mozna kupic w sklepie spozywczym na przyprawach,ten co ja mam jest z firmy PRYMAT-imbir mielony.
 
Dziewczyny mi też mdłości ustąpiły...a na moim stole dzisiaj zagoszczą (z racji tego że mieszkam na Sląsku) kluski, modra kapusta i polędwiczki wieprzowe z pysznym sosem...prawidłowo miałybyć rolady ale jakoś smak na polędwiczki miałam....Smacznego Wam dzisiaj życzę!!!!
 
reklama
Ja też zauważyłam że mdłości sa rzadkościa.Imbir pomaga ja kupuje swieży obieram i wrzucam do zagotowanej herbatki .
Za to ogarnia mnie zmeczenie.Wczoraj byłam tak zmeczona że prawie cały dzien przeleżalam.Porażka:zawstydzona/y:

U mnie teżpiekan pogoda dzieiaj:-) Aż chce sie życ:-)
 
Do góry