reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
No tak....musisz się bardzo oszczędzać....
Dam zanć jak będę po wizycie...teraz się zbieram do pracy...muszę się zrobić bo wyglądam jak chodzący koszmar :)
 
Misialina, ja chciałam pracować jak najdłużej, ale jak pisze dagamit, dzieci chodzą nie doleczone, z gorączką, niektóre na antybiotykach. Jeśli z każdym przeziębieniem bym szła na L4 żeby więcej nie łykać antybiotyków, to lekcje by leżały. Sama wiesz, jak wyglądają zastępstwa. Nie chcę się denerwować, że na mnie spadnie odpowiedzialność za coś, co robiły inne osoby podczas mojej nieobecności. Poza tym najdalej po pierwszym semestrze i tak musiałabym iść na zwolnienie, bo tak przed zakończeniem roku szkolnego zostawiać klasę i arkusze ocen i świadectwa... Lepiej, żeby dzieci miały jedną nauczycielkę.

Dodatkowo mam opasłą kartotekę laryngologiczną i internistyczną, bywały lata, że raz w miesiącu lądowałam na antybiotyku, bo zarażałam się w przedszkolu od dzieci. Wtedy nie robiłam sobie nic z tego, zwolnienie do kieszeni i z lekami do pracy, teraz nie mogę sobie na to pozwolić :)
 
Witajcie :)

Ja też siedzę na L4 i nie powiem, że mi z tym źle. Wolę to niż, rano pędzić do szkoły z Igorem a później do pracy, stać w korkach i się denerwować, że nie dodjadę na 8:00. Prawdopodobnie też będę całą ciążę na zwolnieniu ze względu na obciążony wywiad położniczy.
Moje dziecie ma 6 lat, ale daliśmy go do 1 klasy i niestety ma problem z pewnymi rzeczami. Z jednej strony dobrze, że jestem "dyspozycyjna", mogę pochodzić z nim na badania czy pozałatwiać spotkania w szkole. Z drugiej strony cieszę się, że jesteście Wy, bo na forum czas mi szybciej leci :)
Miłego dnia.
 
Witam się tylko i z góry przepraszam, ale dzisiaj nie nadrobię :zawstydzona/y:
M ma wolne, więc się rodzinkujemy :tak:

Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie ... równe 8 tyg :tak:
maluszek ma się suuuuper, serducho wali jak dzwon, więc pełnia szczęścia :-)
następna wizyta i usg genetyczne za miesiąc :tak: już się nie mogę doczekać !!!

miłego dnia :-):-):-)
 
Witajcie dziewczyny, zajrzalam tu do was i lezka sie w oku zakrecila...rok temu pisalysmy dokladnie o tym samym (jestem mama Czerwiec 2010) , jak nam rosna brzuszki, kiedy na L4, wklejalysmy pierwsze bijace serduszka widoczne na usg, wspieralysmy sie w napadach mdlosci i zachcianek na lody w srodku nocy:-D:-D

A teraz...nasze dzieci zabkuja, zaczynaja sie turlac po podlodze, uwierzcie mi czasami bedac w ciay wydaje sie ze czas sie dluzy, ale tak na prawde nie obejrzycie sie jak bedziecie w ramionach tulic wasze kruszynki :tak:

Zycze wam spokojnych miesiecy oczekiwania na narodziny, duzo zdrowia i sil, niech to bedzie najpiekniejszy okres w waszym zyciu..a potem :-) Potem bedzie juz inaczej, i nieporownywalnie cudownie!!!!


ps: jesli macie jakies pytania, watpliwosci zajrzyjcie do nas na forum i zerknijcie w nasze watki, czerwcowki 2010 sluza doswiadczeniem! :tak: Dzieci urodzone w czerwcu 2010
 
reklama
Jol - super wieści :)

Misialina - trzymam kciuki żebyś dostała L4. Na samym początku ciąży byłam chora, tzn miałam infekcję gardła. Byłam u internisty. Podobną bakterię miałam w poprzedniej ciąży, tylko wtedy nie dostałam antybiotyku i bardzo długo się męczyłam z wydzieliną w gadle. Powiedziałam dr,że poprzednią ciaże staciliśmy, że nie znamy powodu, że teraz się staramy o dzidzię i nie chciałabym aby infekcja się rozwinęła bardziej. Dostałam od razu antybiotyk (bezpieczny dla dzidzi, zakładając że mogę być w ciąży) i 2 tygodnie zwolnienia. Miałam się zupełnie wyleczyć. Poza tym, dr powiedziała, że w ciąży powinno się unikać skupisk ludzi, bo to skupiska bakterii... Więc, jeśli trafisz do dobrego lekarza, to na pewno zrozumie Twoje obawy i bez mrugnięcia okiem da zwolnienie :) Powodzenia.
 
Do góry