reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
zebrra ja już jakieś ściągam pliki :) wielkie dzięki :)

Skąd brać wapń dla maluszka, skoro na mleko, twarogi, jogurty wcale patrzeć nie mogę?
Nie ma za co :)
Przyłączam się do pytania, odrzuca mnie od nabiału, a biorę antybiotyk, więc powinnam jeść...

Ja dziś przekraczam granicę 8,0 tc.
Gratulacje! Ja wciąż czekam na moment kiedy będę mogła zrobić pierwsze usg, żeby zobaczyć serduszko... Dziewczyny kiedy najwcześniej je widać? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć z poprzednich ciąż...

 
powinno być widać już na początku 7 tygodnia. Moje pompowało już na maksa pod koniec 7 :) (według 1 USG 6t6d, według 2 6t4d ) :) Pogubiłam się z tym odliczaniem ;)
 
zebra, agabre może poprostu kupić wapno w aptece i pić. Wiem, ze jest też w syropie sanosvit się chyba nazywa- jak mały był przeziębiony to pediatra kazała dawać. Ja jakoś specjalnie się nie faszeruje wapnem bo biore witaminki i tam wapń też jest.
A co do tego antybiotyku to lacidofil, to są tabletki osłonowe z bakteriami mlekowymi.
 
Ostatnia edycja:
Agabre....ja jeszcze mleko wypiję, bo zgaga mi po nim troszkę przechodzi a tak chyba zwariuje, na dodatek zaczynaja się wymioty...powiedzcie dziewczyny co polecacie na zgage ....z apteki...bo domowe sposoby jakoś nie pomagają....?
 
Gratulacje! Ja wciąż czekam na moment kiedy będę mogła zrobić pierwsze usg, żeby zobaczyć serduszko... Dziewczyny kiedy najwcześniej je widać? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć z poprzednich ciąż...
Ja swoje serduszko zobaczyłam równiutko w 7,0 tc. Ale pewnie w połowie 6 też byłoby widoczne. U każdego różnie to bywa.
no dagamit gratuluję, magiczny 8 tydzień się skończył :D Teraz tylko do 12 a później z górki :D
I ja Tobie - jedziemy na tym samym wózku :-)
 
Agabre....ja jeszcze mleko wypiję, bo zgaga mi po nim troszkę przechodzi a tak chyba zwariuje, na dodatek zaczynaja się wymioty...powiedzcie dziewczyny co polecacie na zgage ....z apteki...bo domowe sposoby jakoś nie pomagają....?
Ja w poprzedniej ciąży jak mnie raz zgaga złapała to w aptece dali rennie miętowy. Farmaceutka powiedziała, że można.
 
zebra, agabre może poprostu kupić wapno w aptece i pić. Wiem, ze jest też w syropie sanosvit się chyba nazywa- jak mały był przeziębiony to pediatra kazała dawać. Ja jakoś specjalnie się nie faszeruje wapnem bo biore witaminki i tam wapń też jest.
U mnie to właściwie nie o wapno chodzi, tylko o te pozyteczne balterie zawarte w nabiale, które trzeba uzupełniać przy antybiotyku...

Agabre....ja jeszcze mleko wypiję, bo zgaga mi po nim troszkę przechodzi a tak chyba zwariuje, na dodatek zaczynaja się wymioty...powiedzcie dziewczyny co polecacie na zgage ....z apteki...bo domowe sposoby jakoś nie pomagają....?
Na pewno można rennie, a w szpitalu podawali mi takie mleczko na zgagę...

powinno być widać już na początku 7 tygodnia. Moje pompowało już na maksa pod koniec 7 :) (według 1 USG 6t6d, według 2 6t4d ) :) Pogubiłam się z tym odliczaniem ;)
Cały czas kusi mnie, żeby iść wcześniej, ale chyba żeczywiście wstrzymam się do 29/10, to będzie 6t5d...

 
Misialina, mi tez się zaczęło na początku 7 tygodnia, wcześniej gdyby nie test nie wiedziałabym wcale, że jestem w ciąży, zero objawów :D mi czasami pomaga tarta bułka albo cola (ale tylko wtedy, kiedy już wytrzymać nie mogę, bo to świństwo paskudne) ;)

co do rennie może spróbuję, ale wapno takie do rozpuszczania odpada, tez jest kwaśne i tylko zgagę nasila :( Chyba, że woda z wapniem albo może rzeczywiście jakiś zestaw witaminowy.
 
reklama
Do góry