reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
doskonale cię rozumiem z tym armagedonem, ja najczęsciej mam go w nocy...:-(

to współczuje, bo to najgorszy armagedon ze wszystkich :-( Ja mam zazwyczaj kilka pobudek w nocy, Sylwia ząbkuje i się budzi, zasypia na rękach, jak ją odkładam to znowu pobudka. Ostatnie dwie noce spała dobrze, dałam jej virbucol i tylko raz się budziła na jedzenie ale za to Łuki robił kilka pobudek, więc...
 
AAAA i Ja mam podobnie!:-D taki urok wspaniały posiadania dzieci!:tak:;-) czasem jest meeeggga masakrycznie ale jakoś mam nadzieję,że u mnie teraz będzie już tylko lepiej:p

Żyrafka - ja Bartkowi kupiłam kamizelkę, trafiłam za 20zł w lumpeksie(poszłam z teściową od niechcenia i akurat trafiłąm ekstra, nieznoszona, niezniszczona jak nówka!)
a co do mnie to brak słów:( wyglądam jak słoń:(( ostatnio podarły mi się nowe najnowsze 4letie jeansy i muszę jechać jakieś kupić ale się boję:(
 
Oj nie narzekajcie na wagę bo macie już dwójkę dzieci za sobą to macie prawo mieć trochę na plusie... a co ja mam powiedzieć? teraz wyglądam jak zaraz po urodzeniu Damisia... masakra... biegałam, teraz przerwa bo mam kontuzje kolana i tak to se wygląda że waga ani drgnie... tzn. schudłam 1kg ale co to jest? :no:
 
Perfecta - uważaj na siebie, kochana... :*

Dziewczyny, czy to normalne że dziecko się bardzo poci? w sensie, na głowie, twarzy... nigdzie indziej, jak biega i jest aktywny to zaraz czerwony jak buraczek i mokry... ktoś mi kiedyś powiedział że tak nie powinno się dziać i zaczęłam się martwić, bo co będzie latem? :-(

A jesteś pewna że Damianek nie jest na nic uczulony? Mój chrześniak też strasznie się poci, ale on jest alergikiem i podobno dlatego.
 
Szukam sukienki na chrzest dla Sylwi, przeszukałam już 40 stron na allegro inic mi sięnie podoba, chyba padnę zaraz. Sukienki typowo do chrztu są wstrętne a jedna, która mi się podoba kosztuje prawie 200 zł ale jeszcze nie oszalałam.


julia- dlaczego się nie odzywasz??co słychać, jak przygotowania do śłubu? Kiedy dokładnie ślub bo już nie pamiętam, nie gniewaj się ale mam straszne problemy z pamięcią.
 
Zdec - właśnie o Tobie dziś myślałam :) niedawno odkryłam tylko to że jest uczulony na miód... miodu samego nie je, ale często jadł kanapki mleczne (kinder) i kinder delice i od niedawna po zjedzeniu robią mu się szorstkie i czerwone policzki, więc tego już nie je... ale czy pocenie ma coś do alergii? nie wiem, jak będę u lekarza to zapytam... A co u Was? Jak Natalcia?
 
hej dziewczyny:)
Nie narzekajcie na tą wagę:) Na pewno nie jest tak źle. Ja to miałam co zrzucić. Podczas ciąży przytyłam 25kg. Miałam wagę prawie 100kg. Męczyłam się t tą wagą rok czasu. I tak powoli dążyłam do celu. Nie przejmując się. I na dzień dzisiejszy ważę 59kg:) Także głowy do góry :)
My dzisiaj idziemy na Imieniny. Filipek nie może się doczekać. Bo będzie tam jego ulubiony kuzyn:)
 
reklama
Do góry