reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No to bardzo mnie to cieszy że jeszcze mogę do Was dołączyć:)

No to pokrótce opowiem o Nas:)

Jestem Ewelina mam 25 lat. Jestem szczęśliwą żoną i mamą:). Mam synka Filipka. Filipek urodził się 22.06. Filipek jest zdrowy,silny i bardzo gadatliwy:)
 
reklama
No to bardzo mnie to cieszy że jeszcze mogę do Was dołączyć:)

No to pokrótce opowiem o Nas:)

Jestem Ewelina mam 25 lat. Jestem szczęśliwą żoną i mamą:). Mam synka Filipka. Filipek urodził się 22.06. Filipek jest zdrowy,silny i bardzo gadatliwy:)

witaj :-) chyba pierwsza mama z Wałbrzycha :tak: mam tam dziadków i sentyment do tego miasta :tak:
 
Wałbrzych ogólnie za ładnym miastem nie jest. Ale nie wyobrażam mieszkać gdzie indziej. Chociaż czasami marzy mi się mieszkać nad morzem:-) Uwielbiam nasze Polskie morze:-) A w Świnoujściu jestem zakochana:-)
 
Hej... czy to możliwe żeby dziecko takie małe miało bóle głowy migrenowe? Dziś mnie cały dzień głowa boli, koło 15 mały zaczął się pokładać na kanapie i mówi, MAMA GŁOWA MNIE BOLI!!! Co??? w tym wieku??? położyłam go spać, zanim zasnął to się trzymał za główkę, mam nadzieje że przejdzie... nie życzyłabym migreny najgorszemu wrogowi... a tu się okazuje że mogłam ją przekazać własnemu dziecku... masakra... :(
 
Hej Kochane,
nie wiem kiedy zacznę mieć więcej czasu. Brakuje mi dnia by wszystko ogarnąć.
Perfecta uważaj na siebie. Jak trzeba leżeć no to trzeba, nie ma wyjścia!
zyraffka ja tak zrobiłam z Natana chrzcinami. Obiad i kawa w lokalu i do domu. A moi teście już zaczeli kombinować , że może jeszcze kolację-grilla zrobimy na ogrodzie, no ale ja nie po to robiłam w lokalu by jeszcze do domu zapraszać i robić dodatkową pracę :) a teraz chyba Daniela będę chrzcic w maju i połacze impreze z Natana urodzinami.
kasiek i jak bóle głowy?? prezszły?? nie wiem czy takie małe dziecko może mieć bóle migrenowe.
 
Hej. Bóle głowy na szczęście minęły, i u mnie i u Damisia... to wszystko na zmianę pogody... w środę było prawie 15 stopni i słoneczko a dziś śnieg i zimno jak nie wiem co... no cóż... takie uroki wspaniałej wiosny!!!

Dziewczynki, w naszym dniu, pragnę życzyć Wam wszystkiego najlepszego!!!
Zobacz załącznik 544062
Ja dziś z koleżankami idę do knajpki na tańce erotyczne :szok:
 
reklama
Do góry