reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Przepraszam Kochane że nie wczoraj ale najnormalniej w świecie padłam jak tylko przyjechałam ... Dostałam lek do brania 3 razy dziennie. Leżeć i nie denerwowwać się Chciał wypisać skierowanie do szpitala ale wybłagałam i przepisał leki pod warunkiem że będę leżała. B. wziął urlop do końca tygodnia. Dziękuję Kochanae!
 
Perfecta - uważaj na siebie, kochana... :*

Dziewczyny, czy to normalne że dziecko się bardzo poci? w sensie, na głowie, twarzy... nigdzie indziej, jak biega i jest aktywny to zaraz czerwony jak buraczek i mokry... ktoś mi kiedyś powiedział że tak nie powinno się dziać i zaczęłam się martwić, bo co będzie latem? :-(
 
Przepraszam Kochane że nie wczoraj ale najnormalniej w świecie padłam jak tylko przyjechałam ... Dostałam lek do brania 3 razy dziennie. Leżeć i nie denerwowwać się Chciał wypisać skierowanie do szpitala ale wybłagałam i przepisał leki pod warunkiem że będę leżała. B. wziął urlop do końca tygodnia. Dziękuję Kochanae!
kochana uważaj na siebie!!! Leż i nie wstawaj chyba ze na siku!! Mam nadzieję że leki pomogą, i ziółka i czosnek też :tak: :***

Perfecta - uważaj na siebie, kochana... :*

Dziewczyny, czy to normalne że dziecko się bardzo poci? w sensie, na głowie, twarzy... nigdzie indziej, jak biega i jest aktywny to zaraz czerwony jak buraczek i mokry... ktoś mi kiedyś powiedział że tak nie powinno się dziać i zaczęłam się martwić, bo co będzie latem? :-(
Kasiu Lila się poci jak się przegrzeje, ale nie jakoś szczególnie. Może jest u was cieplo w mieszkaniu, dzieci się w tym wieku bardzo ruszają, nie wiem nie pomogę czy to objaw czegoś konkretnego...
 
dzień dobry!


perfecta- ccieszę się, ze poszłaś szybko do lekarza, mam nadzieję, ze cisnienie przestanie szaleć!

kasiek- może taka uroda Damianka! Dlaczego to nie dobrze że dziecko się tak poci?

ja byłam dzisiaj zamówić obiad z okzaji chrztu w hotelu, gdzie kiedyś pracowałam. Mój tata zdziwniony ze nie robię w domu. Nie będzie imprezy alkoholowej, nie będę się stresować, ze dzieci płaczą a jak muszę się rozdwajać i z kuchni wybiegać co chwilę, bo jedno marudzi, drugie się nudzi. Mój mąż zaraz też nerwowy, awantury się zaczynają - już to widzę. A tak na luzie. Nie narobię się, miło spedzę czas, bez stresu. Zjemy obiadek, wypijemy kawkę i rozejdziemy się.
 
Perfecta dobrze ze sytuacja juz opanowana, oby leki pomogly
Kasiek u nas w przedszkolu bardzo duzo dzieci sie tak poci, chyba wlasnie najszybciej poca sie na glowie, mokrego pod pachami u malych dzieci nie widzialam
zyraffko popieram idee, wrocicie do czystego domku, natretnych gosci nie bedziecie musieli sie pozbywac ;-) sam luz
na chrzciny Jeremka bralam catering i bardzo sobie chwalilam ze nie musialam w kuchni stac i pitrasic
a stoly obslugiwala kolezanka siostry wiec ja mialam czas usiasc za stolem i chociaz porozmawiac chwile z goscmi
 
reklama
Do góry