reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nadika spokojnie, nie denerwuj sie ale jak masz jakies obawy to zadzwon do lekarza. ja wychodze z zalozenia ze lepiej sprawdzic o raz za duzo niz za malo

Kasiulka 100 lat!!!

Gosiagro jaka masz sliczna pomocnice:'))))

zyraffko te chwile gdy oboje spia...bezcenne
a jaki masz pomysl na tort urodzinowy dla Sylwusi? szukam inspiracji bo Jeremek w czwartek konczy roczek

madzia chiny? super, zazdroszcze

ja bym chetnie cos upiekla ale za bardzo nie chce mi sie w kuchni sterczec, chyba zrobie te mini szarlotki z ciasta francuskiego z Wypieki z pasją
 
reklama
Witam

Gosiargo jesze tylko tydzien echhhhh ale zlecialo

Nadinka tylko sie nie stresuj !!! zadzwon albo jedz dla swojego spokoju

Madzia Chiny wow pierwszy raz czy juz kiedys byliscie co porabiasz ze wybralas sie sluzbowo ?

Zyrafka maz jak kamien w wode :)

Ja po wizycie nasiedzialam sie w tej przyhodni ze po Olafa nie zdazylam na szczescie dziadek juz po wakacjach o pojechal. Wizyta ok nic mi nie kazalo usuwac poogladala kazala obserowoac i samo usunela 10 wloknikow , byla zdziwona ze wytrzymalam powiuedziala ze faceci po 1 panikuja i wecej nie chca ale ja zawsze cos mialam z odczuwaniem bolu :)) w kazdfym razie usunela mi takie zarazy ktore meczyly mnie od jakis 20 lat :) myslalam ze to pieprzyki a to byly zwykle wlokniaki:)
 
Pamiętacie mnie jeszcze? :)

Długo nie zaglądałam bo jakoś weny zabrakło ... wybaczycie? :-)




Ogromne Gratulacje dla ciężarówek :)


milusia piękna z Was para ... :)


Pokaże Wam nowego lokatora;)
Muchołówka:)

Zobacz załącznik 505220

łał ale super.. muchy już łapie? :)


Hej dziewczyny, jakiś wisielczy humor mnie dopadł.. tak piszecie o wizytach badaniach i serduszkach, ja mam wizytę dopiero 31.X, do tego czasu nawet nie będe wiedziała czy wszystko jest w porządku..
unhappy.gif
do tego nie mam absolutnie zadnych objawów nawet piersi mnie juz nie bolą..w poprzedniej ciąży mdliło mnie już na tym etapie masakrycznie
unhappy.gif
unhappy.gif

Może jak masz obawy to powtórz betę?

Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze... przecież musi być :)

Witajcie

Dziękuję za pamięć

Ogólnie nie jest źle. Na 30 wyciętych węzłów w jednym był przerzut, ale nie będziemy robić radioterapii bo ona może więcej szkód niż dobrego wyrządzić, muszę być pod stałą opieką lekarską już do końca życia.

Tak więc najprawdopodobniej rak nie wyszedł poza obszar macicy.

Nawet nie wiecie jak się dzisiaj zdenerwowałam, myślałam, że po drodze będzie wymiotować w aucie

Pięknie ... ale się cieszę :)

kasiulka- wspaniale!!!!

kasiek ja mam taki: TCHIBO TCM kombinezon 3 w 1 roz.86/92 dla chłopca (2696482090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
on jest baardzo ciepły i Łukaszek chyba z dwa razy miał go w zeszłym roku na sobie



mój Kwiatuszek

xfz5fp.jpg



ddl2qq.jpg

Przeurocza dziewczynka ... zakochałam się.... ja też taką chcę !!!! :)

Wszystkiego NAJ :-D

A ja jutro 32 lata kończę :eek::cool2::laugh2:

Zdrówka i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.... buziaczki :)
 
Kasiu- wszystkiego najlepszego! Duuuuzo zdrowka!

Milka- to super że z pieprzykami ok :-)
Kupiłam Sylwuni kombinezonik w 5-10-15, czapki w tym roku okropne dla chłopców. Sobie upatrzylam kurteczke w top secret ale nie było mojego rozmiaru :-((((((((( teraz choruje na nią :-((((((
 
udało nam się ze spacerkiem tylko weszliśmy do domu i lunęło a cały spacerek była piękna pogoda :))

klementinko tort będzie z hellow kitty :) więc dla chłopca raczej odpada, a co do kremów to jeszcze nie wiem.
 
Witam:)

Ja wlasnie dzis wieczorem wrocilam z Wroclawia:) pojechalam sama w odwiedziny do kuzynki,czas szybko zlecial ale tesknilam za skarbem...

kasiu spoznione ale szczere zyczenia:* zycze szybkiego powrotu do zdrowia! i wszystko naj
naj!!! a i super wiesci w sorawie tego swinstwa!

jestem zmeczona jutro bardziej sie wdroze w pisanie.

Dobranoc:)
 
reklama
hej,
ja dzisiaj jade o gina na kontrol ze względu na ten gęsty śluz. Dzwoniłam i kazałmi po 14-ej przyjechać. Boję się jak cholera bo ten śluz był tak gęsty jakby czop ;/
Proszę trzymajcie kciuki!!!
 
Do góry