reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Jestem i ja. Zadowolona i szczęśliwa. Wczasy były superowe ( co widać na fotkach). Dzieci zadowolone, babcia również. Poznalismy super ludzi z Legnicy. To jedne z najlepszych wczasów na jakich byliśmy.

Kasiu- na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :*
Nadika- dziękuję kochana za pamięć o mojej osobie. :*
Gosia- gratki dla Majusi :)
Milusia- :) Już bliziutko ;)

Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna :)
 
mamy chłopaków czy ściągacie synką napletek?? ja czasem próbuje Natanowi w kąpieli ale on się strasznie boi,chyba jeszcze pamięta ten ból jak byliśmy u chirurga jak miał ropne zapalenie. Tam mu lekarz odsunął i wyczyszcił a teraz jak chce mu odsunąć to ciężko idzie chyba jest sklejony. Są różne opinie na ten temat, jedne mówią by odsuwać inne by nie ruszać. A wy co robicie??
 
Nadikczko- ja odsuwałam od pierwszego dnia Jasia w domu i delikatnie szmateczka czyściłam. Po 18 miesiacu życia schodziło do końca. W tej chwili sam sobie ściąga, a ja mu podczas mycia obsuwam , bo często ma tam piasek :-D:-D Oli też wargi rozchylałam i przecierałam i do dziś nie miałam problemu z okolicami intymnymi dzieci. Jestem za tym żeby od początku czyścić tamte miejsca i przy następnym bedę robiła tak samo :)
 
emalia- gratuluję udanych wakacji, swietne fotki na nk:)

nadika- ja przez długi czas nie odciągałam skórki bo się naczytałam, że tak się nie powinno robić (pomomo zaleceń lekarza) i teraz załuję, bo ma malutką dziurkę i boję się, zeby coś się złego nie zrobiło. Teraz mu odciągam ale Łukasz nie bardzo pozwala.
 
Witajcie

Ja od wczoraj jestem już w domu, spędziłam 2 dni w szpitalu. W sumie na dzień dzisiejszy za dużo nie wiem, miałam zabieg w narkozie pobrania wycinków z szyjki. Ogólnie lekarze nabierali przy mnie wody w usta, po ich minach stwierdzam, że chyba nie jest dobrze, szczególnie, że wycinki wysłali na CITO.

Moja szyjka przy najmniejszym dotyku krwawi jak nie wiem co, więc po zabiegu miałam lekki krwotok i dlatego musiałam zostać w szpitalu.

Za tydzień odbieram wyniki, wtedy będzie coś wiadomo.

Ogólnie jestem załamana :-(
 
reklama
kasiulka- wiem, ze w takich sytuacjach myśli się o najgorszym. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze, że to nic poważnego. Trzymam mocno kciuki&&&& oby tydzień szybko minął i żeby były same dobre wieści!!
 
Do góry