reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

kahna- coś z kręgosłupem?? współczuję!nic nawet nie doradzę, nie znam się na tym :-(


podejrzałam na marcówkach zdjęcie Bartusia olivip- słodziutki, napatrzyłam się na inne maluszki, ehhhyy i achyy:-) ja jeszcze 4 miesiące muszę poczekać na takie cudo:-)
 
reklama
Czuję się zaszczycona że moge Wam przekazać że :


Dzisiaj o godzinie 17:20 OlaVip urodziła przez cc Synusia!!!!!!
Bartuś ma 55 cm i waży 3740!!!


Olu Kochana najserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie i całej Waszej rodzinki!!!! Niech Bartuś rośnie zdrowo i rozwija się dając całej Waszej trójce dużo radość!!!!

Aż się poryczałam ze szczęścia~!!!
GRATULACJE!!!! ale super :-)
 
Ola Gratulację !!!!!! Dużo zdrówka !!!!!

Ignaś wstał dzisiaj o 4:15 :( , od 15 min spi.
Oczka już ma zdrowe, z noska mniej cieknie ale nad ranem po mleku zaczął kaszleć. I tak coś zje ciepłego to pokasłuje. Dzwoniłam do lekarki to mówiła że moze tak być i jak by cały dzień kaszlal to mam przyjechać a jak sporadycznie to raczej nic się nie dzieje. Mam nadzieję że nie pójdzie mu na oskrzela.

Tomek wczoraj wieczorkiem pojechał znowu do Poznania :( weeked cały przesiedzielismy w domku niestety :(. Mnie też coś rozklada (gardło mnie boli i mam kaszel :( ). Niech się już skończy ta zima to moze nie będziemy chorować.

Sorki że tak o sobie tylko ale ide się połozyc bo ledwo co żyję :( później postaram sie was nadrobić
 
Oleńka- GRATULACJE!, wspaniała wiadomość! Dużo zdrówka, radości, wielu wzruszeń i pięknego życia dla Bartusia!!!


To kto teraz będzie następny w kolejce???
 
NIESTETY KRĘGOSŁUP...mam bardzo chory:( i co jakis czas dostaje zastrzyki movalis...caly mam zryty, omdlenia od tego mam, mdlosci bo mam ucisk:(

dorotka a nie masz np: pulneo przeciwzapalnego zeby mu dac przez 5 dni?? zawsze to jakas oslona, a nie oddrazu pozniej antybiotyk...
 
Hej, melduję sie po bardzo bardzo długiej nieobecności.
U mnie ciągły brak czasu na net. Krzysiek już zupełnie zrezygnował z drzemki w ciągu dnia więc te 1,5 godziny które miałam dla siebie już mi nie przysługuje. A jak tylko mam komu podrzuci Krzyśka to zamiast odpoczynku wyruszam do sadu bo chcemy przed Wielkanocą pozgrabiać patyki w obu sadach w jednym je skosić w drugim spalić, chcemy jeszcze zrobić sobie trawnik i ogródek przed domem a do tej pory rosły w tym miejscu wiśnie więc mamy sporo pracy.
Engel i Oli gratuluje maluszków (też bym chciała ale powstrzymuje mnie to że po poprzedniej ciąży mam ciągle 10kg nadwagi z którą ciągle walczę)
Gosi gratuluje fasolki.
Krzyś rozwija się w zastraszającym tempie, szokując czasami nawet nas nie mówiąc o innych. Od dawana mówi już pełnymi zdaniami,, zasobem słów nas normalnie zdumiewa...zdania konstrułuje nadzwyczaj prawidłowo sporadycznie tylko wstawi jakąś nieprawidłową formę wyrazu a tak to pięknie wszystko odmienia, lekarka mówi że mowę ma na poziomie ponad 3 lat. Teraz Krzysiek ogląda disney Junior (kanał ten jest rewelacyjny mały uwielbia prawie wszystkie bajki, a ja mam dzięki temu trochę czasu) Mały ślicznie się sam potrafi zając, potrafi godzinami bawi się samochodami....A teraz chce mu kupi jakieś garki i serwis do herbatki bo jak jesteśmy w sali zabaw to uwielbia się bawi kuchnią, dawca nam pic i jeść, a na kuchnię niestety nie mam już miejsca, zresztą szkoda mi kasy, wole coś małego byle by nie było różowe.
A ja zaczęłam A6W plus steper i ćwiczenia oraz dieta (nawet już od 2 tygodni nie pije coli a to było moje uzależnienie) i mam zamiar wreszcie schudnąć, powoli idę w dół na razie minus 1,5kg

Teraz tylko czekam na wiosnę i czas kiedy będę mogła z małym spędza całę dnie na dworze...w ramach przygotowań do wiosny w sobotę na ciuchy dla małego wydałam ponad 600zł (dostałam zwrot 1570zł ze skarbówki), a że zamknęli mi jedyny norm alny ciuchland na tym zadupiu to pozostaje mi cholernie drogie allegro albo nówki, bo do W-wy do ciuchlandów to mogę sobie jecha dopiera jak ogarnę sad i tu uśmiecham sie do Perfecty, przed albo prędzej po świętach mam zamiar zrobi jakiś maraton po szmatkach w W-wie i potrzebowa będę namiary na dobre z rzeczmi dla małego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ola Gratulację !!!!!! Dużo zdrówka !!!!!

Ignaś wstał dzisiaj o 4:15 :( , od 15 min spi.
Oczka już ma zdrowe, z noska mniej cieknie ale nad ranem po mleku zaczął kaszleć. I tak coś zje ciepłego to pokasłuje. Dzwoniłam do lekarki to mówiła że moze tak być i jak by cały dzień kaszlal to mam przyjechać a jak sporadycznie to raczej nic się nie dzieje. Mam nadzieję że nie pójdzie mu na oskrzela.

Tomek wczoraj wieczorkiem pojechał znowu do Poznania :( weeked cały przesiedzielismy w domku niestety :(. Mnie też coś rozklada (gardło mnie boli i mam kaszel :( ). Niech się już skończy ta zima to moze nie będziemy chorować.

Sorki że tak o sobie tylko ale ide się połozyc bo ledwo co żyję :( później postaram sie was nadrobić

Dorotka polecam na katar:

duza szklanka wrzątku, łyzeczka tymianku, 2 łyżeczki lukrecji, oraz pół łyżeczki imbiru w przyprawie. Gotujesz od 5 do 10 minut pod przykryciem na małym gazie - i gwarantuje CI: wypijesz 3 herbatki dziennie gorące i za 2 dni zapomnisz o chorobie. :)
 
Do góry