reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dorotka- :-:)-( zdrówka dla Ignasia. Łukasz też już zakatarzony, wystarczył tydzień w złobku

kasiulka-
może jakieś witaminki zeby się nie rozwinęło?

agast- nie dołączasz jednak do klubu hipopotamków, trudno :-):-).

kasiek- hehe, zgrywus z Damisia :-).
 
reklama
A my niedawno wrócilismy z drugich urodzin chrześniaczki męża, na początku Natan jak zwykle płakał jak zobaczył tyle ludzi w jednym pomieszczeniu ale potem się już oswoił i nie było źle, szukałcały czas mamy i musiałam być w poblizu ale potrafił się juz sam zając, z dziećmi nie bardzo chciał się bawić ale i tak jestem zadowolona że ni płakał cały czas :)

agast no to jeszcze nie czas na Ciebie :)
zyraffka a mój Natan w przeciwieństwie do Łukaszka dzisiaj praktycznie nic nie chciał jeść
dorotka o kurde.. wspólczuje tych chorób Ignasia!!! życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!! trzymajcie się!! a ja się boję o Natanka bo moi tescie dzisiaj wrocili z Egiptu i teściowa przeziębiona i dmuchała w trąbkę którą potem dała Natanowi ja tylko na nią spojrzałam i juz się skapnęła o co chodzi ale Natan i tak po niej dmuchał :/
kasiek no to miałas ubaw z Damisia :))
 
Hej chciałam sie pochwalić ze Gai wyszly dolne 5 a ja nawet nie wiedziałam kiedy:)szok normalnie teraz czekać bedziemy na górne;)
 
czesc babeczki;)


podtrzymujecie mnie na duchu, lepiej sie czuje jak czytam, ze wasze dzieci też rozrabiaja, gdyby nie Wy pomyslalabym, ze moj Kuba to szaleniec;))))))))
ale jak przytuli albo da calusa to jest aniołem ;)

Lena gratki zabkowe;) słyszalaś, ze Reni Jusis (chyba ona) nazwała dziecko Gaja? ;) ładne imię
 
Czuję się zaszczycona że moge Wam przekazać że :


Dzisiaj o godzinie 17:20 OlaVip urodziła przez cc Synusia!!!!!!
Bartuś ma 55 cm i waży 3740!!!


Olu Kochana najserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie i całej Waszej rodzinki!!!! Niech Bartuś rośnie zdrowo i rozwija się dając całej Waszej trójce dużo radość!!!!

Aż się poryczałam ze szczęścia~!!!
 
olu - ogromne gratulacje! Witamy Bartusia!!!:-)

eagle -
wow podziwiam, że tak fajnie dajesz sobie rade! mój dziadek niestety prawnuków nie doczekał i jeden i drugi:-(

kajdusia - Gosiak już odsmoczkowany? może to i dobrze, że się tak złożyło, świadomie pewnie byś to odwlekała w czasie;-)

ola-fasola - na razie jest lepiej bo nie wymiotuje jeszcze, tylko mnie mdli, ale ogólnie mam taka huśtawkę nastrojów:szok: pewnie spowodowaną hormonami, w ogóle co drugi dzień ryczę z byle powodu:no: w pierwszej ciąży było łatwiej bo można było odpocząć kiedy się chce a z Majusia to już se nie da;-)

zyrraffka
- to ci agent z Łukaszka:-) z jaka namiętnością te balony przebijał:-D

dorotka - :-( dużo zdrówka dla Ignasia

nadika - super, że Natanek się już szybciej aklimatyzuje, u nas był dzisiaj znajomy Majuska go pierwszy raz widziała i nawet nie zapłakała:szok: w szoku byłam, od razu szalała i popisywała się:-)

koriander
- jak weekend minał? :-)
 
reklama
Kochana Olu z calego serca gratuluje dorodnego synka!!!!! Rosnij zdrowo Bartusiu, witaj :-D:-D

gosiagro weekend strasznie krotki, smuuutno juz:-( A co u was, byliscie u rodzicow na wsi? Czy dopiero za tydzien? Upieklas cos nowego? My caly czas cos pichcilismy i podjadalismy :-p

dorotka , Kasie
k inne chorowitki zdrowka!!!

Perfecta :** tulam mocno!
 
Do góry