reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Nie pisze tutaj, az sie glodna zrobiłam ;P :eek:
Ja tez sie ograniczam + A6W, bo na proszkach przytylam 10 kg od wrzesnia! :no: a tu takie smaki.... :baffled::crazy:

zyrraffka ale Łuki super wygląda:-) słodziak ;-)
 
reklama
Dobry wieczór

Jestem już po wizycie, musiałam jeszcze Łukaszka położyć i wykonać kilka telefonów :-D

więc...


w brzuszku jest mała Sylwia :-):-):-)

jestem baaardzo szczęśliwa :) chyba nie zasnę z wrażenia:-)



 
Dobry wieczór

Jestem już po wizycie, musiałam jeszcze Łukaszka położyć i wykonać kilka telefonów :-D

więc...


w brzuszku jest mała Sylwia :-):-):-)

jestem baaardzo szczęśliwa :) chyba nie zasnę z wrażenia:-)



superrrrrrrrrrrrrr!!!!!:-D Gratuluje, ale bedzie sliczna parka :-):-)

A my dopiero przed chwila do domku dotarlismy, przeziebienie nadal troche trzyma ale "na prochach" jakos funkcjonuje:eek:
Buziaczki dla wszystkich i milego wieczoru!
 
Dobry wieczór

Jestem już po wizycie, musiałam jeszcze Łukaszka położyć i wykonać kilka telefonów :-D

więc...


w brzuszku jest mała Sylwia :-):-):-)

jestem baaardzo szczęśliwa :) chyba nie zasnę z wrażenia:-)


o jacie!!!!!!!!!! Cudownie!!!! Gratuluje Wam, ale super, parka będzie:-):-):-)
bardzo ładne imię wybraliście:-) nie dziwię ci się, że nie uśniesz:-D:-D
 
Andzia_S ale piekna blondyneczka rozesmiana! Sliczne dlugie wloski, wiecej wiecej zdjec :-) A wy tez juz wybraliscie imie dla drugiej ksiezniczki?

Klementinka mam nadzieje ze bunt szybko minie, wytrwalosci kochana, na szczescie u chlopakow roznica wieku i jak jeden wejdzie w okres buntu to drugi z niego na 100% juz wyrosnie ;-)

Perfectos grrrr hungeross przez te zeberkos!:-)

gosiagro pieknie betka rosnie, ciesze sie bardzo :-) Spakowalam mezusiowi prezencik dla ciebie malutki :-p

zyraffka no to teraz mozesz szalec garderobowo :-) fajnie ze bedzie dziewczynka, coreczki sa super :-) czy ja gdzies znajde przepis na kokoswe mufinki?? bo chce jutro przetestowac piekarnik a te wydaja mi sie idealne bo przy okazji przetestuje forme do mufinek :-D
 
Zyrraffko synus sliczny:) I gratuluje coreczki:):):) piekne imie:)
a ta kokosanka robisz niezly mi apetyt;p

Gosiargo to ja rowniez poprosze pare swiezych buleczek;)

Zauwazylam ze jak jest P. mam malo czasu na zagladanie tu;/ u nas nic ciekawego sie niedzieje godnego do napisania;p
No chyba ze pochwale sie ze zrobilam fasolke po bretonsku:)
 
reklama
Do góry