reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

zajelo mi chwile obmyslenie skad ty jej zdjecie juz masz :eek::rofl2::-D:rofl2::-)

:-D:-D:-D:-D to pewnie przez chorobę heheeh

co do muffinek to ja robiłam kokosowe z MW, z tym ze one mają cytrynowy posmak więc nie są czysto kokosowe:) ALE SMACZNE

julia- mi po głowie od kilku tygodni chodzi fasolka po bretońsku ale zWSZE NA ZAKUPACH O NIEJ ZAPOMINAM I NIE MAM ANI FASOLI ANI KIEŁBASKI TYLKO KONCENTRAT MAM DO NIEJ I MAJERANEK:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
o taaak, muffinki, jestem za :-)

chciałam się pochwalić ze nie przytyłam ani kilograma od poprzedniej wiyty więc w niedzielę będą babeczki ze snickersami a co tam :))
 
Żyrraffka - gratulacje! super, będzie parka:-) łukaszek się rewelacyjnie prezentuje
Koriander - tak mamy wybrane imię - będzie Weronika
zdrowiej szybciutko
Gosiagro - my 5 rocznicę mamy w czerwcu więc ja również z picollo;-)

dziękuję za komplementy w imieniu Michasi;-)
 
zyrafka - Gratuluje!!!!Ależ wspaniała nowina!!!! Gratuluję!!! Będziesz miała cudowną parkę!!!!
gosia - Tobie kochana gratuluję rosnącej bety....może w brzuszku zamieszkał Wojtus???
korainder - zdróweczka....My z Luśką też na lekach....Dopadło nas przeziębienie!!!!
zyrafka, andzia - pięke fotki pięknych dzieci...super!!!!

Coś jeszcze komus miałam napisać ale glowa mi peka i juz nic nie pamiętam!!!!
 
reklama
Do góry