reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiu - jeszcze raz gratulacje...Tak bardzo sie ciesze...
eagle - mocno trzymam kciuki za Ciebie kochana!!!! Czekamy na cudowne wiesci i na fotke mlodego czlowieczka!!!!
olavip- a ty kiedy masz tego lekarza????Chyba jakos tak na diach....37 tydzien juz tuz tuz
Andzia - witaj kochana, ja tu tez ostatnio tylko gosciem jestem i bardzo zaluje no ale tak bywa....i wielkie wielkie gratulacje...kolejna kruszynka w drodze....Super!!!!
zdec, kasiek , kajdusia - zdrowka dla tesciowych!!!!
koriander - wspolczuje rozstania...wiem co to znaczy....przechodzilam przez to samo...gdy wyladowalam w szpitalu a P. musial do UK wracac...4 miesiace rozlaki....kompletnie nie planowanej.....ale udalo sie ....i to chyba jeszcze bardziej uswiadomilo nam jak sie kochamy...a teraz tez sie czuje jak slomiana zonka...jak on wraca z pracy to ja spie jak ja wychodze to on spi....Gdyby nie ta niedziela to czlowiek zapomnialby jak wygladamy :-)...Bedzie dobrze...Buziaki!!!!
nadika - ciesze sie ze z Natankiem lepiej!!!! Zdrowka dla niego!!!
emalia - kochana dla Ciebie tez zdróweczka , nie daj sie chorobie!!!! i zdróweczka dla Jasienka!!!!
perciu - czytalam dzis rano oo jakims Twoim osiagnieciu....ale nie pamietam kompletnie co to bylo....Pustka w glowie normalnie...Niemniej gratuluje!!!!
Lece paluli.....jutro do pracy i wyjatkowo mi sie nie chce....Luska spi a moje puste lozko czeka juz na mnie...Buziaki wszystkim paniom...

acha zyrafka zapominam Ci napisac ze ulubiona bajká Luski jest wlasnie Ciekawski George....Moglaby go ogladac bez przerwy...widzisz jak pasuja do siebie z Lukaszkiem:-)...buziak dla mojego ziecia!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosieńko Kochana GRATULUJĘ BARDZO! Dbaj teraz o całą Waszą Czwóreczkę! (No chyba, że więcej:-))

Eagle - trzymam kciuki!!!!!!

Dorotka, Koriander -
musicie się razem trzymać podczas tej rozłąki z mężami, będzie Wam raźniej:tak:U nas wciąż termin wyjazdu W. na delegacje jest przeciągany, bardzo męczy mnie taka niepewność...

Więcej nie napiszę bo już późno a ja jutro mam długi i ciężki dzień :(
Dodatkowo od tego tygodnia wracam do pracy w weekendy, więc będzie znowu ciekawie - praca 7 dni w tygodniu... Pewnie juz w ogóle zniknę z BB z braku czasu...
 
Ostatnia edycja:
gosiagro gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! ale super tu dzisiaj newsy;)))))))))))))

eagle mysle o Tobie i trzymam kciuki;))))))))

my jutro mamy nowa nianie, ale jestem w stresie, nie moge spac, ani jesc, błagam trzymajcie kciuki
 
Mama kubulki - powodzenia z nianią! A powiedz mi, jak Ci z aparatem? Bardzo ciężko jest na początku? Ja dojrzewam do decyzji, w połowie kwietnia mam konsultacje, wtedy będę podejmowała decyzję...
 
dziewczyny ratunku! chyba nie usne tej nocy!!!!!! tak sie martwie, jutro znow musze jakiejs obcej osobie oddac Kubusia, boje sie, ta pierwsza niania zryła mi dekiel

Lencja przez pierwsze dni jest troche nieprzyjemnie, ale juz zaczynam sie przyzwyczajac, mam mała wade i aparat tylko na dolnym łuku, mialam wcale nie zakładac aparatu, ale kolezanka zrobiła mi po kosztach, wiec skorzystalam ;) w sumie mi sie podoba;) powodzenia i pokaz sie jak juz bedziesz robokopem;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się z pracy :)
Dzisiaj sie wyspalam, Ignas się obudził po 4 i T. dał mu mleko i spął do 6 (a to pora o ktorej ja wstaję do pracy więć oki)

Lencja- ja mosze aparat już 3 lata i nie żałują (u mnie było skomplikowanie bo napierw miałam innym aparatem poszerzana szcękę bo zabki mi się nie mieściły) więc ten który mam obecnie jest naprawdę oki. Polecam ci, nie będziesz żałować. Do kogo się zapisałaś??? Ja mogę polecic Rakowiecką .
 
Uwaga grono czerwcóweczek powiększyło się o kolejnego malucha:-):-):-)

Dzisiaj o 4:10 nasza Eagle urodziła syneczka!!!!
:-):-) Mały wazy 3550g, jest słodkim głodomorkiem:-) Eagle przesyła nam wszystkim buziaki:-):-)

Kochana to znowu ekspresem poszło:-):-) WIELKIE GRATULACJE!!! Niech mały rośnie zdrowo a ty szybko dochodź do siebie i czekamy na was na bb!:happy:
 
reklama
EAGLE KOCHANA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!zdrówka dla Was!! jednak nie poczekaliście do marca noooo:-D ja też już chce!!:-)

Koriander - nic się nie denerwuj rozstaniem..dacie radę... ja cały czas tak mam:-( bywa ciężko,ale te powroty....:-D trzeba myśleć pozytywnie, pamiętaj, poza tym nie jesteś sama bo masz córcie:) tylko wieczory są nudnawe,ale nadrobisz sporo zaległych spraw,papierkowej roboty, sprzątania i innych:)

mamo kubulki - trzymam kciuki za dziś!
 
Ostatnia edycja:
Do góry