reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam!
Bardzo dawno mnie nie było, ale Gosia mnie w weekend pzrekonała, że mimo tego, że dawno nie pisałam to mnie przyjmiecie z powrotem...
kajam sie potulnie;-)

Gosiu - ale niespodzianka:-):-):-) super! ogromne gratulacje!!!!!!!!

Emalia - nie daj się chorobie! zdrówka życzę i buziaki przsyłam

pozdrawiam gorąco wszystkie Czerwcówki

I dobrze Gosia zrobiła:-) Bardzo się cieszę kochana ,że jesteś znowu z nami. Wielkie buziaki :*

Dziewczyny chyba jestem w ciąży!!!!!!!!!:-):-)
Moja beta to 76,65!!!


Martwię się tylko czy nie jest za niska, z Maja miałam dużo większa, czekam na wieści od lekarza.

Dzięki wielkie za trzymanie kciuków!!!!! Buziaki dla każdej w Was!!!

ŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale wieści, super!!!!!! Tak się bardzo cieszę. Teraz kciuki trzymam jeszcze mocniej :*
 
reklama
Dziewczyny chyba jestem w ciąży!!!!!!!!!:-):-)
Moja beta to 76,65!!!


Martwię się tylko czy nie jest za niska, z Maja miałam dużo większa, czekam na wieści od lekarza.

Dzięki wielkie za trzymanie kciuków!!!!! Buziaki dla każdej w Was!!!


Gosiu kochana gratuluję, ja wyczuwam ciążę na kilometry, wiedziałam!!!!
 
GOSIA - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-D:-D:-D:-D:-D super wieści!! :* to jeszcze lekarz potwierdzi i świętujemy!

Eagle - eeeejj no nie wygłupiaj się, do marca czekaj! jeszcze 3 dni tylko! przetłumacz synusiowi!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy ja jestem jakas nienormalna i sie czepiam bez powodu??!!!!
Otoz tesciu mial pociac drewno do opalu piłą,ale jak zawsze niewiedzial co z czym to P. poszedl mu wytlumaczyc...siedze w domu i slysze jak piła chodzi a P. nie wraca....Ja wychodze i co widze :szok:
P. tnie piłą drewno a tesciu trzyma!! szlak mnie trafil i opieprzylam go ze ma do domu isc,nieposzedl!
Normalnie jestem tak wsciekla ze najchetniej opierdzielila tescia,takie slowa mi sie cisna ze az strach wypowiadac na glos! złamany kregoslup a ten takie rzeczy robi!!!!! a tatus mu na to pozwolil! Nygus choler,.....!!!!!!
 
Kurka rurka!!! ale wieści!!! :) Gosiagro - trzymam kciuki!!! coś mi się wydaje że będzie długo wyczekiwany Wojtuś :tak:

Eagle
- jednak nie wywołali... ma iść do kontroli w piątek... myślała że wywołają bo ten lekarz często tak właśnie robi a ona w sumie na to czekała żeby jej zaproponował, ale jednak dzidzia nie chce jeszcze wyjść... ;-)

Koriander
- nie przejmuj się kochana... wytrzymasz!!! Damiś już dobrze. Byliśmy u kontroli i jest super, ale ma dokończyć antybiotyk... trudno, ważne że zdrowy i zadowolony!!! :tak:

Moja teściowa idzie dziś do szpitala... od kilku dni ma bardzo wysokie ciśnienie i wyniki złe, nie wiem dokładnie co i jak ale coś z tarczycą... dostała skierowanie na badania i będzie leżeć przez jakiś czas... mąż bardzo przeżywa, boi się o mamę... :-( ma tylko mamę, więc ma się o kogo bać
 
ha ha cóż za wieści:-)

Gosiu super, wiedziałam i ogromnie gratuluję Tobie, J. i Majusi, teraz to już moge iść spokojnie rodzić, oczywiście kciuki nadal trzymamy za dalszy ciąg pomyślnych wieści:tak:
z resztą z taką mocą BB nie mogło być inaczej, co do bety niestety nie pomogę bo sie nie znam - ja nigdy nie robiłam ale jestem pewna że jest jak najbardziej prawidłowa

Dorotka może to przejściowe z tym jedzeniem teraz w czasie choroby, a jak już zupełnie wyzdrowieje to przestanie sie budzić, bidulek oby jak najszybciej wrócił do zdrówka

Perfecta no prosze, trzymamy kciuki za całkowite i ostateczne rzucenie nałogu

Kasiek i jak po kontroli?

zyraffka to sie jeszcze przekonamy czy będzie tak błyskawicznie? ja już sie na nic nie nastawiam, niech sie dzieje co chce

Emalia oj dużo zdrówka dla Was

Andzia i bardzo dobrze że do nas wróciłaś, oczywiście serdecznie gratulujemy dzidzi, a jak Ty sie czujesz w tej ciąży?

Olavip ja mogę czekac jak najbardziej, tylko co synus na to?

Julia no kurde czy on jest nie poważny zarówno teściu jak i Twój, z takim kręgosłupem brać się za drewno, ja to bym mojego op.... ile by sie dało

to ja ide leżeć znowu i odliczać godz do marca
 
reklama
Do góry