reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej, u nas dzień pod tytułem odpoczywania i siedzenia w domku :-D oo takkk na reszcie pora trochę odpocząć i nic nie robić. Wczoraj wszystko ogarnelismy z małżem, sprzątanie, pranie, zakupy, prasowanie (a tego było na prawdę dużo! ) :-p dziś trzeba poleżeć i się ponudzić, bo w końcu padnę

A to oto nasza solenozantka:) z mamusia i tatusiem:)
Zobacz załącznik 404455

Zaniedbana? Niby gdzie? Wyglądasz bardzo ładnie, mala istny cukiereczek :tak:
 
reklama
Ola-fasola – im więcej mocze ten palec tym większa jest ulga, wiec tak – mogę chodzic na basen :)

Konniczynka – znalazłaś kawę? Pewnie dostała nogi i uciekła;)

Izia-tcz – współczucia.... mało że dziecko się męczy to jeszcze serce Matke boli....

Zyraffka – na basenie było super! J A najbardziej lubie jak Basia po takim basenie śpi jak zabita J Jest tak zmęczona ze nic się nie obudzi w nocy i spała dzis od 22 do 7 J

Kreatorka – jak zaczęłam wymieniać Mężowi co chce zrobić do jedzenia to się wystraszył, że będę miała za dużo roboty, ale widzę że z tymi paprykami nie ma aż tak dużo roboty :)

Julia0903- córeczka wygląda przesłodko! Będę musiała tez jakąś kiecke sprawić Baśce na imieniny w grudniu, bo goście się zlecą :)

Lena – pierogi proszę wysłac do Poznania ;)

Ja planuje zrobić jutro golonki, bo brat przyjdzie troche pomóc w pracach domowych :) tzke chłopom trzeba dac dobrze zjęść, a i Basia leci na golonke jak głupia J


A nikt wczoraj nie zauważył, że Basia skończyła wczoraj rok i 5 miesięcy - nawet ja ;]
 
Ostatnia edycja:
My dzis spalysmy do 8.30 :):) AMelia przespala cala noc:) wiec wyspane jestesmy, dzis zakupy nas czekaja i po drzemce mamy gosci:)

Olavip, coreczka bardzo teskni za tata, Mela jak jest P. w domu to ja mam spokoj hehe, tylko do taty:) cos sie stanie tylko do taty:) a co do mojego zdjecia to bylo pol roku temu;/;/;/ teraz inaczej wygladam,brzuchol dostalam wlosy dawno fryzjera niewidzialy heh
Ale powiem ci ze Amelia ostatnio sie zrobila o mnie zazdrosna jak P. mnie przytula albo cos zaraz krzyczy "nie" ryczy rzuca sie na podloge,ostatnio patrzylismy o kogo jej chodzi,wiec wzielam na rece, tatus zaczal mi dawac buziaki a corka z rekoma rzucila sie na tatusia heh

aisa80 ja chcialabym jechac na basen ale jakos niemoge sie zebrac ciagle cos;/
A mozesz powiedziec skad jestes?
 
My dzis spalysmy do 8.30 :):) AMelia przespala cala noc:) wiec wyspane jestesmy, dzis zakupy nas czekaja i po drzemce mamy gosci:)

Olavip, coreczka bardzo teskni za tata, Mela jak jest P. w domu to ja mam spokoj hehe, tylko do taty:) cos sie stanie tylko do taty:) a co do mojego zdjecia to bylo pol roku temu;/;/;/ teraz inaczej wygladam,brzuchol dostalam wlosy dawno fryzjera niewidzialy heh
Ale powiem ci ze Amelia ostatnio sie zrobila o mnie zazdrosna jak P. mnie przytula albo cos zaraz krzyczy "nie" ryczy rzuca sie na podloge,ostatnio patrzylismy o kogo jej chodzi,wiec wzielam na rece, tatus zaczal mi dawac buziaki a corka z rekoma rzucila sie na tatusia heh

aisa80 ja chcialabym jechac na basen ale jakos niemoge sie zebrac ciagle cos;/
A mozesz powiedziec skad jestes?

Teraz mieszkam za Kiekrzem, a na Basen jezdzimy do Obornik, bo tam jest cieplutka woda i płaci sie za wejście a nie za czas.
 
julia - moja miała to samo! nawet mój K nie mogł mnie przytulać bo broniła mnie jak lew! hehe darła się, krzyczała, biła i co tam jeszcze się da. Teraz już razem z K wolą mnie wygilgać:-D akceptuje że tatuś może przytulić mamusię,ale np. moja siostra już nie może:-D
 
A gdzie jest KORIANDER!! kochana co się nic nie odzywasz??!! A Zdec to już nie pamiętam jak wygląda jakiś post...i ona sama... A mamakubusia? Sealet,Anik?Ewa1981 też jej dawno nie było.... EMALIA??!!
Eggle - ciągle bez kompa??
ej no nie chce mi się wiecej myśleć kogo brakuje ale WSZYSTKIE ODZYWAĆ MI SIĘ CO TAM U WAS!!
 
reklama
Jestem w ciężkim szoku:szok:wczoraj dwonjiłam do przzychodni zapytać czy te wymioty mogą być jakoś związane ze szczepieniem no i mówili oczywiście że nie i kazali podać hydronea (elektrolity)i obserwować a dzisiaj sami zadzwonili co się dzieje z małym czy juz jest ok:szok:no nie powiem podobało mi się to że się zainteresowali
 
Do góry