reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hejka

Lena ty jestes nienormalna w dobrym tego slowa znaczeniu :-D ale mi smaka zrobilas na pierogi.... masz jakis sprawdzony przepis na pierogi z serem? chodza za mna :-D


JA dzis sprzatamłam w domu od rana i w sumie Miki wstanie,zjemy obiadek i uloze ubrania i tyle, laba do konca tygodnia ;-) podloga juz wyschla ładnie, domek wietrze, spacerek 1h zaliczylismy przed drzemką mlodego, POGODA SUPER! :tak: :-) jakiegos powera mam dzis ;-)
 
reklama
Hejka

Lena ty jestes nienormalna w dobrym tego slowa znaczeniu :-D ale mi smaka zrobilas na pierogi.... masz jakis sprawdzony przepis na pierogi z serem? chodza za mna :-D


JA dzis sprzatamłam w domu od rana i w sumie Miki wstanie,zjemy obiadek i uloze ubrania i tyle, laba do konca tygodnia ;-) podloga juz wyschla ładnie, domek wietrze, spacerek 1h zaliczylismy przed drzemką mlodego, POGODA SUPER! :tak: :-) jakiegos powera mam dzis ;-)
Ja robie swoje takie ulubione i wszystko na oko:)

Ser biały rozkruszam badz ubijakiem do ziemniaków dusze...
Ziemniaki gotuje ubijam i jeszcze dosc ciepłe dodaje do sera do tego podsmazam 2 dosc duze cebule na rumiany kolor dodaje wegete i pieprz i wszystko mieszam i to tyle;)
a ciasto robie z samej wody goracej i mąki:)
 
Jestem w ciężkim szoku:szok:wczoraj dwonjiłam do przzychodni zapytać czy te wymioty mogą być jakoś związane ze szczepieniem no i mówili oczywiście że nie i kazali podać hydronea (elektrolity)i obserwować a dzisiaj sami zadzwonili co się dzieje z małym czy juz jest ok:szok:no nie powiem podobało mi się to że się zainteresowali
Mam nadzieje ze wszystko minie u Was....dużo zdróweczka;)
 
Ja robie swoje takie ulubione i wszystko na oko:)

Ser biały rozkruszam badz ubijakiem do ziemniaków dusze...
Ziemniaki gotuje ubijam i jeszcze dosc ciepłe dodaje do sera do tego podsmazam 2 dosc duze cebule na rumiany kolor dodaje wegete i pieprz i wszystko mieszam i to tyle;)
a ciasto robie z samej wody goracej i mąki:)

Lenka - WEGETE????? Toż to profanacja ruskich pierogów:-:)-:)-:)-( Poza tym sama chemia i sól...:-:)-:)-:)-( Oj oj oj musiałam to powiedziec bo przy pierogach ruskich i barszczu białym u mnie nie ma kompromisów:tak: Buziak mam nadzieje że sie nie obrazisz bo zdaję sobie sprawę że każdy ma inny gust ale po co się chemia faszerować.

Ja mielę ser , ziemniaki gotuję w mundurkach studze bo jak da sie ciepłe to sie robi farsz "glutowaty" Mielę ziemniaczki , zeszklona cebulke dodaję sól pieprz biały koniecznie i ciut pieprzu czarnego:tak:
 
Lenka - WEGETE????? Toż to profanacja ruskich pierogów:-:)-:)-:)-( Poza tym sama chemia i sól...:-:)-:)-:)-( Oj oj oj musiałam to powiedziec bo przy pierogach ruskich i barszczu białym u mnie nie ma kompromisów:tak: Buziak mam nadzieje że sie nie obrazisz bo zdaję sobie sprawę że każdy ma inny gust ale po co się chemia faszerować.

Ja mielę ser , ziemniaki gotuję w mundurkach studze bo jak da sie ciepłe to sie robi farsz "glutowaty" Mielę ziemniaczki , zeszklona cebulke dodaję sól pieprz biały koniecznie i ciut pieprzu czarnego:tak:

spoko kazdy ma swoje upodobania;)
ja daje cieple i mi się gluty nie robią, musisz dobrze odcedzic;)Byc moze dajesz za ciepłe;)

no i ja nie miele bo przy takiej ilosci na jeden rzut jakią ja robie stałabym przy nich dwa dni:)
 
Witajcie, ja chora:-( Klara na szczęscie nie :happy:ale za to idą jej wszystkie czwórki na raz:-( na szczęście nie ma temp, ciągle tylko rączki pcha do buzi, przed chwilą chciałam jej dentinoxem posmarować i mnie tak ugryzła w palec a dokładnie w opuszek, tak mocno ścisnęła że aż mam sine, nie mogłam jej wyrwać nie wiedziałam co mam zrobić ze ją w nos uszczypnęłam:szok: i puściła i sie darła oczywiście, uszczypnęłam ją leciuteńko ale chyba sie wytraszyła. Kurcze ona często gryzie, raz mnie w policzek dziabnęła tak że przez 3 dni miałam czerwony i wtedy dostała w tyłek bo też oderwać jej nie mogłam:szok: i przez jakiś czas przestała a teraz znowu zaczęła:-( Wasze dzieci też tak gryzą?

Dziś znowu siedzimy w domu, zupka ugotowana ciekawe czy księżniczka zechce zjeść:nerd: nie wiem czy to przez zęby czy jej sie coś poprzestawiało ale Klara nie ma w ogóle apetytu, ani zup, kanapek, deserków, warzyw, owoców, nic nie chce jeść za to w nocy nadrabia:no:

Dajecie jeszcze witaminę D?

Izia-zdrówka dla Michałka. przestał wymiotować?
Aisa-szczerze ja bym z ropiejącym palcem nie poszła na basen.......
Lena-ale mi narobiłaś smaka na pierogi, na szczęście mam w lodówce niestety kupione ale są;-)
Julia-ładne z was kobitki, miło było cię zobaczyć
Olavip-współczuje nocek, u nas na szczęście pomimo ząbkowania jest ok
Gosiagro-a co u ciebie:-):tak::tak: mam trzymac jeszcze te kciuki ? bo już mąż się złości że nic w domu zrobić nie mogę:happy::rofl2::-p
Kasiek, Lencja, i inne-gdzie Wy????
 
u nas już dużo lepiej!Michał w końcu zaczął się bawić ez marudzenia no i trochę zjadł :tak:
olafasola mi wczoraj lekarka mówiła żeby podawać jeszcze przez zimę ale co 2 dzień wit.d
 
reklama
Ja dawałam jakoś do kwietnia jak się ciepło zrobiło a niedawno pytałam ortopedy czy trzeba podawac to powiedział żeby uzupełniać do mm i zacząć od października czy jak sie zimno zrobi,ja nie podawałam od paźzdiernika bo raz ze zapomniałam a po drugie ciągle słońce było:happy: Zresztą ja nie wiem czy jest co uzupełniać do mleka bo ona na dobe wypija prawie litr:baffled:

Dziś mi ładnie zjadła zupkę,była głodna bo od śniadania nic nie dostała i na początku nie chciała ale pare razy razy przytknęłam łyżkę do buzi i w końcu otworzyła ehhh

Ale pospałam:-) 2 godzinki razem z Klarcią:-)ona nadal śpi,ciekawe co będzie robiła w nocy bo śpi od 14.30,wczoraj też tak długo spała:szok:
 
Do góry