reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam :)

wczoraj nie miałam juz mocy pisac , zasnełam jak dziecko o 20:30
sorry2.gif

wczoraj rano po baaniach puscili nas do domu ?(przepustka) wrocilismy dzisiaj na 8 kroplówki, badanie potem znowu kroplówka i o 15 przyjechałysmy do domu
yes2.gif
jutro o 10 musze tylko jechac po wypis, wyniki badan i na wizyte jeszcze jedna,
yes2.gif
toretycznie od wczoraj rana jestesmy w szpitalu :p:p:p

dziekuję Wam wszytskim za kciuki
yes2.gif
yes2.gif
działają
yes2.gif


sorkaze nie poodpisuje ale tak tylko przelecałam ;/ padam na dziub ;/

emalia super ze wszytsko ok :)

klemantinka slicznego masz synusia :) jeszcze raz gratulacje :)

Emila co chile sie budzi zpłaczem;/;/
 
reklama
Wczoraj napisałam dłuuugiego posta, podobnego do posta Lencji, net mi się w trakcie pisania rozłączył, więc nawet zrobiłam ctrl+c, żeby skopiować posta do worda i... zanim zdążyłam to zrobić wyłączył mi się laptop:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Po ponownym włączeniu chciałam coś jeszcze naskrobać, ale coś mi się porobiło dziwnego, że nie mogłam wyjść kursorem z paska zadań i nic nie mogłam napisać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:W końcu przed 1 się poddałam i poszłam spać, bo o 6ej czekała mnie pobudka...
Teraz na krótko wpadłam, bo muszę jeszcze znaleźć przepis na żeberka i wrzucić mięso w marynatę.
Emalia Cieszę się, że wszystko ok.
klementinka śliczny, ma fantastyczne włosy- Emilka nie ma jeszcze takich długich:-D
gosiagro Trzymam kciuki.

Emilka dziś już podobno ;-) nie gorączkowała. Wczoraj wieczorem P. zauważył u małej wysypkę na stopach, ale rano też już jej nie było. Nawet nie miałam okazji jej zobaczyć;-) Może gorączka była od zębów a wysypka od skarpetek? Ważne, że już jest lepiej, mam nadzieję, że od jutra moje dziecko zacznie też jeść coś poza mlekiem:dry:
 
Klementinka Jeremi boski a jak zostal przyjety przez braciszka?

Eagle Twoj post tez jest mega !!! Buziaki urodzinowe dla Asi, gratuluje malego mezczyzny bedziecie z Asia miejszosciw w domu bedzie Was mial kto na rekach nosic

Olavip ale zlecialo 5 mies !!!!!

Iza Nadinka gratuluje nocki

Milusia ja bym stawiala na zeby ma juz 3 ?? Olaf tak straszni przechodzil wlasnie 3 choc wczesniejsze wyszly bez problemu

Perfekta zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka

Emalia gratuluje badan wiedzialam ze bedzie dobrze

Natusa a wyniki juz macie?

ja dzis po spotkaniu z przyjaciolkami bylo super jak zwykle nawet dzieciaki daly pogadac :)) od jutra mam wolne biore sie za okna i nadrabiam czas dla ercia w weekend szkola no i tatus musi miec troche wolnego zeby z tesciowa zrobic cos na grobie tescia, My mamy wszytskich swietych 31 10 bo od 1 moj chlop rusza do pracy od razu na cala dobe
 
Edit:-) zapomniałam napisać PIERWSZA
Witajcie, ja tylko na chwilkę Bo Klara na kolanach i ciezko pisac jedną ręką:-( Mąż dziś pojechał w delegację, podobno jeszcze raz i koniec, nigdzie juz nie bedzie jezdził, w sumie dobrze ale troche luzu czasem by sie przydało:-p Dziewczyny gratuluje nocek, u nas dziś beznadziejna... Klara ciągle sie budziła:-(masakra, juz dawno nie było tak kiepsko:-( chyba ząbki tylko nie wiem które bo dwójka na dole już wystaje, widać białe...ehh podejrzewam czwórke na dole ale sama nie wiem, które najpierw idą na dole czy na górze?? Zup niejadek nadal nie chce żreć:angry::no: trudno, nie dostanie przez tydzień to zateskni:happy2:
Dzis wychodzimy do koleżanki, będą dzieci, Klarka sie pobawi:-)

Klementinka -śliczny synuś, jeszcze raz gratulacje:tak:
Emalia-ciesze się że wszystko OK po rezonansie;-)
Gosiagro-długo mamy jeszcze trzymać kciuki?? może w końcu zdradzisz nam tą tajemnicę?
Eliza-wszystkiego najlepszego dla Hani
Kasiek-wracaj do zdrowia i wypoczywaj.
Kasiulka-a ty jak sie czujesz?
 
witam się:-)

emalia
- świetna wiadomość! Bardzo się cieszę:tak:

Liza- wszystkiego najlepszego dla Hani!

Kasiek - dobrze, że wszystko powoli wraca do normy:tak: może upiecz jakieś ciasteczka z Damisiem, czas wam zleci

nadika, izia
- gratuluje przespanych nocek:-)

kreatorka
- a może by jakaś koleżanka za drobna opłatą z Niną została, to częste zjawisko wśród studentów szczególnie zaocznych

na-tuska - dobrze, że juz w domku jesteście

ola - żadnej tajemnicy jeszcze nie ma:( trzymaj, trzymaj jeszcze:)
 
no i jeszcze udało mi się załapać na podium
no i super naskrobałam trochę i net mi padł:wściekła/y:teraz pewnie o kimś zapomnę
kreatorka zdrówka jak tam wszystko wysprzątane po wymianie okien?współczuję ja kidyś wymieniałam w styczniu nikomu nie polecam takiej głupoty mieszkanie wymrożone na maksa nie mogliśmy dogrzać
natuska super że jestescie w domku mam nadzieje że wyniki ok swoją drogą to szpitale niezle kombinują człowiek siedzi w domu a oni kasują za ten okres kase z funduszu
koniczynka właśnie miałąm to samo niezle sie wkurzyłąm
milka fajnie ze spotkanko udane a 1 listopada sie nie przejmuj to w koncu symboliczna data my z mężem nie idziemy tzn idziemy tyle ze rano nie mamy ochoty oglądać teściów i całej tej ich ferajny
ola fasola współczuję nocki może to faktycznie ząbki u nas przy pierwszych było ok ale przy 3i4 tragedia najpierw szły górne 4i3 potem dolne 4 a teraz dopiero 2 i3
nadika fajny awatarek
Liza wszystkiego najlepszego dla córci
 
Ostatnia edycja:
Emalia - no widzisz:) ja oczywiście wiedziałam,że wsio dobrze jest :-)

a ja nie śpię dziś od 1 w nocy eeee masakra.... nie dość że ja cierpię na bezsenność to od kiedy w pon mąż pojechał w delegację,to Jagoda nie chce spać w łożeczku,ona w ogóle nie śpi.... niby śpi koło mnie na tatuśkowej podusi ale wierci się,budzi z płaczem no i tak całe noce cały tydz... co ja mam z nią zrobić???:baffled:
 
Hej
No i poza podium dzis ;)
Dziekuje za zyczonka :-) :tak: :****

emalia super ze wsio ok!!!! :-)
ola wspolczuje nocek ;/ ale wiem co czujesz bo unas tez pobudki są czesto ale to przez trójki :dry::no: bo reszte zęboli jak mlody ma :tak:
Ehhh Miki pojdzie spac to ja ide zrobic te muffiny, potem moze uda nam sie dzis pojechac te kolczyki hani zrobic? jak M za duzo roboty u brata nie bedzie mial i sie zgodzi... a ajak nie to jutro dopiero.... tak czy tak maz dzis ma na noc, wiec wieczór samotny ;P
 
reklama
Strasznie mnie mdli...poza tym wszystko ok. Nie lubię początku ciąży. Jak byłam w ciąży z Hanią to dużo spałam, teraz nie ma jak...

Ja też pierwsze 3 miesiące spałam na siedząco. Jak wracałam z pracy spałam, noce spałam, baaa nawet spałam w pracy przy biurku ;) Takze pierwsza ciąża ma swoje uroki bo sie czas na wszystko, a teraz trzeba sie zająć dzieckiem...:)
 
Do góry