reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam się pierdzilion pińcet pińdziesiąta czecia:-p:-p:-p
Gosia - Ja cały czas kciuki trzymam:tak:;-):-) powodzenia-trzymam-kciuki-pl-ffffff.jpeg
Emalia- Kochana super że wszystko ok! Cieszę się niezmiernie!!!!!!
Liza - Wszystkiego najlepszego dla Hani! Happy-Birthday-01.jpg
Klementinka- Jeremi jest przecudny!!!! Taki przystojniak z pięknymi włoskami!!! A jaki ma cudny kolorek tych włosków! CUDO!!!!
Nadika- A skąd Ty wzięłaś moje zdjęcie do avatarka??? Hę?:-p:-p:szok::tak::-D
Miluśka- Jak Chłopaki????? Jak gorączka??
Kreatorka- Kochana trzymam kciuki za szczepienie dzisiejsze!
Lenka- A ty nie masz tez pojutrze rezonansu? Czy coś mi się popimpowało?
Nastuśka- Wiadomości przesuper:) Buziaki dla Was dzielne Kobietki!!!!:*
Koniczynko- Zdróweczka dla Emilki!
Milka - Kochana "WE WOLNE" TO SIĘ ODPOCZYWA a nie okna myje:-D
 
Cześć Kochane :-)

DDDaaaaawwwwwnnnoooo nie pisałam :-( ale brak czasu. Starałam się podczytywać na bieżąco ale nie miałam czasu zeby odpisywać. U nas pomalutku do przodu chłopaki odpukać zdrowe :-) Szymonek zadowolony ze szkoły :-)
a Kacperek łobuzuje strasznie , wszędzie go pełno , wszystko otwiera, rozrzuca, psuje normalnie przeciwnieństwo Szymka jak był w jego wieku. Kacperek ma już wszystkie ząbki do piątek :-).
Zaczyna coraz więcej mówić :-) i strasznie dużo rozumie jak się do niego mówi :-)
Ja znalazłam prace :-) i pracuje popołudniami a rano jestem z KAcperkiem a potem się wymieniamy z mężem , on przychodzi z pracy a ja wychodze :-( pracuje na 3/4 etatu, ale jest super. Postaram się częściej pisac :-) obiecuje
 
Perciu jano dałam czopka, noc cała płacząca, marudna...nie mam pojecia co mu jest dostał antybiotyk od wczoraj(w sumie do czego?skoro nic mu nie jest?....)Ty to zawsze z tymi swoimi obrazkami mnie powalisz, uwielbiam Cię:-D
A ja wygladam jak by mnie ktos pobił pod oczami takie są popuchniete, musze jechac zaraz do dentysty ale nie mam siły na nic...a dzieciaki odsypiaja noc...

Magda m, witaj:*
Emalia super wieści:******(moim skromnym zdaniem powinnas isc do psychologa, może problem lezy własnie tu!!To naprawdę pomaga!!!;-))
Elizka dla Hani wszystkiego co najlepsie:)
 
Lencja glosik juz polecial:)

Milusia wspolczuje nocek...niemam pojecia co moze byc przyczyna tego placzu...

Emaila super wiesci:)

Gosiargo nadal trzymam kciuki:)

Kasiu wspolczuje tych mdlosci...mnie meczyly do 12 tyg. naszczescie nie wymiotowalam!

Kurcze Mela mi przerwala i zapomnialam co komu mialam jeszcze odpisac wiec przepraszam:)
Wczoraj mialysmy zalatany dzien wiec nawet do was niezajrzalam wieczorem bo padlam z mala:) cale szczescie nie obudzila sie ani razu w nocy:) Wczoraj dowiedziala sie ze ma kolczyki ale tylko dotyka je:)

Ja czuje sie lepiej ale raczej ospala jestem,mam zamiar wybrac sie na szczepienie z Amelia i bede chciala zeby lekarka mnie wyslala na badania,moze to anemia?! POgoda dzis pochmurna i nic mi sie nie chce;/;/
 
reklama
Lencja - głosik oddany:tak: fajny te twoje hasło

MagdaM - super, że znalazłaś prace, gratuluje:-) szkoda tylko, że się z mężem mijacie, musimy się jakoś spiknąc na spotkanie:tak:

Majusia śpi a ja myślę nad jakimś menu na jutro, bo znajomi wpadają:-)
 
Do góry