reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010


kreatorka
- a może by jakaś koleżanka za drobna opłatą z Niną została, to częste zjawisko wśród studentów szczególnie zaocznych
Nie bardzo wiem kto... jakoś większość moich koleżanek woli pracować na umowę w normalnej pracy... ale dziekuję, moze popytam :-)

no i jeszcze udało mi się załapać na podium
no i super naskrobałam trochę i net mi padł:wściekła/y:teraz pewnie o kimś zapomnę
kreatorka zdrówka jak tam wszystko wysprzątane po wymianie okien?współczuję ja kidyś wymieniałam w styczniu nikomu nie polecam takiej głupoty mieszkanie wymrożone na maksa nie mogliśmy dogrzać
Tragedia :-( wczoraj posprzątąłam a dziś obrabiali te okna do konca i znow jest pełno kurzu... masakra na dodatek mam zapalenie węzłów chłonnych i czuję się jak wielkie nieszczęscie :-(
Dziewczyny, ja z wielką prośbą, biorę udział w konkursie First Bike, tu jest strona do głosowania na hasła:https://www.babyboom.pl/forum/first...wy-first-bike-lub-odblaskowa-kamizelke-54645/
moje jest przedostatnie: Dwie nogi i dwa kółka - ja i First Bike to niezła spółka!
Proszę o głosy, każdy może zagłosować raz!
Zagłosowane :tak:

To i ja poproszę o głosy: Bebiko
 
reklama
natuska super wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
izia jak dzisiejsza nocka,u nas jedna pobudka ale taka godzinna
milusia wspólczuje, ja ostatnio miałam straszne rozterki co do antybiotyku, bo Natan też miałprzepisany a lekarz mówił że nic mu nie jest.. wkońcu podałam antybiotyk i przeszło, a może to jakiś początek anginy?? od gardła często jest wysoka gorączka,a może wybierz się do innego lekarza?? bo ja miałam wyrzuty że nie poszłam do innego by sprawdzić jaką diagnozę wyda
olavip wspólczuje nocki!
percia no przecież to ja na tym avatarku jestem :)
Lencja zagłosowane
Magda M witaj z powrotem :)
coś tam miałam jeszcze napisać ale dziecię się obudziło
 
reklama
Witam i ja. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Dużo dla mnie znaczą.
Milusia- współczuje. Dalej nie wiesz jaka przyczyna?
MagdaM- no nareszcie mordeczko kochana. Pisz,pisz. Buziaki dla chłopaków
Lencja- głosik oddany
Percia- jak Jasiek?
Lenka- wer ar ju?
Kasiek- jak się czujesz kochana?
Iza- zagłosowane
 
Do góry