reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny znalazłam dzisiaj nowy komis dziecięcy w Poznaniu, kupiłam Hani za 45zł krzesełko uczydełko Fisher Price w języku Polskim. Trochę starta naklejka na siedzisku, ale widzę na allegro, że to normalne :-D

Pochwal sie gdzie jest ten KOMIS!!! :)
Baśka dostała Krzesełko na roczek, ale moze inne rzeczy sie spodobają :)

Nadika - to ze sie tak przejmujesz świadczy o tym że masz świadomość jakie spustoszenie robi antybiotyk w organizmie - no ale czasem naprawde nie ma wyjścia - więc się nie zadręczaj bo to Ci już w niczym nie pomoże. Ocenisz poźniej czy ten antybiotyk był potrzebny czy nie - a człowiek sie uczy całe życie, więc bedziesz bogatsza w wiedze i na nastepny raz bedziesz wiedziała lepiej czy dac czy nie dac.
Ps. Basia na szczęście jeszcze w ogóle nie dostała antybiotyku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiulka piekna sprawa z tym krzeselkiem jak takie tanie! szkoda ze mieszkam ciut dalej...ale kto wie moze kiedys tam zajrze:) a chcialabym bardzo:)

No jest fajne, pokażę zdjęcie

DSCN4742.jpg
 
Hej piszecie o zabawkach dla dziewczynek i jak was tak czytam to myślę że z chłopcem jest łatwiej ja mam już pomysłów na zabawki całe mnóstwo, Krzysiek uwielbia samochody i teraz w kolejce do kupienia czeka Scania frmy Bruder zabawki jakościowo super produkowane w Niemczech (cena wysoka ale to nie chińszczyzna więc płacę za jakość) mamy jak do tej poru jeepa i sprawdza się super m-z BRUDER 02520 Jeep Wrangler czerwony (1864655608) - Aukcje internetowe Allegro a to planowana Scania BRUDER Scania R wywrotka 03550 NOWOŚĆ 2011 !!! (1872331965) - Aukcje internetowe Allegro po za tym mile widziane są u nas modele samochodów np. bburago, maisto w skalach od 1/60 do 1/24, super sprawdza się też taczka wadera i najzwyklejsza kosiarka do trawy...z chłopakami łatwiej
 
Dzień doberek wszystkim :)

Dzisiaj byłam z Agatką u koleżanki, która ma kota - pierwsze spotkanie z bliska z kotem dla małej. Mówię Wam co to się działo :biggrin2: ubaw po pachy!
Co do inhalatora to jestem pod wrażeniem jego skuteczności :) Przedwczoraj kupiliśmy, bo Agatka znów zaczęła w nocy kaszleć i wybudzała się co chwilkę - po 3 inhalacjach nocka przespana BEZ KASZLU!!!! Zdecydowana poprawa w krótkim czasie :D (inhalacje bez leków - sama sól fizjologiczna 2 x dziennie). Także polecam wszystkim mającym wątpliwości ;)
nadika - nie zadręczaj się - antybiotyk mu krzywdy nie zrobi (poza ewentualnym odparzeniem pupy, ale jak dajesz probiotyk, to powinno być wszystko ok).
Gosia - ALL THE BEST!!!!!!!!!!
asnecja - macierzyństwo uczy wielozadaniowości - BRAWO!!!!!!!!
Perfecta - kurujcie się!!!! co tam lekarz powiedział? A jak Twoje opuchnięcie - zeszło?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry