reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam the beściary:-D
Julia inhalator super sprawa!!!!Ja mam juz prawie rok i naprawde polecam, nawet dla dorosłego
Gosieńko nasza koffana sto latek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Perciu,Sealet, zyrafka, NAdika, i inne chprowitki duzio zdrówka!!!!my niestety też zaczęlismy chorować
:wściekła/y:
Żyrafka, Kasiulka weź Ty człowieku tu napisz ze cos do żarła robisz to zaraz Cie objedzą:-D :-D
Kolenderko Kochana moja jak tam??co tak cichutko siedzisz??Lila zdrowa?Jak mama??

My bylismy u dentysty, Monuś ma posmarowane ząbki od pruchnicy, byli bardzo grzeczni i dostali w nagrodę naklejaną miarke:rofl2: <dumna mama>
 
reklama
My po wizycie. Baaardzo sympatyczna pediatra przyjechała. Pogadałyśmy nawet na temat szczepień tych co ja ich się boję zrobić... Na wiosne mogę zaszczepić. Najgorsze to to że nie ma pojedynczych szczepionek już:(
Ale do tematu. Jaś super tylko katar ma mega. Powiedziała że za 2-3 dni powinien już go nie mieć i że Mama dobrze leczy Jasia:-)Pochwalona:-p
Asencja- Pięknie pięknie!!!! Dzielna z Ciebie Matylda:) Kochana ściskam całą Waszą trójcę bujająco- śpiąco - zajadającą!!!!
Aisa- Mam do Ciebie prośbę Nie strasz że antybioty robi spustoszenie bo dziewczyna nam zejdzie na zawał a Natanek musi mieć nie zestresowaną Mamusie!!!! Antybiotyk jak Sealet pięknie napisała w parze z Probiotykami nie wyrządzi krzywdy. Po za tym lekarze przepisują więc trucizną nie są... Od razu zaznaczę że ja zwolennikiem antybiotyków nie jestem jednak czasem wziąć je trzeba...
Sealet- Kochana dziękuję za opinię o inhalatorze:) Potrafię sobie wyobrazić jak to mogło wyglądac pierwsze spotkanie 3 stopnia z kotem bo jesteśmy tez po takim spotkaniu.:) Powiem tylko tyl;e Kot po 2 h PADŁ nogi w inną strone rece w inną i spał do wieczora jak nigdy:):) Bo to kot z adhd:p Z koleżanką zamiast rozmawiac to lezałyśmy na podłodze ze śmiechu co ten kot VS Jas wyprawiali:) Moja opuchlizna zeszła po urosepcie jednak. Przypuszczam jak wcześniej pisałam zbliżającą się @
Gosia- ŁERA ARE U??? Berfstejko Ty nasza???? Hapi bapi tu ju!!!!
KOLENDRO - MA droga ŁERA R JU TU? JAk w in da klabie było?
Agi- Czy ty znów łorkujesz ? Kochana Hał Ar Ju? U Was już śniegie pruszneło chyba troszkę ? JAk POLUNIA?
Eagle- Ty też not rajting enyFING:p HAŁ AR JU MAJ DIR ?
Mimi - Kochana jak tam się macie ????
Klementinko- Juz w domku jesteś? Jak Jeremi? Jak Jasio? I jak Ty się masz?
Olusia Vipusia- tez coś się nie pokazuje? Jak tam się macie Kochane? i Brzusio?
 
My po wizycie. Baaardzo sympatyczna pediatra przyjechała. Pogadałyśmy nawet na temat szczepień tych co ja ich się boję zrobić... Na wiosne mogę zaszczepić. Najgorsze to to że nie ma pojedynczych szczepionek już:(
Ale do tematu. Jaś super tylko katar ma mega. Powiedziała że za 2-3 dni powinien już go nie mieć i że Mama dobrze leczy Jasia:-)Pochwalona:-p
Asencja- Pięknie pięknie!!!! Dzielna z Ciebie Matylda:) Kochana ściskam całą Waszą trójcę bujająco- śpiąco - zajadającą!!!!
Aisa- Mam do Ciebie prośbę Nie strasz że antybioty robi spustoszenie bo dziewczyna nam zejdzie na zawał a Natanek musi mieć nie zestresowaną Mamusie!!!! Antybiotyk jak Sealet pięknie napisała w parze z Probiotykami nie wyrządzi krzywdy. Po za tym lekarze przepisują więc trucizną nie są... Od razu zaznaczę że ja zwolennikiem antybiotyków nie jestem jednak czasem wziąć je trzeba...
Sealet- Kochana dziękuję za opinię o inhalatorze:) Potrafię sobie wyobrazić jak to mogło wyglądac pierwsze spotkanie 3 stopnia z kotem bo jesteśmy tez po takim spotkaniu.:) Powiem tylko tyl;e Kot po 2 h PADŁ nogi w inną strone rece w inną i spał do wieczora jak nigdy:):) Bo to kot z adhd:p Z koleżanką zamiast rozmawiac to lezałyśmy na podłodze ze śmiechu co ten kot VS Jas wyprawiali:) Moja opuchlizna zeszła po urosepcie jednak. Przypuszczam jak wcześniej pisałam zbliżającą się @
Gosia- ŁERA ARE U??? Berfstejko Ty nasza???? Hapi bapi tu ju!!!!
KOLENDRO - MA droga ŁERA R JU TU? JAk w in da klabie było?
Agi- Czy ty znów łorkujesz ? Kochana Hał Ar Ju? U Was już śniegie pruszneło chyba troszkę ? JAk POLUNIA?
Eagle- Ty też not rajting enyFING:p HAŁ AR JU MAJ DIR ?
Mimi - Kochana jak tam się macie ????
Klementinko- Juz w domku jesteś? Jak Jeremi? Jak Jasio? I jak Ty się masz?
Olusia Vipusia- tez coś się nie pokazuje? Jak tam się macie Kochane? i Brzusio?
Mamusiu a dlacego o mnie nie pamietas??:-p :-D nie kofas mnie jus??:-D
 
Perciu - dzięki za pamięć:-) jednak ktoś mnie kocha;-) właśnie się dorwałąm do kompa,ale nie dam rady Was nadrobić chyba.... Zdrówka dla Jasia!! Ja też muszę się chyba w jakiś inhalator zaopatrzyć:baffled:
postaram się być wieczorem, może dam rade odpisać Wam moje najdroższe:tak: teraz mam małża w domu (z przymusu, bo mu się narzędź pracy popsuł i serwisanci nie wiedzą jak naprawić skrzynię biegów :baffled: od 1,5tyg) i ten czegoś ciągle chce ode mnie:angry: a w pon pojedzie w delegacyję znów:-( (brat go prosił,żeby się zamienili samochodami,bo jego żona ma termin na 23 i chce być na miejscu więc na razie będzie siedzieć za niego w Tychach:crazy:)
 
Heloł!:-DMoje dziecie właśnnie usnęło mam tylko nadzieję że już na noc bo cały dzień nic nie spał a wstał o 6:dry:
asencja debesciaro :-Dwidzisz nie taki diabeł straszny jeszcze trochę a obskoczysz ich i jeszcze zdążysz wypocząć i zająć się sobą:tak::-D
co do tych krzesełek jakoś jak oglądałam je na allegro wydawały mi się większe :sorry2:
sealet co do kota to mój Michał dzisiaj przegiął wyciągam pranie z pralki a za plecami kot miałczy przerażliwie odwracam się a mój Michał trzyma go za ogon i ciągnie za sobą:szok::-Ddobrze ze go nie ugryzł albo nie podrapał brrrrrrrrrr
olavip hm:dry:to jednak się nie nacieszysz długo małżem
oczywiście gratki dla blizniaków za dzielność:tak:
percia dobrze że to tylko katar a o jakie szczepionki chodzi?
a ja dziś na poprawę chumoru chciałam zmienić sobie kolor ale nie wyszedł jak pani w sklepie obiecywała
 
Ostatnia edycja:
Izabelko- Odra -świnka -różyczka.... Jas jeszcze nie szczepiony ta szczepionką. Pogadałyśmy sobie bo ja chciałam tylko na odrę zaszczepić a za jakiś rok na świnkę. I mi powiedziała że nie ma pojedynczych już:( i że ona radzi zaszczepic ale dopiero około roku. Ona jest bardzo sceptyczna do szczepień ale mówi że szczepic trzeba racjonalnie. Nie na wszystko i że na te św-od róż to najlepiej około roku wtedy orgazm jest gotowy i dośc silny by wytworzyc przeciwciała i walczyc z tym świństwem.
 
reklama
Izabelko usmialam sie z ta akcja z kotem:) dzieci maja straszne pomysly hehe;p
Moja bratanica ostanio podnisola kota,ja patrze a ona rekoma szyje kota zdusila heh...;)

DZis mam wieczor dla siebie bo tatus corusia usypia:) a ja ide na dluzsza kapiel we wannie:):)
 
Do góry