reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
perfecta- wwpółczuję, mam nadzieję że katar szybko minie!!!


asencja- dzielna mamusia jesteś, życzęTobie jak najlepiej:-) trzymajcie się cieplutko i odzywaj się jak tylko dasz radę. Nie musisz przecież tu nadrabiać milionów postów, wystarczy że odpiszesz co u Ciebie i chłopaków.


Łuki zasnął, ja piję kawkę. Postanowiłam że pochowam jego 3/4 zabawek, bo już nie wyrabiam, graciarnia taka że nie da się wytrzymać. Zostawię klocki, książeczki i kilka samochodów i koniec. Nie bawi się tymi zabawkami tylko wywala z półek i potyka się ciągle o nie
 
Ostatnia edycja:
Kupiłam inhalator / nebulizator philipsa. Miły sprzedawca dowiezie nam dzisiaj po 18 do domku
Jas się pięknie bawi. Pozwolił mi posprzątać. troszke stanu podgorączkowego ma 37,8 wiec organizm walczy.
Dziękuję Kochane.!!!! Wieczorkiem napisze jak się sprawuje inhalator:)
 
Ostatnia edycja:
Ja dalam za niego 19,9:szok: hehe

Zyrraffko no ja juz jakis czas temu porzadki zrobilam ale widze ze juz czas na kolejne!

Niedawno wrocil P. Amelia teraz tylko tata i tata,poszedl ja usypiac a ja przygotowuje wszystko do obiadku:) dzis kalafiorek,kurczaczek i ziemniaczki:)

Dziewczyny dobre sa te inhalatory? to jest na katar tylko? nawet dorosly moze uzywac? moze kupie go na wszelki wypadek...
 
Ostatnia edycja:
Julia - Mi koleżanka właśnie dzisiaj na gg gadałysmy. Ma 4 latka i od urodzenia uzywaja inhalatora /nebulizatora i mówi że dziecko sie mniej męczy. Ze pięknie czyści i zatoki i nosek i katar i kaszel. Tylko jak będzie kupowac to z nebulizatorem plus jeszcze taka nakładka UWAGA! Nebulizator FLAEM Rhino Clear zatoki | IRC (1877300570) - Aukcje internetowe Allegro 3-4 dni i po chorobie
Nawet Lencja ostatnio pisała że inhalator dobra rzecz:)
 
Natan dopiero teraz zasnął, meczyłam sie od 11, już raz zasnął ale jak go chciałam przełożyc do łóżeczka to się obudził i koniec,marudzenie, zabawa itp.
A ja nie spałam prawie pól nocy, nie mogłam zasnąć,męczy mnie ten antybiotyk co dałam Natanowi, mam tak straszne wyrzuty sumienie że nie daję już rady. Żałuję że poleciałam do lekarza,mogłam chociaż jeden dzień zaczekać tymbardziej że gorączka już mu wtedy ustała. Za dużo przeczytałam teraz artykułów o antybiotykach i na 99% jestem pewna że został on przepisany niesłusznie. Teraz to już nic nie zrobie bo do soboty musze dawać.
 
Natan dopiero teraz zasnął, meczyłam sie od 11, już raz zasnął ale jak go chciałam przełożyc do łóżeczka to się obudził i koniec,marudzenie, zabawa itp.
A ja nie spałam prawie pól nocy, nie mogłam zasnąć,męczy mnie ten antybiotyk co dałam Natanowi, mam tak straszne wyrzuty sumienie że nie daję już rady. Żałuję że poleciałam do lekarza,mogłam chociaż jeden dzień zaczekać tymbardziej że gorączka już mu wtedy ustała. Za dużo przeczytałam teraz artykułów o antybiotykach i na 99% jestem pewna że został on przepisany niesłusznie. Teraz to już nic nie zrobie bo do soboty musze dawać.
NAdika- Kochana Ty moja! przestań się zadręczać. Przytulam najmocniej jak umiem. Kochana napisałaś ostatnie zdanie. Nic już nie poradzisz a też krzywdy Natankowi tym nie zrobiłaś Kochana.!!!!! Zmień pediatre będziesz się czuła pewniej. Popatrz na to z drugiej storny Kochana jakbyś nie podała to bys się zadręczała w drugą stronę! To nie Twoja wina tylko lekarki!!!! Głowa do góry!!! Jutro sobot! Koniec antybiotyków. Podawaj mu probiotyk jeszcze jakiś czas! Jestem pewna że nic złego mu nie będzię
!!! <przytulam><przytulam><przytulam><przytulam><przytulam><przytulam><przytulam>
 
Weszłam na sek, zeby sie pochwalić jaka ze mnie "debeściara" :) Oboje plakali, więc posadziłam Krystianka na fotelik i zaczełam karmic, jednocześnie bujając nogą Michałka w leżaczku - Krystianek ślicznie wszystko zjadl, a Michałek zasnął :) Jestem z siebie dumna :)
 
reklama
Dziewczyny znalazłam dzisiaj nowy komis dziecięcy w Poznaniu, kupiłam Hani za 45zł krzesełko uczydełko Fisher Price w języku Polskim. Trochę starta naklejka na siedzisku, ale widzę na allegro, że to normalne :-D
 
Do góry