reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mąż pojechał :((

images.jpg




asencja- jak sobie dajesz radę z maluszkami?


dziewczyny jaki inhalator możecie polecić, chyba się nie obejdzie bez tego urządzenia. Katar za katarem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klementinka - o której jutro idziesz do szpitala?? Będę jutro o was myśleć cieplutko! Szybkiego porodu! Trzymaj się kochana:-)

nadika - jak się Natanek czuje?

zyrraffka - ja inhalatora nie mam, więc nie pomogę
 
Zyraffka- to tylko tydzień kochana, dasz radę :) Ja nie mam inhalatora wiec nie pomogę. Znowu bidulek ma katar?
Klementinka- też jestem kochana zTobą. Najważniejsze żebyś się nie denerwowała. Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na wieści.
Nadika - co u Was?

Halo - wracac z weekendu wszystkie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Percia, Kolendra, Milusia, Izia, Olavip, Mama kubulki, Kajdusia, Nadika, Anik, Aga, Kasiek, Kasiulka, Lenka,Milka, Lencja, Liza,Iiwka,Zdec, Anecznik, Hefi, Milka itd ( przepraszam jak kogoś pominęłam).


Drineczka może???
 
Dziękuję za kciukasy i proszę o więcej :D Dzisiaj cały dzień tylko stan podgorączkowy i dopiero po 17tej było 38,1. Jutro będą badania kontrolne krwi , oby wyniki były dobre!

nadika - taki biały dość gruby nalot to mogą być już pleśniawki, a jak pojawia się białe kropki otoczone mocno czerwoną obwódką to to są afty. Oba pakudztwa są częste przy ząbkowaniu - nam pomógł Aftin, ale niekiedy trzeba pędzlować nystatyną

zyrraffka -koleżanka pediatra pracująca w szpitalu dziecięcym poleciła mi inhalator FLAEM NUOVA Magic Care Ghibli. Sama jeszcze nie kupiłam, bo nie było takiej potrzeby, a także nie porównywałam parametrów z innymi, więc nie wiem czemu akurat ten.

Klementinka - KCIUKI TRZYMAM :)
 
Ja tak tylko na szybko, bo sporo pracy mam.
sealet - co u Was?
zyrraffka
- polecam Ci inhalator Medel Family Soft Touch. jedyne ale to to, że trzeba dokupić osobno maseczkę dla niemowląt, ja jej cały czas używam bo ta dla dzieci jest jeszcze za duża, co prawda "niemowlęcka" już nieco mała ale jeszcze dajemy radę. Tydzień szybko minie, zobaczysz:)
emalia - :)))
kajdusia - oj jednak sie rozłożyli, Biedactwa. jak sytuacja dziś? Jak Gosiaczek i Piotruś? Nela jest trochę bardziej marudna ale ja wciąż obstawiam zęby, obym się nie myliła. Mam nadzieję, że kolejnym razem kawka się uda :) Ale i tak dziękujemy bardzo za spotkanie:tak:
Klementinka - TRZYMAM KCIUKI!!!!!

My po fajnym, aktywnym weekendzie.. Ale też nieco męczącym bo Nela jakaś nie swoja trochę. Mało śpi, dużo marudzi... Jutro przede mną długi dzień i kolejne spotkanie szkoły dla rodziców. A od wtorku W. w delegacji i zostajemy same, jak ja tego nie lubię :(

EDIT
Sealet - właśnie doczytałam :)
 
Ostatnia edycja:
kochane dziekuje wam wszystkim za kciuki i podtrzymanie na duchu
ja nie wiem jak ja bez Jaska wytrzymam, juz dzis za nim tesknie
do szpitala mam sie stawic miedzy 8:30 a 10:30 wiec pewnie po sniadaniu pojade

chorowitkom zdrowka zycze, znowu sie zaczal sezon infekcyjny, brrrrrr
 
reklama
Cześć dziewczyny!! Miałam ostatnio problemy z netem i ogólnie pod górkę. W pracy wciąż kiepsko:baffled: Jak bym chciała takiej totalnej nuuudyyyy i świętego spokoju :-) Iga dzisiaj w dzień nie spała ani minuty, była śpiąca, i może gdybym stała przy niej i pilnowała to by w końcu zasnęła, ale kładę ją i wychodzę...a młoda wstaje i wywala wszystko z łóżeczka...i tak 5 razy, co ją spowrotem ułożyłam do snu to ona akcja...

Ewelinka
- najlepszego, troszkę spóźnione ale wciąż weekend...:D

Liza - zdróweczka dla maluszków

Kajdusia
- jak tam krem dyniowy??

Mama kubulki
- ja jestem głodna wieczorem, normalnie o 22 mam takie ciągoty lodówkowe jakbym cały dzień nie jadła

Lena
- oby wszystko jakoś się wyprostowało

Zyraffka - może gorączka to na ząbki łukaszkowe??

Sealet
- zdrówka dla Agatki

Anik - Oskarek kawał chłopa...powodzenia jutro

Klementinka
- dasz radę, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry