reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Perfecta u nas jeszcze niewidzialam dzieci w kombinezonach...:) ale wlasnie nikogo niewidac z dzieci heh...
A ta nocke mialas taka jak my przez 2 miesiace...wyobraz sobie jak chodzilismy w dzien...hehe jak zombi.Mela wtedy miala 6 miesiecy.
Widze Ze dopiero ma 5 zabkow to jeszcze troche musicie poczekac za spokojem,AMelia ma juz wszytskie:):) 16 zabkow.
Ale pociesze cie ze jak wtedy dala nam wycisk przez te 2 miesiace to pozniej reszte zebow elegancko przechodzila:) wiec zycze wytrwalosci!

Heheheheheh to dawno nie aktualizowany suwaczek:p Mamy zębów 13 już :)
 
reklama
U nas nocka bardzo ciężka,jeszcze nigdy tak źle nie było, Natan praktycznie nie spał a jak udało mu się zasnąć to maksymalnie na godzinę, najgorzej było jak się budził, rzucał się nie chciał wogóle leżec ani siedzieć tylko cały czas na raczkach i trzeba było z nim chodzić. Teraz śpi, ale jak się obudzi to pędzimy do lekarza bo ja już nie jestem pewna czy to tylko ząbki czy może jakaś infekcja w gardle, nalot biały cały czas jest, Natan od wczoraj nic nie je, nawet mleka nie chce, jedynie wode pije i herbatke, najgorsze że nie chce sobie dać pomóc, do gardła nie moge mu zajrzeć, tantum verde nie daje sobie psiknąć. Mąż mi auto zostawił wiec pojade z nim do lekarza, przy okazji sie dowiem czy jutro mamy przyjśc na szczepienie ale napewno bedziemy musieli odłożyć.

A temperatury niemial? Amelia jak miala chore gardlo to takze niejadla nic!!! ale przy tym temp. 40 ;/;/;/
Masz racje pedz do lekarza, bo Natan cierpi:(
 
Naprawde z tymi zębami to tragedia teraz u nas wychodzi 5 naraz i te lużne kupki pewnie od tego były noc dziś tez kiepska kreciła się po całym łóżku i marudziła a zawsze spała całą noc jak zabita
olavip-zośka na dworzu dosyć sporo jest tyle ile my wytrzymamy i do tej pory w cieniutkim płaszczyku chodziła dopiero wczoraj troche cieplejszą kurteczke jej założyłam
zyraffka- Inhalator Philips Respironics Medel Family +TERMO. (1868711057) - Aukcje internetowe Allegro ja mam taki i jest dobry polecam narazie był tylko raz używany na szczęście ale myśle że jesienią i zima sie bardziej przyda
perfecta-jaka to ta twoja ruda farbka co pisałaś że taki super kolorek ja mam taki dosyć jasny rudy robie taką czerwona vitallity czy cos w tym stylu ale chciałabym jeszcze jaśniejszą tylko nigdzie dostać niemoge ta co mam podobno najjaśniejsza jest:crazy:
 
Witajcie! Oj współczuję ciężkich nocek i rozchorowanych dzieciątek... masakra... u nas opukać jest dobrze ;)

Klementinka - kciukasy zaciśnięte aż sine!!! :)

Kasiulka
- czyżby Hania spodziewała się rodzeństwa??? ;)

Jak to jest z tymi zębami? widziałam że któraś napisała że jej maluch ma już wszystkie (16)? tzn. że tylko 16 mają mieć? mnie się wydaje że piątki sie szykują, i mojej sąsiadki synusiowi wyszły już wszystkie 5 a urodził się wtedy co Damiś... ??? a więc jak to wygląda??? ;) Jesuuu... dziewczyny, dobrze wiedzieć że nie tylko moje dziecko jest takie marudne... smoczek wrócił do pracy na pełen etat... praktycznie nie pozwala sobie go wyciągać... chodzi, marudzi, broi, bije jak mu się coś nie spodoba... jak sie coś nie układa według jego myśli to krzyk na całego! Czy Wasze brzdące dostają po łapkach jak coś przeskrobią??? ja już nie wiem co mam robić... a pomału zachowuje się jak taki rozwydrzony dzieciak które często widzę w sklepach... strach pomyśleć co będzie później...

Miłego dnia! :)
 
Klementinka jestem z toba myslami!!!!!!!!

olavip jak patrze na dzieci tutaj to mi sie wydaje ze przegrzewam Lile:-) ALe jak porownuje z polskimi dziecmi to chyba jednak nie:-D U nas przy okolo 11 stopniach i bezdeszczowej pogodzie Lila ubrana jest np w dzinsy, body dlugi rekaw, bluzka dlugi rekaw, kurtka jesienna. Czapki jeszcze nie nosi. A dlaczego dziecko mialoby nie wychodzic na dwor?, jesli jest zdrowa to wlasnie jak najwiecej na dworze sie bawic, moim zdaniem wlasnie m.in. dzieki temu ze mloda codziennie po kilka godzin na dworze lata praktycznie nie choruje.


Kasiek mlecznych zebow jest 20:tak:


ide was poczytac tylko sciagne Lile z polki :confused2:
 
Koriander - hehe!!! właśnie sobie to wyobrażałam jak Lilcia siedzi na półce!!! ;) ostatnio szukałam Damiana a on się zamknął w szafce w kuchni... ;)

Mi się wydaję że młodego nie przegrzewam... w porównaniu do dzieci które widzę!!! Wszystkie juz w kombinezonach, czapkach, rękawiczkach i szalikach!!! My jeszcze nawet nie mamy takiego zestawu kupionego!!! Damian chodzi w jesiennej kurteczce, pod spodem body dł, rękaw, bluzeczka z długim, rajtuzki i spodnie, i jak dobrze pójdzie to cieniutka czapka, nienawidzi czapek!!! My aż tak często nie wychodzimy na dwór, z tego względu że jak już wychodzimy to zawsze jest milion załatwień i musimy jeździć wszędzie, a młody to może tylko z godzinkę dziennie jest na powietrzu. Ale to nie ma wpływu, bo i tak nie choruje (odpukać).
 
czyli jednak nie postradałam zmysłów....
Jagoda jest ubierana tak - rajstopki (cienkie w domu biega w samych rajtkach) body kr i bluzeczka, na dwór zakładam jej spodenki i bluzy cieplejsze,np.z polarku(albo jak cieplej to zwykła bluzę od dresu cienką), kurtke na jesień niby ma ale ona na deszcz się nadaje tylko. No i ja zakładam czapkę bo u nas wiatry są osssstre.....

p.s. Kasiulka - to co, Świętujemy?????:-)
 
reklama
Do góry