reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

a ja dostalam pietra, w poniedzialek ide na wywolywanie
dziec wazy 4 kg, malo wod plodowych i lozysko III stopien
boje sie tego wywolywania, czy ktos mial? mecza dlugo?

ja miałam podawana oxy, ale juz w trakcie na przyspieszenie
zrób jak dziewczyny radzą pochodź po schodach i dodatkowo pomolestuj męza:-p;-);-)

będzie dobrze!! ale się podekscytowałam, jakbym sama miała rodzic:tak::tak::-D jeszcze chwileczka i będziesz miała drugiego synka:cool2::cool2::cool2: aa no i najedz się zakazanych rzeczy:-D
 
reklama
Klementinko- Kochana ja nie miałam wywoływania ale przez miesiąc leżąc na patologii sie napatrzyłam na dziewczyny które miały wywoływania. I wniosek mój jest taki że na jedne działa a na drugie nie:) Natomiast ja radzę Ci tak jak Dziewczyny. Pobiegac , pochodzić:) i za chwilkę samo sie wywoła:) Na mnie zadziałało całodzienne chodzenie:) Na drugi dzień miałam cisze przed burzą a za piętnaście dwunasta w nocy się zaczeło:)
Emali- Kochana przepraszam !!!! Oczywiście Oleńka nie Asieńka! :* Ma wam sie zachciec i juz <tupie><tupie><tupie><tupie><tupie><tupie><tupie><tupie><tupie><tupie><tupie><tupie>
 
dzieki za rady i rozne scenariusze:-)
boje sie ze dziec za duzy bedzie zeby go urodzic, moze miec duza glowe
zastanawiam sie czy nie chciec cesarki
boje sie ze w czasie porodu cos sie skomplikuje a uzycia kleszczy boje sie najbardziej
kurcze i to juz w pon.
 
mi_mi - [']['][']['][']['][']
Klementinka - trzymam kciuki, żeby było szybko i w miarę bezboleśnie
Koriander - super, że już dobrze z mama

My od tygodnia jesteśmy w szpitalu z odmiedniczkowym zapaleniem nerki na dożylnych antybiotykach, i bedziemy tu jeszcze do środy :(
 
My od tygodnia jesteśmy w szpitalu z odmiedniczkowym zapaleniem nerki na dożylnych antybiotykach, i bedziemy tu jeszcze do środy :(
o moj Boze :-( Ale ty czy Agatka?? Bo ja przechodzilam to kilka lat temu i bol byl okropny :no: A ze Lila raz miala zapalenie drog moczowych jestem strasznie przewrazliwiona w tym temacie..
Trzymajcie sie dziewczyny ..duzo zdrowka! I duzo zurawin!;-)



Klementinka nie stresuj sie, moze uzycie pompy czy kleszczy wcale nie bedzie konieczne! Ja licze na jakiegos zaskakujacego newsa w ten weekend :tak::blink:
A pamietasz z jaka waga urodzil sie Oskarek Anik79?:cool2: Niekiedy malutkie dziecko z drobna glowka ma wieksze problemy z przyjsciem na swiat niz standardowy czterokilogramek.


A wlasnie to mi przypomnialo Anik79 jak wyszly badania Oskarka?? Co z jego nozkami??



Lila padla po dwoch godzinach turlania sie po lozku i przegladania ksiazeczek. Czas na piwko :-)
 
Ostatnia edycja:
Sealet- szybkiego powrotu niuni do zdrówka. Bidulka mała. Ściska Was mocno :* A jakie macie warunki kochana, tyle sie słyszy o tych szpitalach ;(
Klementinka- oby się mylili. Zrestą to norma w naszym kraju. Może się okazać ,że będzie to dzidzia normalnych rozmiarów i urodzisz szybciutko. Trzymam kciukaski kochana i czekamy na newsy!!!
Kolenderka- przyłączam się z piwkiem dzisiaj :-)

A gdzie moja Lencia?

Liza- jak u Was zdrówko. Pytanie się tyczy również wszystkich pozostałych chorowitków.:-)
 
Czesc dziewczynki:) zagladalam podczytywalam ale czasu niemialam na pisanie...;/ od paru dni moj luby ma wolne wiec ciagle cos robimy:)

Amelka potrafi juz powiedziec ze "eeee" ma w pampersie:)
Zaraz sobie poczytam tego co niezdarzylam...Milego wieczorku kochane:)

dzieki za rady i rozne scenariusze:-)
boje sie ze dziec za duzy bedzie zeby go urodzic, moze miec duza glowe
zastanawiam sie czy nie chciec cesarki
boje sie ze w czasie porodu cos sie skomplikuje a uzycia kleszczy boje sie najbardziej
kurcze i to juz w pon.

Ja mialam wywolywane,poniewaz od odejscia wod minelo 12 godzin i akcja porodowa sie nie ruszyla,tak wiec dostalam oksytocyne i przez nastepne 10 godzin nic sie nieruszylo, skurcze miala takie jakie pojawiaja sie w 30tyg,napinania brzuszka nic poza tym.wtedy po 22 godzinach podjeli decyzje o cesarce!!!Amelka urodzila sie sina:(
Słyszalam ze skurcze sa bolesniejsze,ale jak widzisz nie na wszystkie to dziala....

Kochana mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie,i zycze ci zeby obylo sie bez ingerecji.Czekamy na wiesci:)
 
reklama
Do góry