reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hejka

U mnie na obiad byly ziemniaczki z jajkiem sadzonym i marchewką:-) robilam dzis z mamą pierogi, przyszla mi pomogla ;] a jutro na obiad krokiety z czerwonym barszczykiem! <mniam>
U nas oki, nadal na strzyma przeziebienie zamiast odpuscic ;/ normalnie brak slow, niewiem jak sie wyleczyc a nie chce antybiotykow pchac w siebie i dzieci ;] Wystarczy ze daniel musi brac, bo znim bylo gorzej ;]
Pogoda za oknem okropna, jesien zawitala juz, dobrze ze nie pada ;]

izia hehe super cyklista ;-)
 
reklama
heja,

aisa80 no to świetnie macie z tą Nianią, najważniejsze że Basia zadowolona. Co do kominka to ja mam ogrzewanie kominkowe więc jak przychodzi sezon to non stop palimy, pięknie, romantycznie ale największy minus tego to to że bardzo brudzi mieszkanie i zawsze pełno kurzu, największy plus to koszt opału, jest chyba na chwilę obecną najtańszym sposobem ogrzewania
Perfecta to tylko pozazdrościć rodzicom :) tez uwielbiam greckie przysmaki
izia_tcz śliczne to Twoje szczęście i jakie już dorosłe :))
Liza dużo zdrówka dla Was!!!! co za okropne to przeziębienie że nie odpuszcza ;/
eagle cześć mamuśka :)

mykam na kolację- mąż chinszczyznę zrobił i już mnie woła :))
 
Nastuśka- Jak kontrola? Kochana ja także miałam te samą historię , Pediatra usłyszała szmery u Jasia , poszliśmy skontrolowac i się okazało że to naczynko krwionośne które czasem nie zanika po porodzie i z czasem zaniknie. Absolutnie to nie jest żaden problem. I przypuszczam że u Was jest to samo:) Daj znac jak wrócisz

na-tuska - u nas też jes szmerek w serduchu...Pola ma dodatkową strune w serduszku ale kardiolog mówi że nic złego się nie dzieje i że jest ok...i nastęone badanie dopiero za rok!!!!

u Filipa jest dokładnie ta strunka na sercu i do kontroli mamy przyjsc za 3 lata jesli bedzie ja jeszcze słychac...

a Emila nie pzoowliła sie zbadac, tzn Ekg dała sobie zrobic, zwykłe słychanie serca to juz były akrobacje, a echo sie wogole nie udalo bo tak sie rizryczała zesposobu nie bylo ;/ pani kazała nam przyjsc za jakies 8 iesiecy jak bedzie starsza i nie bedzie sie tak bac...

aaa i pwoiedziaął ze a taki "melodyczny" szmer i gorszy od tego co ma Filip ;/

no i po dzisiajszym dniu zastanawiam sie jak bedzie wygląda c nasza wizyta w szpitalu za 3 tygodnie ;/ ona nie pozwala sie zbadac a mamy tam byc minimum 3 dni i bedzie wiecznie cos miaął robione ;/ chyab jajo zniose z nerwów ;/ Filipo oczywiscie zrozpaczony za Pani na echo go tak krotko gilgała bo mu sie bardzo podobało :eek: ja wiedziałąm ze on jest inny :-D

iiwka
dokładni taki sam maiałm dzisiaj obiad :-D

izia sliczny synek i jak sobie pieknie radzi na motorze :-)


DZIEKUJE ZBARDZO ZA KCIUKI :tak:
i
 
Cześć;)

emalia dzięki za pamięć;-)
Cały czas was podczytuję, ale nie mam na tyle czasu żeby do was dołączyć tak jak kiedyś na stałe:(
Niestety... za dużo wszystkiego, a doba za krótka...
 
A napisz jak Natalka??

Wszystko po staremu. Psoci jak zawsze;) A taka mała cwaniarka się robi że hoho... a najgorzej to z nerwami, na głowie chce stawać jak czegoś nie dostanie.... ojjjjj coś czuję że u nas bunt trzylatka to będzie masakra, jak już są takie cyrki:(

Poza tym jest najukochańsza pod słońcem:))) I odpukać PFU PFU nadal chora nie była;)
 
Dzień doberek:tak::tak:
Wstaliśmy gdzieś przed 6-już nawet nie wiem...Ale ciemno i zimnoooooooooooooo brrrr

ehh samotny wieczór:(
Lenka ja mam tak co drugi dzień przez cały rok:eek:

no i po dzisiajszym dniu zastanawiam sie jak bedzie wygląda c nasza wizyta w szpitalu za 3 tygodnie ;/ ona nie pozwala sie zbadac a mamy tam byc minimum 3 dni i bedzie wiecznie cos miaął robione ;/ chyab jajo zniose z nerwów ;/ Filipo oczywiscie zrozpaczony za Pani na echo go tak krotko gilgała bo mu sie bardzo podobało :eek: ja wiedziałąm ze on jest inny :-D

iiwka
dokładni taki sam maiałm dzisiaj obiad :-D

i
U nas echo robiliśmy w czerwcu ostatnio i przepływ się zmniejszył i mamy za rok przyjść tzn w czerwcu-lipcu.
Emilka trochę podrośnie i da się zbadać.;-)
A może zakup przybory lekarskie i się tak pobawcie???

Wszystko po staremu. Psoci jak zawsze;) A taka mała cwaniarka się robi że hoho... a najgorzej to z nerwami, na głowie chce stawać jak czegoś nie dostanie.... ojjjjj coś czuję że u nas bunt trzylatka to będzie masakra, jak już są takie cyrki:(

Poza tym jest najukochańsza pod słońcem:))) I odpukać PFU PFU nadal chora nie była;)

Super że Natalka nie choruje!!!:-):tak: jak dla mnie bunt trzylatka to nic w porównaniu z czterolatkiem!!!
 
reklama
cześć! jak nocka?bo u mnie ok.Michał budził się 2 razy więc jak na niego super.
Ja już po śniadanku zaraz ciężka praca mnie czeka więc muszę się kopnąć w d....i się ruszyć:-) ale mam lenia :-Dpogoda u nas dzisiaj w miarę tyle że zimno ale choć słoneczko wychodzi
dobra to papa do póżniej:-Dmiłego dnia wszystkim życzę:-D
 
Do góry