reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

hejka,
Percia muszę Ci napisać że po Twoim wczorajszym apelu zaczęło mnie sumienie męczyć i po 20 wzięłam męża i poszlismy na wybory :) a reakcja taka jak Twoja "UFFFFF" :)) chyba pojmujemy tak samo "mniejsze zło" gratuluje zakupu spacerówki
Natuska trzymam kciuki za dzieciaczki. Napewno to nic poważnego! i przykro mi z powodu koleżanki :(
Lena wspólczuje tak bez męża, mój na szczęście ma pracę na miejscu
olavip zdróweczka!!!! dasz radę bez męża!! niestety tak jest że to co dobre szybko się kończy :(
aisa to miałaś pracowity week :) a jak Basia znosi wizyty u Niani?? Niania to jakaś znajoma czy zupełnie obca kobieta??
ewelinka pięknie napisane :) dobrze że są dzieci bo nawet jak za oknem zimno to na ich widok w serduchu robi się cieplutko :))
dorotka fajnie że weselicho udane!! Zdróweczka dla małego!!
 
reklama
cześć dziewczyny

U nas też kipeska pogoda, narazie nie pada i nawet z rana mały spacerek był ale jęst szaro, buro i ponuro.

Wesele się udało, bawilismy się do 4 :) (tylko strasznie zimno było ;(). Ignaś tez u chrzesnych dał radę :) ale niestety od wczoraj ma mega katar :(.

Też jestem strasznie zaspana i chyba druga kawkę zrobię bo maly własnie zasnął a kalafiorowa się gotuje :)

Katar masakra!!a ja gotuje krupniczek:)
 
Hejka.
Ja pospałam do 11!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstałam tylko o 6;30 popchać busa i Ole do szkoły wyszykować i położyłam się z powrotem :) Aż dziwnie się czuję :)

Witam

Lena a bedziecie sie widywac chociaz raz na jakis czas?

koriander a co bylo w tych szaszłyczkach z dyni?? mam tylepomroznonej a maluchy nie chca jesc zupy z korbloa ;/

milka zdrówka dla WAs :)

dziewczyny bardzo prosze o kciuki jutro rano :tak: ide z dzieciakami do kardiologa i sie troche stresuje ;/

miłego wieczorku :)


Trzymane mocno, mocno :)

Druga:)
Myślmy pospaliśmy do 8 :p
Zimno jak w d... Izia Ja tez chce lata!!!!! Ja to z miłą chęcią bym sie wyprowadziła gdzieś na teneryfę lub inną wyspę gdzie cały czas ciepło!
Jak tam Dziewczynki po wyborach? Bo ja o 21 zrobiłam tylko wielkie "UFFFFFFF"
Lecę do mego synowego bo wzywa:)

He he, moja reakcja była identyczna :) Pytałaś już męża?

W końcu kupiłam spacerówkę!!!!!!!!! :):-D alez się cieszę:)


Gratulujemy serdecznie :) Obyście byli z Jaśkiem zadowoleni :)

cześć dziewczyny

U nas też kipeska pogoda, narazie nie pada i nawet z rana mały spacerek był ale jęst szaro, buro i ponuro.

Wesele się udało, bawilismy się do 4 :) (tylko strasznie zimno było ;(). Ignaś tez u chrzesnych dał radę :) ale niestety od wczoraj ma mega katar :(.

Też jestem strasznie zaspana i chyba druga kawkę zrobię bo maly własnie zasnął a kalafiorowa się gotuje :)

Super ,że się wybawiłas.

Koriander- jak tam samopoczucie po takiej dawce dyni ;) ?

Lenka- niedługo się spotkamy ;)

Wszystkim miłego dnia.
 
Hehe to widzę reakcje po wyborach bardzo podobne:-Dmy też pojechaliśmy ok 20
mały właśnie próbuje zasnąć więc przymusowe siedzenie:-)
wnerwiłam się bo od rana czekamy na kuriera miał z umową miał rzekomo być między 10a12 więc siedzimy jak na igłach a jego niet!:wściekła/y:a musimy do gdańska skoczyć teraz to d....... bo Daniel za chwile ze szkoły wraca Michał idzie spać a po 15 to po Gdańsku nie uśmiecha mi się jezdzić a raczej grzęznąć
a dziewczyny z wa-wy byłyście w centrum nauki Kopernik?warto jechać czy nie?
 
Google Images

Ło taki kupiłam! Delti Dot. czekam na niego z niecierpliwością "Polowalam" na niego jakiś czas już ale chciałam niebieski kupić a były same jasno i ciemno różowe lub takie troszke "kanarkowe" I ten ostatni tylko nadawła się dla faceta:) Jednak do "żóltawego" owady lecą strasznie wiec odpadał. W końcu po wielomiesięcznym polowaniu dzisiaj wchodze na allegro i widze wózeczek niebieski i to za połowę ceny. Niespełna roczny , na gwarancji , sporadycznie uzywany w stanie idealnym:)
U mnie tylko ten wózek wchodził w rachubę bo jest bardzo dobrze zabezpieczony przed wiatrem , siedzenie rozkłada się do poz. leżącej , jest w miare lekki i głęboki. Strasznie sie cieszę:)
Emalia- Kochana przepraszam Frogietnęło mi sie ale dziś na pewno do Ciebie zapukam na gg AJ PROMIS!
Ola- Kochana DASZ RADĘ!!!:) Pierwsze dni beda na pewno ciężkie Kochana ale zobaczysz znów szybciutko sie przyzwyczaisz! A Weekendy i tak bedą WASZE! :*
Nastuśka- Jak kontrola? Kochana ja także miałam te samą historię , Pediatra usłyszała szmery u Jasia , poszliśmy skontrolowac i się okazało że to naczynko krwionośne które czasem nie zanika po porodzie i z czasem zaniknie. Absolutnie to nie jest żaden problem. I przypuszczam że u Was jest to samo:) Daj znac jak wrócisz
Lenka- szybko minie zobaczysz Kochana ! A pewnie po powrocie już tak na dobre, bedziecie przeżywać rozkwit Waszej Miłości Zobaczysz!
Nadika- Cieszę się że mogłam Ci troszke pomóc:* Aż strach pomyśleć co by było gdyby wyniki były inne...
Milka - Zdróweczka dla Eryczka i Olafcia
Dorotka - Super potańcowaliście! Zdróweczka dla Julianka!
Kasiek- KCIUKI TRZYMIE:p:p WERY BARDZO STRONGOWE!
Jaśko spiocha a mama musii ogarnąc delikatny chaos poniedzielny:)
Ach zapomniałam Wam napisać że Jasiek po raz pierwszy jadł wczoraj barszcz biały! I z pełna odpowiedzialnościa musze stwierdzic że (po mamie to ma:p) TO JEGO ULUBIONA ZUPKA!:)
 
Ostatnia edycja:
Lenka ja na jutro zaplanowałam krupnik;-) W tej chwili piką się udka z kurczaka,gotują się ziemniaczki:tak::tak::tak: a do tego będą buraczki :-D mniam:-D

Ewelinko no to pocieszyłaś mnie:-D:-D:-D:-DWłaśnie pomyślałam za ile będzie ciepło:szok::-D:-D:-D

Emalia może bym się i dziwnie czuła-ale za to jaka wypoczęta:-D:-D:-D:tak::tak:Zazdroszcze:tak::tak::tak::tak:

Perfecta a jaką tą spacerówkę kupiliście???;-);-)

Aisa właśnie a jak mała z nianią się zachowuje???

U mnie od dziś ciepełko w kaloryferach:-):-):-):-)Podobno wcześniej zaczeli grzać ze względu na dzieci:eek::eek::eek::eek::eek: Taaaaaa jasne:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:Ciekawe komu wcześniej dupsko zmarzło:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzień Dobry!!!
Od dwóch dni pisze posta i albo cos przerwie albo wczoraj po 20 minutach pisania post po prostu mi znikł.... Nie chiałybyście widzieć i słyszeć mojej reakcji....Trzeba by było wypipkać co drugie słowo....wrrrrrrrr......A tak ambitnie chciałam popisać bo P. był w domciu i mogłam spokojnie usiaść przy kompie gdy tatuś wygłupiał się ze swoja córcią.....
kasiek - nie wiem za co ale trzymam kciuki.....
na-tuska - u nas też jes szmerek w serduchu...Pola ma dodatkową strune w serduszku ale kardiolog mówi że nic złego się nie dzieje i że jest ok...i nastęone badanie dopiero za rok!!!!
lenka - dasz radę, mocna babka z Ciebie....Ja tez przez to przechodziłam...3,5 miesiąca bez P. i na dodatek byłam juz w zaawanasowanej ciązy.....Głowa do góry...W razie co masz w nas wsparcie!!!
koriander - ależ smakołyki mieliście w weekend!!!
olavip - Ty też dasz sobie radę....Trzymam kciukasy!

I to na razie tyle....Idę sprawdzic jak tam moja zupka???? I chyba kawkę strzelę....bo pogoda maaaaaaasakra!!!!! Wrrrrrrrrrr
 
reklama
Do góry