reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
"CZECIA":-D:-p
Ja myslałam że dzisiaj rano siądę do kompa i nie będzie jak nadrobic a tutaj taka cisza! Ja sobie w weekend posprzątałam to teraz mam więcej czasu na bb:) a nie ciagle coś:) Jasiowi lada dzień przebiją się dolne czwórki i górne trójki:szok: co słychac nad ranem bidulek nasz mały
Kawkę dzisiaj stawiam ja ! Która się pisze?
 
Hejka
Ojej widze zmiany na forum :-)
U nas noc oki, Miki jak zasnol o 19:30 tak pierwsza pobudka byla o 4:10 ale zasnol do 6 jeszcze :tak: Starszaki spaly do 6:15 ;-)

na-tuska nie martw sie jakos bedzie w tym spzitalu... dobry pomysl z tym "bawieniem" sie w lekarza mysle :tak: :-)

Na dworze ponuro, deszczowo.... Ehhh jesień, jesień...
 
Perfecta – ja pisze :) A Kawe wypiłam już w samochodzie :)

Nadika – my mamy kominek z turbiną, a nie z płaszczem wodnym. Z płaszczem wodnym bardzo brudzi. A tak to mamy rozprowadzoną rure po całym domu nad sufitem i rurami ciepło wchodzi do kazdego pomieszczenia :) Cieplutko się robi prawie od razu :)

Izia-tcz

nasza Baśka dzis obudziła się podobno w nocy 2 razy i długo krzyczała. Ja spałam tym razem tak mocno ze o wszystkim dowiedziałam się rano!!! Nie wiem czym to jest spowodowane? Może za duzo wrazeń wczoraj (byliśmy na basenie) a może ząbki???
 
hej tutaj Słomiana Wdowa 3:)
Ale pięknie zmieniło swój image forum:)Bardzo mi się podoba...podziękowania dla udoskonalaczy:)

U nas troszkę cieplej ale ja dalej bez ogrzewania czekam na serwisanta by podłączył piec gazowy!!

Percia ja wpadam:)

Dziewczyny mój mąż ma 22 listopada ur co mu kupić???
 
Kawkę dzisiaj stawiam ja ! Która się pisze?
ja poplose :-):-)Ale sobie pospalismy o rannnnnyyyyyyyyyyy:eek::rofl2::rofl2:
Buziaczek dla Jasienka niech mu te zabki szybko wyjda


Lena ja mysle ze po takiej rozlace tylko jedna rzecz sprawi mezowi radosc ;-);-)

natuska nie martw sie na zapas..a te wszystkie badania szpitalne wlasnie pod katem serduszka beda robione? bedzie dobrze zobaczysz]

zdec ciesze sie ze u was wszystko dobrze :-) Buziaczki dla Natalki!

Liza zdrowka dla was:tak:

eagle no to nas nadrobilas wczoraj :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja.:-)
Percia- ja się piszę na kawusie (zapomniałaś):-(

Lena- u mnie nic nie działa , mam same puste okienka i tylko rozmiar czcionki. Wrrrrr.
A kiedy będziesz miała ciepło w domku? A co do prezentu, to ja bym pomyślała nad czyś co by zabierał ze sobą zagranicę :)

Zdec- dobrze ,że u Was ok. Buziaki dla Talki :laugh2:

Natuska- trzymam kciuki aby było wszystko dobrze kochana.

Aisa- a może jej się coś śniło. Jasiek też ma tak czasami.

Liza- jak tam zdrówko u Was?


a ja dzisiaj pół nocy nie spałam. Miałam schizę ,że ktoś w domu jest ( duch). Masakra masakra jakaś jak człowiekowi coś się upierdzieli w głowie :baffled::confused2:
Od rana palę w piecu , bo taka paskudna pogoda ,że szok.

Moje dziecię już od dwóch dni nie śpi w dzień. Jeżęli dzisiaj nie pójdzie spać to się powieszę. Nic nie mogę zrobić w domu. Nie radzę sobię. Ahhhh......
 
a ja dzisiaj pół nocy nie spałam. Miałam schizę ,że ktoś w domu jest ( duch). Masakra masakra jakaś jak człowiekowi coś się upierdzieli w głowie :baffled::confused2:
Od rana palę w piecu , bo taka paskudna pogoda ,że szok.

Moje dziecię już od dwóch dni nie śpi w dzień. Jeżęli dzisiaj nie pójdzie spać to się powieszę. Nic nie mogę zrobić w domu. Nie radzę sobię. Ahhhh......
U nas Lila tez nie spala w dzien wczoraj. Moze cos w powietrzu wisi :eek:
Co do ducha, to ja akurat jestem przesadna, jesli czujesz czyjas obecnosc w domu warto zapalic swieczke i poprosic o pokoj dla tej duszy, czasami "ktos" zbladzi lub probuje ci cos przekazac lub prosi zwyczajnie o modlitwe :tak: Nie martw sie duchy nie krzywdza, to akurat domena ludzi
 
ja poplose :-):-)Ale sobie pospalismy o rannnnnyyyyyyyyyyy:eek::rofl2::rofl2:
Buziaczek dla Jasienka niech mu te zabki szybko wyjda


Lena ja mysle ze po takiej rozlace tylko jedna rzecz sprawi mezowi radosc ;-);-)

natuska nie martw sie na zapas..a te wszystkie badania szpitalne wlasnie pod katem serduszka beda robione? bedzie dobrze zobaczysz]

zdec ciesze sie ze u was wszystko dobrze :-) Buziaczki dla Natalki!

Liza zdrowka dla was:tak:

eagle no to nas nadrobilas wczoraj :-D
hehe co masz na myśli???szkoda, że przez skype się nie da;)
Witam i ja.:-)
Percia- ja się piszę na kawusie (zapomniałaś):-(

Lena- u mnie nic nie działa , mam same puste okienka i tylko rozmiar czcionki. Wrrrrr.
A kiedy będziesz miała ciepło w domku? A co do prezentu, to ja bym pomyślała nad czyś co by zabierał ze sobą zagranicę :)

Zdec- dobrze ,że u Was ok. Buziaki dla Talki :laugh2:

Natuska- trzymam kciuki aby było wszystko dobrze kochana.

Aisa- a może jej się coś śniło. Jasiek też ma tak czasami.

Liza- jak tam zdrówko u Was?


a ja dzisiaj pół nocy nie spałam. Miałam schizę ,że ktoś w domu jest ( duch). Masakra masakra jakaś jak człowiekowi coś się upierdzieli w głowie :baffled::confused2:
Od rana palę w piecu , bo taka paskudna pogoda ,że szok.

Moje dziecię już od dwóch dni nie śpi w dzień. Jeżęli dzisiaj nie pójdzie spać to się powieszę. Nic nie mogę zrobić w domu. Nie radzę sobię. Ahhhh......

Emalia, wiem że tam przed Tobą mieszkali ludzie...ale może warto zaprosić księdza niech poświęci jeszcze raz???Nie musisz mu cos opowiadac co się dzieje ale powiedz ze czujesz sie dziwnie i potrzebujesz!!!i tyle!!!Gaja juz spi a ja sie szykuje do pracy!
 
reklama
Witam :)

koriander do szpitalaidziemy bo Emila nie wiadomo od czego ma bezdechy :-:)-( nie dzieje sie to w nocy czy ogolnie jak spi tylko jak zaczyna płakac ;/ neurolog rozłozyła rece i dała skierowanie do szpitala, na KT, EkG, EEG tomografie kompoturowa i badanie dna oka :eek: najbardziej boje sie tej tomografi bo bedzie miałą narokoze :eek: i badania dna oka bo jest okropne, wykancza psychicznie i dziecko i matke :angry: ale skoro to a cos wyjasnic to wole zeby jej to porobili i moze sie dowiem czy taki jej urok (tak stwierdziłą pediatra) czy cos jest nie tak ze ona przy tych bezdechach az mdleje i ciezko jej oddech przywrócic ;/ rece mi opadają jak pomyslezemoze sie to stac jak ja np bede w kuchni i nie zauwaze ;/ Emile wszedzie ciagne za reke zeby miec ją na oku cały dzien :tak:

liza,iiwka w lekarza sie bawimy :tak: mam dla nich nawet prawdziwe słychawki itd aleinaczej jest jak bawimy sie w domu a innaczej jak ona zobaczy kogos kto probuje sie do niej dobrac ;/ musze byc dobrej mysli :tak::tak:



ja tez poprosze o kawke :p u nas taka pogoda od wczoraj ze nie pozostajke nic innego jak w domu siedziec ;/ oczywiscie kolosze dzieciaków zostawiłam na działce a chciaąłm ich zabrac na deszcz :confused2::sorry:

miłego dnia :) i przyslijcie troche słonka do P-nia :tak:;-)
 
Do góry