reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam sie po tygodniowej przerwie:-)
Jak byłam na urlopie to prawie do kompa nie zagladałam nie było czasu no ale juz pracuje wiec w pracy mam czas;-)ale dzis zimno ale wychodzi słoneczko to może troszke ogrzeje
milusia-(*)
koriander-chociarz ty o mnie pamietasz:-)
 
reklama
milusia - strasznie współczuje :( [*] Straszne czasami jest życie :( Trzymaj się cieplutko :(
Koriander - zdrówka dla Lilusi...

Sorry, ale wiecej za wiele nie napisze...mam straszny ból głowy, a w nocy miałam ponad 38 stopni. Próbuję leczyć się paracetamolem - zobaczymy, czy pomoże...
 
czesc dziewczyny
ale cudna pogoda,
my po sniadanku, maz zrobił nalesniki! ;)))))))) robie sobie własnie saune na twarz;)
lena ale narobiłaś mi ochoty na rower, tylko ze od 2 lat zamierzamy kupic i jeszcze nie mamy, ale za to fotelik dla Kubusia do roweru kupilam heheh
milusia wciąż łaczę się z wami myślami ;( (*)

milego dnia Laseczki
jak chcesz to przypedaluj i do mnie, tylko uważaj na auta!;)
 
Cześć laseczki
jakoś dochodzę do siebie ale ciężko dzisiaj nie wyrobiłam i wyciągnęłam chłopaków do zoo było rewelacyjnie i pogoda super
milusia
[*]u nas ostatnio też pod tirem zginęła 15-to letnia dziewczyna jadąca na rowerze szok na oczach matki
no i na tyle stary wyzywa że znowu przy kompie siedzę papa
 
Dobry wieczór

julia0903 - moja Iga też szarpie za włosy i bije - i to w zasadzie tylko moją mamę nie wiem dlaczego:baffled: Zawsze na spokojnie tłumaczymy że nie wolno, i że babcia wtedy jest smutna...

Klementinka
- Ty już za chwilę rodzisz, a pamiętam jak pisałaś że zaszłaś w ciążę....szok jak ten czas ucieka

milusia - :( dla cioci
[*]

mamakubulki - dzięki:)

gosiagro
- w pracy tak se....już po zmianie nazwy i póki co mam dość odpowiadania na pytanie czy to stary LB???? :-D TAK TO STARY LB...GRRRRRR :-D A Ty kiedy wracasz, z tego co pamiętam jakoś na jesień planowałaś?? Hmmm sushi powiadasz, mniam, mniam

olavip
- to super że weselicho udane, ja nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na jakimś

Koriander
- jak Lili??

Kasiek
- chyba Ty pytałaś o usypianie, Iga od niedawna usypia sama, zajmuje jej to czasem trochę czasu ale juz nie wiszę nad łóżeczkiem jak kiedyś...położę ją, chwilę pogłaskam po główce i idę...czasem pomarudzi mniej, czasem więcej ale zasypia sama

Faaaaaaajnie tak popisać jak za starych dobrych-urlopomacierzyńskich czasów:-)
 
Milusia moje kondolencje
[*] to straszne ze bliscy tak szybko odchodza...

Jakies 2 tyg.temu niedaleko mnie w wypadku zginelo dwoch motocyklistow i w tym 24letnia dziewczyna z auta,jechalo z nia jej synek 22miesieczny,osierocila go...wychowywala go sama to straszne ;(;(


Hania też śpi ze mną w łóżku, jest najmniejsza a zajmuje najwięcej miejsca ;-)

Dzień dobry! Jeszcze raz dziękuję za dobre rady... od poniedziałku biorę się za naukę usypiania, a teraz stopniowo walczymy ze smoczkiem... w dzień nie dostaje, tylko na drzemkę i na noc...

Gosiagro i Lencja - usypianie Damisia polega na tym że kładę się z nim w moim łóżku i wystarczy że z nim leżę to zaśnie moment, i przekładam do do łóżeczka... natomiast między 12 a 2 w nocy, ktoś mówi ejjj i ciągnie mnie za koszule żebym go wzięła do siebie... ehhh... to jest męczące, bo jak już śpi ze mną to nie mogę się wyspać bo tak się wierci i kopie mnie...

Lencja
- gratuluję chodzącej i czarującej Nelci ;) buziaczki dla niej :D

Miłego weekendu kochane, my jedziemy na działeczkę!!! :D

Tez bym chaial miec taka silna wole,iel hym dala zeby nie lezec kolo Meli od 1godz-1,5...

hej Mamusie
przyjechał moj kolega ze studiów, w pt poimprezowaliśmy, gadaliśmy prawie do rana, a dzis od rana do 15 byliśmy na szkoleniu, bardzo fajny dzien.... i taka wspaniała pogoda
Kubuś jeszcze kaszle, a ja wciąż przeziębiona, w dodatku przytyłam 2 kg i znow musze sie odchudzac wrrrrrrrr

milusia od kilku godzin mysle tylko o Twojej Cioci ;((((((

Julia umyłyście zęby?

avena najlepsze życzenia, spóźnione ale od serca!!!!!!!

lencja dzieki za link, gratulujemy chodzenia ;))))))))))))

iwwka super z mieszkaniem!!!!!!!!!!

olavip udanej zabawy!!!!!!!!my idziemy na wesele w andrzejki, juz nie moge sie doczekac ;) fajnie ze jestes w ciazy;)przynajmniej nie musisz sie odchudzac i mozesz jesc wszystko na co masz ochote, a na weselu jedzonko do wyboru i do koloru ;) tez tak chce;)

kasiulka Kubuś jak wyladuje w naszym łóżku kladzie sie miedzy nami w poprzek i kopie mnie albo męża po głowie, kiedys tak mocno oberwalam, ze bałam sie ze limo mi pod okiem wyrośnie i bede wygladala jak ofiara przemocy domowej hehe

kolorowych snow

No kurcze tatus na wekennd zjechal i tyle bylo rzeczy ze zapomnialam;;pale w tygodniu sprobuje!:)
Twoj Kubus robil tak jak Mela i wiesz co zrobilam? wyciaglam jeden bok z lozeczka przylozylam do naszego loza i jak ide ja usypiac wrzucam ja do jej lozeczka a ja leze na swoim i obok niej:) i teraz mamy cale loze dla siebie=)

Wiecie w czym Mela ostatnio nasladowala tate? dostala do zabawy jego kosmetyczke Zamknieta,i w zyciu bym pomyslala ze potrafi ja otwierac1!!!!!!!!!!Ja patrze a ona maszynke do golenia ma w rece i jezdzi sobie po policzku!!!!!naszczescie odwrotna strona! az mi serce stanelo!!

Pogoda super dzis byla,spedzilismy calutki dzien na dworze i szybko mi usnela:)
 
Witam:) o kurde ja dzis pierwsza;)

Pogoda sie zapowiada ladnie:) po drzemce Meli wybieramy sie na male zakupy a ja to uwielbiam:):)

Kurcze Mela dostala katar;/ i cos pokaszliwala mi w nocy jakis syrop musze wdrozyc....mam pytanie jakie najlpiej kupic krople zeby dobrze jej sie oddychalo w nocy?ktos juz pisal ale za duzo szukania w postach;)


Milego dnia wam zycze kochane!
 
Witam Kochane.
Wczoraj dopiero wróciliśmy od mamy. Wpasdłam tylko na chwilkę bo Jaś marudny troszkę i cały czas woła "baba":) teskni chyba:)
Milusia -
[*] baaardzo mi przykro :( Kochana przytulam całą Waszą rodzinę w tym trudnym czasie.
Avenka- Spóznione ale najszczersze życzenia urodzinowe. Mnóstwo szczęścia i radości! I spełnienia wszytskich marzeń tych dużych i tych maleńkich!!!
Kolenderko- Kochana jak Lilunia? Dobrze że na jednym dniu się skończyło! Buziolki dla Księżniczki od Cioci:* Jak Twoja Mamunia sie czuje??????
Gosiu- Super że sushi wyszło!!!! Ja chyba w następny weekendzik zrobię:) bo mi smaka narobiłaś:p:)
Lenka- Ta rehabilitacja nie pomaga ? Bo jak Cię tak boli bidulko to może jeszcze raz skonsultuj? Czytam że Wikusia i tańczy i wraca do siebie:) Cieszę się niezmiernie!!!!
Klementinko- Jak tam sie czujesz Kochana !!!? Jak Jasio? i Brzyszkowy?:) Boszzz to już nie długo:)
Jolu - Kochana super że znalazłaś chwilkę Super że Nelcia taka SUPERANCKA:) :* buziaki od Cioteczki Magdeczki:) Czekam na Ciebie na skypku jak znajdziesz chwilkę:*
Kaśku- Ciesze się że do nas wróciłaś:) ii trzymam kciukasy za odsmoczkowanie i naukę usypiania . Nas też to czeka
Olu- Super że weselisko udane!
No i Jas się domaga na spacer. Muszę iść do sklepu uzupełnić lodówkę heheheh Ehhhh Ci meżczyzni:) Nic pomyślunku...:)
Dziękuje za kciuki! Wyników jeszcze nie ma a ta druga sprawa niestety przesunięta i dopiero za miesiąc bedzie wiadomo:(:(:(
Uciekam i cieszę się że jestem znów z Wami:):*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej;-) Witam się z kawusią;-)

Zobacz załącznik 395325
Ktoś chętny:-):-):-):-)
heheh mam do Ciebie 436 km ;) rowerem to bym przez cała dobe nawet nie dojechała, ale by była wycieczka... hehehehe
Ale do mnie masz tylko 70:-D:-D:-D:-D
e tam rower między nogi i pedałujesz;):-):-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Mój najdłuższy wyjazd rowerem to 100km ale kiedy to było:szok::szok::szok::szok::eek::eek::eek: nie ważne:-D:-D:-D:-D:-D:-D Teraz nie dałabym rady na bank:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
dziekuję dziewczyny za wsparcie....
pogrzeb mamy we wtorek
Myślę o Was!Trzymajcie się!!!
dzieciaki spia, obiadek gotowy niedługo ruszam,y na działkę :):) wczoraj siedzielismy az sie ciemno zrobiło :p tak pieknie było :) dzieciaki mi spia na działce po 4 godziny wiec musze pozniej ładnie ich wymęczyc zeby zasnęli o 20 :p
miłego dnia :)

Ja się dzisiaj na działkę wybieram ale jakoś tak zimoooo...4 stopnie były rano u mnie:szok::szok::szok:

Nocka u mnie tragiczna!!!położyłam się po 22 o 1 wstałam i się okazało że Alan z Kacprem nie śpią...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Kacper usnął szybko a Alan po 4 dopiero padł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie czaję o co chodziło...w każdym bądź razie spałam na podłodze do 7...
 
Do góry