reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie,

Mi_mi przede wszystkim dla Was ogromne gratulacje!! Doczekałaś się w końcu, niech mała Oleńka rośnie zdrowo:)

lena my pod koniec października szczepimy ostatnie pneumo oraz skojarzona.

koriander :( trzymam kciuki za mamę...

karis gratulacje!! Super!

Klementinko spóźnione życzenia urodzinowe! Wszystkiego najlepszego:)

nadika w sumie 1100zł?? A jeżeli byś dostawała pieniądze z ZUS to nie byłoby to dużo więcej?

gosiagro pewnie jest świetnie, ale ty patrzysz w złe lustro!
Gratuluję oduczenia od smoczka! Chyba też muszę się za to wziąć:)

Wróciliśmy w nocy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wypoczęci:) Potem napiszę coś więcej o ile chcecie;-)
 
To tak w wielkim skrócie napiszę:

O 3:10 mieliśmy wylot, na lotnisku byliśmy ok. 1.30, mała się obudziła i szalała do jakieś 4. W samolocie spokojnie, dostała picie przy starcie, potem godzinkę lotu przespała. W czasie lądowania cieszyła się że leci i piszczała że wszystko widziała przez okno:) Także ciśnienie na nią nie działało.
Hotel super, teren olbrzymi, dzieci dużo. Miejsce do usypiania, kaczki, żółwie, koty... wszystko co moje dziecko uwielbia:) Do tego niedaleko lotniska więc często samloty latały co małej się strasznie pobobało, podobnie zresztą jak spadochrony przyczepione do "statków". Zbieranie kamyczków super sprawa, ale najlepiej jeszcze po drodze je spróbować:) W hotelu było bardzo mało polaków, ale poznaliśmy dwójkę "świeżo upieczonych małżonków" z synem:) Super ludzie;) Także mieliśmy z kim gadać przez tydzień:)
Mała cały czas była grzeczna i za nic w świecie nie chciała siedzieć w pokoju, bo już przy drzwiach za chwilę. Temp nie spadała poniżej 35stopni, więc cieplutko:))))
Basen super spełnił swoje zadanie, bardzo dziękujemy za rady:*:* Teraz się przyda na kolejne lato. Ceny w hotelu zabójcze, no ale cóż taka dzielnica, za mały basenik zapłaciliśmy 8Euro.

Więcej na obszernej fotorelacji, tyle mamy zdjęć więc nie mogłam się zdecydować, więc wstawiłam trochę więcej, przepraszam:)
DSC04389.jpgDSC04298.jpgDSC04322.jpgDSC04325.jpgDSC04351.jpgDSC04360.jpgDSC04375.jpgDSC04378.jpgDSC04381.jpgDSC04283.jpg
 
zdec-ale suuuper!!! widać,że zadowoleni!! Natalka prześliczna a Ty to laska jak się patrzy:-)

co do szczebelek to mam wyjęte w dzień, w nocy jakoś się cykam....
ej a ja mam pyt... jakie pieluchy noszą wasze dzieciaczki??? 4 czy już 5?
 
nadika - dobrze już masz to za sobą - teraz 7 dni uprawomocnienia i będzie dobrze :)
zdec[FONT=Times New Roman, serif] - super relacja!!! Na pewno dobrze odpoczeliście :) Po takich zdjeciach żałuję, że się nie zdecydowałam na wyjazd w ciepłe kraje....
zyrraffka - ja wyciagam szczebelki w ciągu dnia, ale na drzemkę i noc zakładam bo inaczej Agatka nie zaśnie (od razu wychodzi ;))
olavip - my mamy 4+

U nas na szczęście już jest lepiej - antybiotyk działa i kaszel z katarem słabną :)
[/FONT]
 
zdec-ale suuuper!!! widać,że zadowoleni!! Natalka prześliczna a Ty to laska jak się patrzy:-)

co do szczebelek to mam wyjęte w dzień, w nocy jakoś się cykam....
ej a ja mam pyt... jakie pieluchy noszą wasze dzieciaczki??? 4 czy już 5?

my już 5

zdec ale super fotki, <zazdrości>:cool2:

Żyrafka ja nie wyciągam szczebelek, bo to już w ogóle by była masakra:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry