reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam mamusie :)
Dziekuje wszystkim, którzy o mnie pamietaja i o mnie pytaja :)
Podczytalam was pobierznie, ale niestety z Michałkiem na cycu i nie moglam nawet na bierząco odpisywać, a teraz nic nie pamietam :(
Jeżeli chodzi o nas, to faktycznie teraz mam o wiele mniej czasu, ale nie jest zle - glownie przez meza ktory bardzo pomaga. Ja najbardziej cierpie na niedospanie, bo mam nocne dyżury, a w dzien prawie nie ma szans na odespanie. Wczoraj wzywaliśmy doktora do maluszka, bo nadal ma katarek i sie dusi...lekarz bardzo fajny - zbadal dokladnie i powiedzial, ze katar sie pojawia przez krztuszenie sie mlekiem (wpada do noska i powoduje zwiększony śluz). Niestety nic sie nie da zrobic, tylko trzeba przeczekać. Troszke nam trudno patrzeć na szkraba jak sie dusi i nic nie robic, no ale trzeba przeczekać...
Do tego mieliśmy jeszcze pare atrakcji w tyg, ale mam nadzieje, ze juz bedzie spokojniej.
Mąż już siedzi 1,5 tyg w domu i zostało mu jeszcze 1,5 tyg. z nami. Ja go chyba nigdzie nie puszcze...
Dzisiaj miał chrzest bojowy - wybieglam na chwile do apteki, na szczescie zostawilam odciagniety pokarm. Podobno Michalek zaczął plakać, ze glodny. Jak wszedl do pokoju z mlekiem, to Krystianek zaczął ryczeć i probowal zabrać butelke dla siebie. Potem musiał Krystianka posadzic do jedzenia, to Michalek zaczął krzyczeć. Skonczyło sie na karmieniu Krystianka jedną ręką, a bujanie na ręku Michałka drugą. Więc juz wiem, co mnie czeka :p

asencja- wiem, ze teraZ NIE MASZ CZASU NA PISANIEW Ale i tak zapytam- jak sobie radzisz z dwójką maluszków??? tak pytam bo ja im dłuzej nie zachodze w ciąże tym więcej mam wątpliwości czy to nie za szybko:cool:

Troszke mi trudno ocenic, bo na razie mam A. w domu, wiec nie jest tak zle - napisze Ci za 2 tyg :)
Plus jest taki, że Krystianek bez problemu zaakceptowal Michałka i chyba go polubil :)
Szczerze mówiąc to wg. mnie najgorszy etap był w końcówce ciązy - kiedy by sie wogóle nie wstawało z łożka, a tutaj trzeba wstać i się wszystkim zająć. Jak teraz byś zaszła, to by było 2 lata różnicy - wg. mnie bardzo fajna różnica wieku :)

Asnecja Kochana jak se radzisz??jak malutki???Krystianek nie zazdrosny??
Krystianek zaakceptował maluszka i jest chyba ok :) Z tego co zauwarzyliśmy, to zazdrosny jest głównie o swój przewijak (którego ogólnie nie lubi). Na pewno odczuwa różnice, bo sie o wiele cześciej do nas przytula.
Krystianek kilka razy głaskał Michałka (nie chcący go też kilka razy uderzył...chciał poglaskać, ale nie wyszło), zaglada do niego do łóżeczka, a dzisiaj nawet przytulił się do niego :) Słodki widok :)

koriander - wspolczuje baaardzo. :( Trzymam kciuki!!!!!
Zdec - super, ze urlop udany :) Bardzo fajne zdjecia :) Ale Natalka jest powazną damą :)

PS. Musze sie pochwalić, że po porodzie schudłam juz 3 kilo :)
 
reklama
zdec-ale suuuper!!! widać,że zadowoleni!! Natalka prześliczna a Ty to laska jak się patrzy:-)

co do szczebelek to mam wyjęte w dzień, w nocy jakoś się cykam....
ej a ja mam pyt... jakie pieluchy noszą wasze dzieciaczki??? 4 czy już 5?

My uzywamy mieluchomajtek nr. 5 :) Są wygodniejsze do zakladania.

My używamy 4 :-)
a czemu 5? 4 sa przecież do 18kg
Dla nas 4 są zdecydowanie za ciasne - w pachwinkach robia się odparzenia i na brzuszku sie gorzej dopinają (Krystanek wazy 13 kg).
 
ja się zastanawiam czy wyjąć, tylko się boję ze w nocy wypadnie bo on wędruje po całym łóżeczku czasami. Chyba jak zwylke przesadzam :-D
Ja nie mam problemu ze szczebelkami bo ich nie mam:-D:-D:-D:-D
Musisz się sama odważyć,na początku możesz mu kłaść kołdrę czy koc pod wyjście z łóżeczka;-) ja tak robiłam jak Alan zaczął spać na "dużym" łóżku a teraz już to nie potrzebne jest:tak::tak:
A jak fajnie rano,sam sobie przyjdzie:-D

Jak Wam fajnie:tak::tak::tak::tak:Ja mogę sobie tylko pomarzyć:-D:-D:-D
Dzielną macie córcię:tak::tak::tak::tak:

jakie pieluchy noszą wasze dzieciaczki??? 4 czy już 5?
U nas są 4 i chyba takie pozostaną do końca:-D:-D(starszy skończył edukację pampersową na 4)
jakis obłęd, do kiedy dzieci sa tak żywiołowe???kurde i to az dwie sztuki:-D
No podziwiam:tak::tak::tak: Dzielna jesteś!!!;-):tak::tak:

Ja wpadłam po kawce u koleżanki;-)
Kurde Kacper zaczął mieć katar:dry::dry::dry::dry:
No to jutro będę mieć i Alana zakatarzonego :-:)-:)-(
 
my uzywamy 4+

Zdec super urlop, fajnie ze wypoczeliscie
Asnecja a moze bys Michalkowi czyscila nosek sola fizjolog. Ja ci mocno kibicuje bo niedlugo tez mnie to czeka, wierze ze to tylko kwestia dobrej organizacji
zyraffko spacery sa wskazane przy katarze bo nosek sie oczyszcza
 
dziękuję Wam kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem w domku :-) napiszę więcej jak się ogarnę. mała jest słodka, moje cycki są masakryczne a Zuza urosła że hoho....
 
Mimi super ze jesteście już w domu;-)A jak się czujesz???


Edit:
Jeszcze tylko pół godzinki i dzieciaki idą spać ufffffffff
 
Łukasz śpi a ja jem na kolację popcorn:)))

zdec- cieszę się, że urlop udany:)) zdjęcia świetne:-)ale Ci zazdroszczę. My nigdzie w tym roku nie byliśmy i nie będziemy ze względu na kurs męża :-(


olavip- ja kupuję 4+

kasiulka- te rozmiary podane są orientacyjnie, raczej patrzy się na to jak się układają na dziecku, u mnie 4 mimo ze Łukasz szczuplutki już mu tak jakoś nisko leżały dlatego wzięłam już 4+ i są idealne.

asencja więc czekam na kolejną relację za 2 tyg.:) oczywiście odzywaj się częściej, tylko porównaj jak jest bez męża :-D cieszę się ze Krystianek polubił Michałka. Michałek słodziutki!!! i gratuluję chudnięcia


klementinko- Ty chyba następna w kolejce do gratulacji co?? :-)

mimi- witaj!!! jak samopoczucie???? o co ja wogóle pytam, pewnie zmęczona:-)
 
dzięki dziewczyny za odp.. no właśnie się zastanawiam,że chyba kupię teraz 5.. bo jakoś pachwinki są czerwone, nie chce żeby się odparzyła...

Asencja - fajnie,że masz troszkę czasu dla nas! buziaki dla chłopaków i gratulacje dla ciebie za chudnięcie:):happy2:

Mi_mi - dziś o tobie myślałam, czy już jesteś w domu czy nie hehe:) prosimy o fotki:)
 
Ja jestem tak zakręcona że nie wiem czy Mi-mi gratulowałam. Jak tego nie zrobiłam to z całego serca gratuluję.
Klementinko- sto latek kochanieńka!!!!!!!!!!!!!!
Zdec- pięknie, cudnie, zaje...... Natalka tak wyrosła...pannica ,żę ho ho .Widać ,żę wszyscy zadowoleni,. Tylko pozazdrościć. Ja to chyba nigdy nie pojade na takie wakacje :(
Asencja- dasz radę kochana. Póki co korzystaj póki mąż w domu ;)
Klementinka- jak się czujesz? Już tak blisko ;)
Perciu- :* Lenka- jak się Gajka czuje? Goi jej się buzia? Gile są jeszcze?
Zyraffka- jak tam Łukaszek? Lepiej się czuję?
Olavip- my używamy raz 4-ek raz 5-ek. Zawsze kupuję jedną paczkę takich i takich :)


Tyle co pamiętam. Przepraszam ,że nie wszystkim odpisuję ale po remoncie się poprawię.
 
reklama
iiwka ja tez czesto licze minuty do kapieli, kolacji i spania
to jest to o czym pisala Anecja, najgorszy okres ciazy z malym dzieckiem, czlowiek nie ma na nic sily a trzeba
na dodatek zal mi tego mojego pierworodnego bo nawet nie jestem w stanie sie z nim na podlodze pobawic, jak usiade to nie wstane

zyraffko, emalio mam nadzieje ze juz za dwa tygodnie dolacze do grona podwojnych mam:-)

Asnecja a jak sie sprawuja te pieluchomajtki? tez sie nad tym zastanawiam bo teraz zlapac Jaska i zalozyc mu pampersa to niezly wyczyn,

mi_mi super ze juz w domku i z malenstwem wszystko ok
 
Ostatnia edycja:
Do góry