reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc

Zyrraffko - pocieszę cie Majusia wstała dzis o 5 :baffled::baffled: ostatnio 6 to nasz rekord:no: no ale z drugiej strony wcześnie chodzi spać to raczej nie mam co liczyć na spanie do 8

dorotka - mam nadzieję, że u Ignasia lepiej

Liza - fajne łobuzy:-D

Klementinka - jak wam wczoraj dzień minął?:-)

Kasiulka - my tez mamy ten stolik, długo leżał w kącie a teraz często do niego podchodzi puszcza sobie muzyczkę i tańczy:cool2:

julia - mój stoliczek jest polsko-angielski

nadika - co za wredny typ:wściekła/y: ale fajnie, że masz wsparcie w teściach:tak:

mojej fryzury nie będę komentować a do tego jeszcze tyje, buuuuu......
 
reklama
Jestem;-)
Sorki ale ostatnio nie mam kompletnie czasu, chłopcy są tak kręceni, że masakra:szok:!!!!wszędzie wlazą!!!wszęszie!!!na krzesło wejsć to juz pikuś, kwiatki przesadzać i podlewać soczkiem to przeciez super sprawa, a przy okazji tort torfowy..:baffled:
Sie biją, sie gryzą(się milowac i całowac tez potrafią:-D) nawet nie wyobrażacie sobie ile już mamy strat w zastawie:szok::wściekła/y: codziennie cos pobija!!!!:wściekła/y: i to jeszcze trzeba znad głowy wszysko wyrzucac żeby mocniej walnelo!!!no mowię Wam!!!wsztystko z szafek powywalaja i sami tam wchodzą:confused:
piekarnik, pralka sedes to ich ulubione rozrywki:baffled: nie słuchaja sie, juz nie wiem jak ja mam do nich dotrzec że nie mozna....:baffled: nawet listwy od paneli mi wyrwali:baffled::szok: pufy musialam wyniesc z pokoju bo se wchodzili i z nich skakali...!!!:szok::confused: łozeczko turystyczne we 2 sobie odstawiaja i sie do okoła ganiaja:-D juz ja nie wiem czy płakac czy sie smiać:nerd:
mam propozycje pracy, ale nie moge jej przyjac bo nie zostawie ich dla mamy, bo to zbyt ciezko jej by było, zeby ich dopilnowac to by bylo trzeba co najmniej 2 osób...na podwórko z nimi nie moge tez wyjsc bo jeden uciekka w jedna strone, a drógi w inna:/:baffled: jakis obłęd, do kiedy dzieci sa tak żywiołowe???kurde i to az dwie sztuki:-D

aj


MIMI OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wiem czy dobrze zrozumiałam bo szybko czytałam, ale wszystkiego naj naj dla klementkinki i Koriander z okazji urodzin??

koriander Kochanie jejku oby okazało się ze to tylko blędne przepuszczenia!!!!Mam nadzieję ze Twoja mamusia jest zdrowa!!!!!!!!!!!trzymam mocno kciuki!!I pisz jak tylko będziesz cos wiedziała


Żyrafka,Sealat, mam Kubusia
kurcze juz widzę jak wygląda żłobkowe zycie malucha i mi sie odechcialo:baffled:tym bardziej że u mnie 2...zyczę Wam duzo cierpliwosci i zdrówka dla maluszkow!!!

Perfekciu Pan Jan jak zwykle uroczy:-) Ty mi nic nie mów o szczotkach itp...bo u nas to tez idzie w ruch...
Juliaamelka śliczna dziewczynka;-)

Karis78 gratuluje zafasolkowania!!!!!!!

Nadika oby wszystko poszło po twojej mysli, domyslam się ile Cie to kosztuje...mam nadzieje ze i za mnie nie bedziecie musialy niedlugo trzymać kciuków...aj...życie

Asnecja Kochana jak se radzisz??jak malutki???Krystianek nie zazdrosny??

Gosiagro
Pokazuj sie nam kochana, a jeśli fryzurka się nie podoba to moze jakies poprawki sama nanies??może zmiana koloru czy cos takiego??Jak Majusia dalej bez smoczka??

Milka kurcze zapomniałam o co dokładnie pytałas, o Hemoglobinę??jesli tak to u nas 13,1 i 14,2 jakiś czas temu było

tyle przeczytałam str że nie wiem czy wszystkim odpisalam, jesli kogos pominęłam to< przeprasza>
 
milusia- to ja już zamilknę :-D kochana nie wiem co napisać, podziwiam Cię, ja 3 dzień w domu z Łukim i mam dość, a Ty masz kongo na całego

gosiagro- to dopiero ranny ptaszek :baffled: o której Majeczka chodzi spać? mój o 19.
 
Cześć dziewczyny

Widzę że dzisiaj dzieciaczki szybko powstawały, mój ignaś o 6:30 i byłam wkurzona :(. Nie ma gorączki i wygląda na zdrowego ale w nocy 2 razy się obudzil i płakał (stawiam na zęby bo mamy tylko 7 szt.).
Gosiu- Majeczka dużo spi w dzień? Pytam bo Ignas chodzi spac o 19 i wstaje ok 7:30 :) ale w dzień tylko spi raz ok 1-1,5 godz.
Milusia- ale ty masz urwisów w domku :) współczuję balaganu i podziwiam :)

Dzis znowu piękna pogoda. Jak Ignaś wstanie idziemy na długi spacer :)
A teraz robię farsz do faszerowanych papryczek :)
 
Ostatnia edycja:
Tralalinek śpi, więc chwilka relaksu i drugie śniadanko.

jak Łukasz wstanie to koniecznie spacer, taka piękna pogoda a Łuki ma tylko katar. Znając życie to pewnie spotkam kogoś z pracy i będzie gadanie, że chore dziecko- zwolnienie a ja spacerki robię, ale nie będę nas kisić cały tydzień w domu w taką pogodę.

Łukasz ma jedną drzemkę od ok. 11- trwającą 1,5- 2 godzinki
 
reklama
Do góry