reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie!

Asencja
-ogromne gratulacje, niech się synek zdrowo chowa. Buziaki dla Was.

My jesteśmy u moich rodziców, babcia zajmuje się Klarą a ja mam wreszcie troche czasu dla siebie, zaraz idę robić sobie pasemka.

Miłego weekendu.
 
reklama
Asencja GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) Oby Michałek był grzeczniutki j zadrowiutki ;-) :-)

mi_mi ty juz 40tc! trzymam kciuki!:-)

iwwka kope lat :-D gratki pierwszych kroczków!:-)


Aktualizuje ząbki :-D Miki ma juz 10~! :tak: wyszła górna czwórka dzis ;-) wiedziałam ze jak zaczna wychodzic to jeden po drugim jak to bylo z dwójkami ;-)
 
ola_fasola Miło troszkę odpocząć u rodziców :tak:
liza Gratuluję kolejnego ząbka.
zdec Kiedy wyjazd? Życzę udanego urlopu :tak:

Ratunku, tak się objadam u rodziców, że zaraz pęknę!!! :sorry2: :-p I przez to nie idzie mi pisanie pracy, bo jak siedzę, brzuch się podnosi do góry, uciska na żołądek i robi mi się niedobrze :-p
 
Asnecja kochana gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! to super wiadomosc

iiwka gratki dla Alanka!!!!!!!!!!! fajnie ze znowu jestes;)

ale Kubus nas dzisiaj wystraszyl, obudzil sie z popoludniowej drzemki i strasznie plakał i kaszlal jak szalony, chyba ze 2 godziny, mialam juz dzwonic do lekarza, ew gdzies z nim jechac, zeby pediatra go osłuchał, ale po tym jak wypil 2 butle picia od razu mu przeszło, ma katar od tygodnia ale mam nadzieje ze ten katar sie ni eprzerodzi w nic innego

mialam wieeelka ochote dzis na randke z moim mezem, chcialam jakis film obejrzec, ale on oczywiscie zyje tylko pojedynkiem adamek& kliczko grrrrr czemu faceci tacy sa?????????????? za grosz romantyzmu............
 
Dziękuję Wam bardzo!!!

zdjęcie małego mam tylko kabelka nie mam i nie mogę zgrać... może któraś wyśle mi numer tel. to prześlę zdjęcie i wstawi :) a jest co oglądać...
 
Asnecja gratuluje ale wiegasny ten Michas !!!

Iwka wieki Cie nie bylo nie zniknij znowu. gartuluje spania i smoka

gosiargo u nas tez pojawil sie katar jak mlody kichnie to cala buzia zielna... na widok chusteczki ucieka ale sam proboje nos wytrzec Olafkowi

Lencja zjawiaj sie !!

ja dzis robilam zakupy mama zajela sie chlopakami a ja pojechalam kupic buty kupilam w ccc bylo buto branie i 20 % promocji szukalam torebki bo mi sie zużyła znalazalm piekna w wojasie za 500 zl !!! no i odpuscilam :))
 
Cześć,

Asnecja ogrmne gratulacje!! Niech Michaś rośnie w siły:) Coś z tym terminem im się pokićkało bo waga ładna;)

koriander trochę mniej bo nie mam już tak kiedy biegać do HM, ale wiadomo Hello Kitty rządzi:-D:-D

gosiagro zdrówka dla Majeczki;) My jeszcze nie wiemy co to katar i choroba, oby tak jak najdłużej. Od fridy to jeszcze rozumiem że Majka ucieka, nasza strasznie nie lubi patyczków do uszu i nożyczek:p Szogun mały:-) A ostatnio na schodach stoi taka mała deskorolka, boi się jej panicznie i dzięki temu nie chce już wspinać się do góry po cementowych schodach:-D:-DA tatka nie zadowolony, bo by sobie z córą pojeździł kiedyś na desce;-)

kasiek dobrej zabawy życzę!

koniczynka wylatujemy z wtorku na środę nocą;-)

mama kubulki ja też ciągle o walce słyszę, nawet ze szwagrem mieli iść do jakieś wiejskiej zapijawy obejrzeć pojedynek jak się okazało że nie mamy tego kanału, a potem obaj wypili trochę i teraz grzecznie śpią:-p
 
reklama
Asnecja kochana gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! to super wiadomosc

iiwka gratki dla Alanka!!!!!!!!!!! fajnie ze znowu jestes;)

mialam wieeelka ochote dzis na randke z moim mezem, chcialam jakis film obejrzec, ale on oczywiscie zyje tylko pojedynkiem adamek& kliczko grrrrr czemu faceci tacy sa?????????????? za grosz romantyzmu............
Dzięki;-)
Normalnie nie wierzę że Cię tak olał :-D Masz bardzo miłego męża;-) Przynajmniej takie miałam wrażenie po 5 minutach rozmowy z nim;-)

I co ja 2 dzisiaj jestem???? Ale niestety nie z dobrym nastrojem:-(
 
Do góry