reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ASNECJA OGROMNE GRATULACJE:)
Z okazji narodzin Waszego maleństwa, życzymy Mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.
images



BRAWO!!ADAMEK przegrał porywa się z motyką na księżyc:)
 
reklama
Asencja- gratuluję kochana i życzę Wam dużo zdrówka i radości z maleństwa:))))


moje dziecko ma chyba wszystkie najgorsze objawy ząbkowania- mega rozwolnienie dzisiaj rano, wczoraj gorączka i katar też oczywiście musi być, jakby inaczej :((((( noce nieprzespane, biedny strasznie się męczył. Narazie jest w miarę dobrze, nawet byliśmy na chwilę w sali zabawe na urodzinkach, najgorsze są wieczory i nocki :((
 
Witam się niedzielnie!:-)
Mój starszy miał wczoraj wyprawiane urodziny i było fajnie bynajmniej z jego kolegami sobie posiedziałam i pogadałam bo mój odpadł już o18'30 i mam dziś na niego nerwa do tego mały w nocy budził się co godzinę ostatnio tak często bywa i już powoli wymiękam mamy już 10 zęboli i idą dalej więc pewnie to jest przyczyną tyle o nas
Asencja wielkie gratki dla ciebie i twojego męża niech Michałek zdrowo wam rośnie i broi jak najmiej :-Dbo jeśli ma to coś wspólnego z imieniem to współczuję (ja przy moim wymiękam):-D
mimi co tam u was?dajecie jakoś radę trzymacie się ?a może ty też juz tulisz maluszka?
 
Asencja- gratuluję kochana i życzę Wam dużo zdrówka i radości z maleństwa:))))


moje dziecko ma chyba wszystkie najgorsze objawy ząbkowania- mega rozwolnienie dzisiaj rano, wczoraj gorączka i katar też oczywiście musi być, jakby inaczej :((((( noce nieprzespane, biedny strasznie się męczył. Narazie jest w miarę dobrze, nawet byliśmy na chwilę w sali zabawe na urodzinkach, najgorsze są wieczory i nocki :((
U nas takie objawy były jak wychodziły czwórki:)
Współczuję;(
 
Asencji gratuluje !!! :)

Chorującym maluszkom zdrówka!
A my dołączamy się do ząbkujących z bólem i pobudkami maluchów. A poza tym żyjemy, bawimy się i nie mamy na nic czasu tzn mama by miała czas gdyby nie to że trzeba małego urwisa na każdym kroku pilnować z ciekawszych odkryć Julki to próbuje pić wodę z miski psa i tak jak pies :/ a jak siądę tylko do komputera żeby chociaż maila sprawdzić to oczywiście zaraz mi naciska wszystkie możliwe kombinacje klawiszy i nici z czytania i sprawdzania czegokolwiek. W pracy nawet nie ma mowy o czytaniu forum bo staram się wyrabiać z robotą jak najszybciej i pędzić do Julki.
Póki co temat żłobka ucichł :/ bo babcia nie da oddać Julki pod opiekę kogoś kto ma na głowie jeszcze inne dzieci itp itd i nie pomagają tłumaczenia że będzie się z innymi dziećmi bawić i jest już na tyle mobilna że nie trzeba jej nosić itp itd.
Poza tym u nas po staremu chyba... :)
Mam nadzieję że ktos jeszcze o mnie pamięta. ;)
 
Witam i ja.

Asencja- serdecznie gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hefi- już kilka razy Cię wywoływałam. Super ,że się odezwałaś.
Iza- najlepszego dla syna :)
Zyraffka- oby szybko wyszły zębolki i żeby mały się męczył.
Lenka, Ewelinka- współczuję pracy w niedzielę

A mój Jasiek właśnie zjadł i pięknie samodzielnie napił się ,ze szklaneczki. Duma mnie rozpiera :)
A u nas z zębolami stanęło na 12 sztukach. Czekamy na trójki.
Miłego dzionka wszystkim
 
reklama
Do góry