reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam;-)
Mam trochę czasu i postanowiłam do Was zajrzeć;-)
Ciekawiło mnie czy wasze pociechy już chodzą???
Przeczytałam posty do 1 września i więcej nie daje rady:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


jutro o 9 Asencja będzie miała cesarkę!!! trzymam kciuki :-)
Ja też!!!:tak::tak:
edit: koniczynka jakbym mieszkala ze swoimi rodzicami to bym była grubsza niz dłuzsza;)))))))))
Mam to samo:-D:-D:-D
No i mamy 9ego ząbka:tak: :-) górna lewa czwórka wreszcie sie przebila :-)
U nas 6 jest;-) PODZIWIAM CIĘ za Twoje zorganizowanie:tak::tak::tak:

Nie ma za co, jutro będzie nowy. Ostatni był GRATULACJE na nr 80101 - nie pamiętam czy dawałam?
u Hani ok, rośnie, je, psoci i próbuje chodzić :-)
Tylko znowu z kupą problem :-(
Mój w niedzielę postawił pierwsze 4 kroki,aż się poryczałam:szok::szok:: Ale to ze szczęścia:tak:;-):tak:;-)
Co do kodów to tylko na kartę działają???

A ja sie strasznie ciesze bo udalo mi sie za grosze kupic kaloszki dla Lili juz na nie dlugo polowalam ale nie bylo zadnych przecen

Zobacz załącznik 389039

nie widze zdjecia wgralo sie?:nerd:
Ale super kaloszki:tak::tak::tak::tak:

zaglądam do Was bo muszę się czymś zająć.... właśnie wróciliśmy od mojej mamy, zasnąć nie zasnę...

Kochane mamusie proszę pomódlcie się o moją rodzinę!!!!!
o 20:30 zmarł mój tato
[*][*][*] współczuję...
hejka,
czy Wasze dzieci budzą się jeszcze w nocy???
Mój nie.U nas kąpanie jest zaraz przed 20.00 od razu kładę go do łóżka i pije mleko i śpi.Ale pobudka jest tak średnio o 6.
hej mamusie

dawno nie zagladalam, bylismy w PL, niestety smutna wizyta, umarl moj dziadzio
strasznie to przezylam, wychowywal mnie do 5 roku zycia, zawsze bylismy blisko
[*][*][*]:-:)-:)-(
Witam się :) Julianek jeszcze śpi od 19.30...
łałłłł no to ma spanie:-):tak:;-)

Tak więc co u nas???
Byłam przez miesiąc sama z chłopakami,bo mąż był na kursie z pracy.
Alan zaczyna chodzic,tzn stawia pierwsze kroki,najwięcej jest ich 4:-) Ale tak cieszą:-):-):-):tak::tak::tak:
Waży ponad 10kg.
śpi już z bratem w pokoju.Kacper na piętrze a on na dole;-) Podoba mu się bardzo.sam schodzi tyłem z niego.
Smoczek tez odstawiłam jakieś 3 tygodnie temu.Ale to wyszło bardzo spontanicznie:-D
Bo chciałam go położyć spać i dałam smoka a ten wyrzucał i tak ze 4 razy i poprostu się wkurzyłam powiedziałam że nie to nie...
pół godziny płaczu-było mi go szkoda,ale też stwierdziłam ze teraz bez sensu mu go dać jak już tyle się opłakał,więc nie dałam a on usnął...no i nie ma monia...:tak::tak::tak: Kurcze ciężko było przez parę dni...Kacper miał równo roczek i to gładko poszło...Nie wyobrażam sobie co miała szwagierka jak odstawiała jak mała miała 2.5 roku:szok::szok:
hmmm co więcej...

Widzę że chyba trójka dzieciaczków poszła do żłóbka(jeśli się pomyliłam w liczbie to przepraszam);-) Dzielne mamusie!!!;-):tak:

Nawet nie spodziewałam się że tyle mamy czerwcowych jest w ciąży!!!:tak:
WSZYSTKIEGO NAJ dla Was kochane!!!Szybkich,bezbolesnych porodów;-);-);-):tak:
kurcze,zapomniałam co jeszcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
o iiwka cosik długo Cie nie było! Gratki za kroczki i za spanie w łóżku! My też jeszcze trochę i będziemy musieli cosik kupić do spania dla Jadźki....

ciekawe jak tam Asencja.....
 
No trochę mnie nie było:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Powinno się to teraz zmienić;-)
Co do łóżka to u nas piętrowe bo mały mamy metraż,ale jak Kacper był mały to takie miał jednoosobowe ze zdejmowaną barierką.

Edit.
Takie mamy
http://allegro.pl/lozko-pietrowe-zeus-barierka-w-opcji-lodz-i1764429064.html
Bałam się kupować łóżko bez oglądania(mąż podjął decyzję) ,ale jestem mega zadowolona z niego!!!
Dziwi mnie tylko że tak tanio kupiliśmy je,bo jest super wykonane!
 
Ostatnia edycja:
Witam;-)
Mam trochę czasu i postanowiłam do Was zajrzeć;-)
a ty gdzie sie zapodzialas :-) gratki dla Alanka :tak: swietne to lozeczko my szukamy dla Lili na wiosne wlasnie czegos podobnego (tylko oczywiscie nie pietrowe) z barierka na 3/4 dlugosci. A widze ze ten sprzedajacy ma rowniez takie wersje, dzieki za linka :tak: A mozesz go wkleic w watku zakupowym zeby nie zginal?
 
a ty gdzie sie zapodzialas :-) gratki dla Alanka :tak: swietne to lozeczko my szukamy dla Lili na wiosne wlasnie czegos podobnego (tylko oczywiscie nie pietrowe) z barierka na 3/4 dlugosci. A widze ze ten sprzedajacy ma rowniez takie wersje, dzieki za linka :tak: A mozesz go wkleic w watku zakupowym zeby nie zginal?

Nie ma sprawy;-) Tylko na aukcjach są daty mniej więcej kiedy może być dowóz.I ja zamawiałam poza allegro(telefonicznie) bo też tak można bo jest taniej coś ok 20,albo 30zł więc barierkę na dół miałam już w cenie;-) Bo wtedy nie płacą prowizji;-)

A gdzie się podziewałam???Hmmm w sumie to w domu cały czas byłam,ale a to tu a to tam i tak jakoś zeszło:-(
 
Jakieś wieści od Asencji? Trzymam kciuki :)

A teraz się szykuję żeby małego ostawić do babci i jadę do fryzjera... a później szykowanie i ubieranie :)

Miłego weekednu życzę :)
 
reklama
Do góry