reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Asnecja ogromne gratulacje!!!!!! witamy Michałka na świecie:-):-) niech zdrowo rośnie:tak::tak:

Majusia już dzisiaj ma się lepiej, ale na widok fridy ucieka i płacze:-:)-(

zyrraffka - to ty w weekendy też pracujesz?

konniczynka - na razie jestem w domu;-)

mama-kubulki - widzę, że Kubuś łatwo się zaaklimatyzował:-) może z jedzeniem też sie poprawi

koriander
- udanego dnia:-)

Kasiek - wybaw sie za nas wszystkie:-)

iwwka - cześć:-) gratulujemy pierwszych kroczków Alankowi

Miłego weekendu wszystkim
 
mi_mi Przytulam w tym smutnym dniu...
Asnecja GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!
koriander Niedługo to Lila będzie mogła występować w takich teatrzykach:-)
Kasiek Baw się dobrze:tak:
iiwka Gratulacje dla Alanka!!!!!!!! Oj cieszą te pierwsze kroczki, cieszą:tak:
Idę skorzystać pewnie z ostatniego ciepłego dnia- jeszcze jutro ma być świetna pogoda, a ja oczywiście będę w pracy:-(
 
Wielkie gratulacje Asnecja.....!!!! Niech synek zdrowo rośnie
i da Wam wiele radości i szczęścia!!!!!
(zazdroszczę troszeczkę, znów tulić w ramionach takie maleństwo, coś wspaniałego!!!!)
mimi - z Tobą dziś jestem myślami!!!!
iwwka - witaj kochana, wieki Cie nie było!!!!
gosiagro - zdrówka dla Majusi.....
kasiek - udanego weselicha....poszalej troszeczkę.....a zresztą co tam...ostro zaszalej, a co tam!!!!Jak się bawić to na maxa!!!!!
Miłego dnia życzę Paniom...My dzis pospałyśmy do 9.00 i teraz Luśka nie chce zasnąc....Juz 15 minut słyszę jak sie dynda w łózeczku....:-)...No cóz, dam jej jeszcze z 30 minut , może padnie!!!!!
 
ASENCJA ogromne buziaczki dla dzielnej mamusi i duży duży buziak dla Michałka!!! Witaj na świecie maleństwo!!! :)

Dziękuję dziewczynki!!! Obiecuję że się wybawię za Was wszystkie :)
 
reklama
Asencjo - gratuluję! Michałku witaj :) Wam obojgu wiele zdrowia i mnóstwo niezapomnianych, przesyconych miłością chwil!
Mimi - Kochana, Ty wiesz, że myślami jestem z Wami!


Obiecuję niedługo się poprawić;-) i co nieco więcej napisać...:tak:
 
Do góry