reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie troche mnie nie bylo ale czasu tez nie :))

Zdfec Olaf wyglada masakrycznie po ugryzeniu komara ostatnio mial reke jak papai ale zdaza sie tez ucho o 4 cm grubosc i moze Natalke tez pogryzly albo meszki??

Koriander ale sie naspotykasz super

Milusia gratuluje smokow

Olavip jak rwa dalej dokucza?

Ola napisala o wymuszaniu.... Eryk jak sie czegos mu zabroni siada w szerokim rozkroku i uderza glowa o podloge do tego strasznie nas a najbardziej ola szczypie mam nadzieje ze mu to wszytsko przejdzie bo nie mam na to sposobu , macie jakas propozycje?
 
reklama
Cały czas ją fenistilem smaruję. Ostatnio znowu w "fiolecie" kąpię.
Raczej to nie wygląda na komary, bo znikają i pojawiają się w tym samym miejscu, czasem większe, czasem mniejsze.
 
izatcz- gratuluję skończonego remontu. Michał niezły chłop:)):-)wielgaśny, niezły czaruś z niego skoro tak zajęty był czarowaniem, ze nawet zastrzyku nie poczuł :-D




milka- nie mam pojęcia co robić jak dziecko tak wymusza, mój ostatnio bierze nas na płacz i krzyk i nie wiadomo co robić, czy być ostrym i nie zwracać uwagi czy przytulić i odwracać uwagę aż zajmie się czymś innym.


Byliśmy w Wałczu na 50tej rocznicy ślubu dziadków.
Najpierw była uroczystość w urzędzie stanu cywilnego. Urzędniczka wygłosiła przepiękną mowę, nie czytała z kartki tylko przygotowała się, pięknie wzruszająco mówiła, oczywiście nie obyło się bez łez. Potem prezydent miast wręczył dziadkom ordery od prezydenta RP, kwiaty później szampan. Bardzo wzruszające chwile:)))
Następnie w domu u brata mojego taty było przyjęcie dla rodziny. Były siostry dziadka, synowie oraz wnuki i prawnuki. Bardzo miło tak spotkać się całą rodzinką, było super:))

z dziadziusiami.jpg
 
Ostatnia edycja:
zyraffka a ten fenistil doustnie to napewno bez recepty? Wapno dostaje cały czas...

Rozmiejscowione na całej głowie, na czole z dwóch stron dwa, za uchem,wszędzie... nawet już na nóżkach ma...

Ograniczone ma już jedzenie do minimum, podejrzane teraz zostaje tylko mleko albo kaszka ryżowa ??
 
gosiagro Emilka za rączkę chce chodzić tylko po schodach. Potrafi mnie nieźle wymęczyć na klatce schodowej:laugh2: Mi też Emilka programy przestawiała w czasie ostatniego prania. Na szczęście w porę się zorientowałam:-D
emalia, eagle- jak wasze remonty?
kajdusia Może jakby spotkanie było na 14, to bym się skusiła, bo mam bezpośredni pociąg;-)
milusia Bądź twarda, dość już smoczków:-D Nie wiem, kiedy ja się zdecyduję na odsmoczkowanie:sorry2:
lena Dorodna kobita z Gai:-)
zyrraffka Jaki prezent przygotowaliście dla dziadków?
olavip Ostatnio chyba dużo dzieci stało się takimi krzykaczami i wymuszaczami.
izia Duży chłopak, ciekawe jakby wyglądał przy mojej kruszynce:-D
zdec Od komarów to raczej nie jest. Poszłabym na twoim miejscu do alergologa.

Padam ze zmęczenia: kilkadziesiąt km i kilka godzin na rolkach.
 
witam

zdec wspolczuje tej wysypki... fenistil jest bez recepty:tak:
zyraffka super fotka:-D bedzie pamiątka :tak:
konniczynka,szalona jestes:-D

Nocka oki, wstalam tylko 2 razy do Daniela bo mu sie przysnilo chyba z emuchy lataja i je slyszy :-D :rofl2::laugh2:
 
reklama
DZIEŃ DOBRY!

Moje dziecko samo je śniadanie, jakoś mu nie "wchodzi" jedynie chleb z masłem wsuwa.
Przespał całą noc, obudził się o 6 na mleko, zjadł i pospaliśmy jeszcze do 7:30.

konniczynka- tak na rolkach lubisz jeździć?? ja może z dwa razy miałam rolki na nogach, taka fajtłapka ze mnie, że zaraz bym się poobdzierała.
Dziadkom nie kupiłam nic oryginalnego, reęczniki w koszu wilklinowym, to tego dodałam winko, kawę i czekoladki a mąż jeszcze stroczyka dokupił.

Straszna burza była u nas w nocy, nawet mi się śniła przed obudzeniem i oczywiście nie mogłam zasnąć tak trzaskało:-( Jakieś głupoty mi się całą noc śniły chyba mam już strea przed powrotem do pracy, do tego żłobek, ehh:-:)-(

idę skontrolować małego- edit: z pomidora zrobił przecier ale buźka brudna więc pewnie odrobinkę zjadł:-D:-D
 
Do góry