reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzien dobry :-D Widze ze wakacje na forum w pelni :-) A mi sie jeszcze nigdy tak nie chcialo wlaczac komputera jak tego lata :rofl2:

milusia
co u chlopakow, jak krosteczki??

konniczynka
kochana jestesz tym piwem:-) Maz juz znalazl inne pszeniczne a ja miodowe wiec chyba damy rade ;-);-)

Kajdusia
my sie doliczylismy w sumie 21 osob na sobote :szok::szok::-D tzn maz liczyl a ja potakiwalam z wyrozumieniem :-)

Klementinka musze ci podziekowac za przepis na ogoraski malosolne, od 3 tygodni robie po 2-3 kg non stop i zjadamy ze smakiem, o Lili nie wspominajac, sa przepyszne :-)

gosiagro, Kasiek juz spakowani?? O ktorej wyjezdzacie? Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze przejedziecie taki kawal drogi :szok: w ten niesamowity upal zeby zjesc piernika :-):-p

Perfecta jakie kursy masz jeszcze w planie :-) Widze ze sobie super radzisz, tak trzymaj!!

Lencja jeszcze raz dziekujemy za spotkanie :tak::tak:bylo na prawde milo was poznac! Ita ciekawe ile jeszcze razy uda nam sie na siebie wpasc :-p:-) Dzis kupilam zapas Kubusiowych butelek zeby Lila juz Tymcia w sobote w spokoju zostawila :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kajdusia my sie doliczylismy w sumie 21 osob na sobote :szok::szok::-D tzn maz liczyl a ja potakiwalam z wyrozumieniem :-)
kolejna zguba się znalazła:-D
ale Wam fajnie z tymi spotkaniami...<zazdrośnik>

a tak w ogóle to
CZESĆ;-)
wczoraj mnie wkurzyli:wściekła/y: poszłam z 2 małych dzici do alergologa (ubrac 2,wsadziś do auta, wypakować i dojsc to naprawdę jest wyczyn!!!)a mi mówia ze wizyta przełozona na piatek bo lekarz dzwonił ze nie przyjedzie...:wściekła/y:nosz k* mać...juz taka byłam zła!! dam im moje dzici niech same z nimi przyjada z zobacza jak to jest jak takie madre wszystkie i cięzko zadzwonic...!!:wściekła/y: wrrr


uwaga! poczatek mojego sukcesu!!!BLIŹNIAKI ZOSTAJA ODSTAWIONE OD SMOCZKA!!!:-D od wczoraj powiedziałam DOSĆ zawsze tylko z nimi problem bo nigdzie nie mozna znaleźć i już 24h są bez smoczków(uzywalismy w sumie tylko do spania albo jak plakali).Noc była trochę płaczliwa, najgożej zasnac im było. ale sie zawdziełam i powiedziałam sobie że wytrwam:-) (w sumie to juz chyba czas na to bo przeciez to juz duze chłopcy a nie malutkie dzidziusie:-D)

edit Kolenderko krosty dalej mamy:/ jest bez zmian...:/ zapewne alergolog zamiast wysłać nas na testy wprowadzi dietę... szkoda że tak mało zagladasz...brakuje mi juz tych naszych pogaduszek:/ w dodatku ktos poprzestawiał mi w kompie i mam jakas wersje angielska:/ do kiedy jesteście w pl??
 
Ostatnia edycja:
milusia- gratuluje odsmoczkowania !!! Gosiak nadal zasypia ze smokiem, w ciągu dnia jej nie dajemy, ale na razie brak mi odwagi, żeby jej zabrać na stałe jej najlepszego przyjaciela :-) Pewnie na Boże Narodzenie odda Gwiazdorowi i zamieni na prezenty :-)
Koriander?????? :szok:zaprosiłaś jeszcze kogoś????:szok: mi wychodzi 18 sztuk ....., hm.....
 
Asnecja zagłosowane, zaraz północ, to zdążę chyba jeszcze raz zagłosować;-)
Lena Gaja była dzielna?
olavip Współczuję teścia:-(
mama kubulki A mi opadają ręce w czasie karmienia:-( Już nie wiem, czym zachęcić moje dziecko do zjadania obiadów. Dziś specjalnie kupiłam świeżego pstrąga i zrobiłam na grillu, bo Emilka zawsze lubiła ryby, a tymczasem skubnęła 2 kęsy, do tego 2 kęsy kalafiora i koniec jedzenia obiadu:sorry: Wczoraj zjadła na obiad ok. 4 fasolek szparagowych:sorry:
Dziś znowu się pojawił problem z odparzeniem. Zastanawiam się, czy to może być po suszonej żurawinie :confused: Wcześniej Emilka się nie odparzała, a od niedawna pojawił się ten problem. Pieluch i kosmetyków nie zmieniałam, więc przypuszczałam, że to od jedzenia. Emilka jadła ostatnio różne owoce, więc myślałam, że może po którymś z nich kupy są drażniące i stąd odparzenia. Ale dziś Emilka niewiele jadła, a z owoców tylko kilka suszonych żurawin, więc może to po nich?:confused2: Muszę to sprawdzić.
Na szczęście u Emilki odparzenia szybko znikają.
Oj była bardzo dzielna;)
Ale schudła 400 gram i ma jej to na dobre wyjsc hehe
wazy 12,2 i 80 cm dluga;)
Nawet nie zaplkała;)
 
cześć. Jestem już w domku. Jakaś zmęczona dzisiaj. Mam jeszcze mase rzeczy do rozpakowania i poukładania :(((
Jutro czeka mnie impreza imieninowa u teścia, bleee, ale pójdę nie zrobię mu tej przyjemności hehehe, bez męża niestety bo przyjedzie około 20 a o 19 moje dziecko zazwyczaj zasypia. Dobrze że już w domu, bo Łuki się rozregulował i straszny krzykacz i płakuś się zrobił :/// mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, szczególnie jego zachowanie.
 
boziu przed chwilą byłam u kumpeli, która urodziła w pt - jestysiu jakie słodkości, taki maleńki ten jej synek (Jagoda urodziła się mniejsza, ale teraz to jest już kawał baby) no masakra.

milusia - gratki za odsmoczkowanie, a lekarz - wiem co to znaczy - porażka tacy ludzie.... wrrr
zyrafka - fajnie,że już jesteś!
koriander - ciebie też nie było dawno cosik - tęskniłaaaammm :*
Lena - no niezły wynik, ja myślałam,że Jadźka z tymi 12kg to jest wielka ale nie tylko ona taki klocek kochany:)))

ej słuchajcie, Jadźka od kilku dni mnie przeraża! wymusza krzykiem i płaczem i w ogóle na wszystko jest "nie", a to co ona chce to musi być i już....matko już widzę obrazki typu: jesteśmy w sklepie a ta mi sceny odwala, brrrr ja tak nie chcem!!!!
 
Witam witam i o zdrowie pytam:-D

Zazdrosze Wam tych spotkan!!! ehhhh;/
Lena to dobrze ze mala byla dzielna:tak: Moj tyje teraz wazy coskolo 11,5kg ;] ale ile mierzy niewiem:D
zyrrafka mam nadzieje ze malemu sie poprawi teraz:*
milusia gratki odsmoczkowania:tak: Miki monia nie doi już... <myśli> 4mies! Kurcze ale to zleciało! :tak:
olavip wiesz co u nas tez Miki zrobil sie taki!! normalnie chyba to taki okres naszych dzieci;/ ale jak narazie mu przeszlo i robi tak rzadko :tak:


U nas oki, młody nocki przesypia całe zazwyczaj, juz mleczka nie pije w nocy, zasypia ciagle sam u siebie z butlą kolo 19:30 i wstaje kolo 6:30:-) takze jest chyba ok:tak:
Zdrówi jestesmy i oby tak dalej;-)
 
Ostatnia edycja:
boziu przed chwilą byłam u kumpeli, która urodziła w pt - jestysiu jakie słodkości, taki maleńki ten jej synek (Jagoda urodziła się mniejsza, ale teraz to jest już kawał baby) no masakra.



ej słuchajcie, Jadźka od kilku dni mnie przeraża! wymusza krzykiem i płaczem i w ogóle na wszystko jest "nie", a to co ona chce to musi być i już....matko już widzę obrazki typu: jesteśmy w sklepie a ta mi sceny odwala, brrrr ja tak nie chcem!!!!

mój Łukasz od kilku dni to samo

oj taka malutka dzidziuchna, jeszcze kilka miesięcy i Ty będziesz przytulać taką słodkość\:)


liza- gratuluję nocek i zazdroszczę, |Łuki jeszcze się budzi raz na butlę



Łukasz sam je mus owocowy łyżeczką i ogląda bajkę. Pospał mi dzisiaj do 18 prawie więc wieczór będę miała krótki:))
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki ale tu dzisiaj spokój !:szok:
Remont już skończony więć myślę że będę miała trochę więcej czasu dla was .Zazdroszczę wam tych spotkań.Ja też chcę.
Mój Michał też zrobił się nieznośny do tego stopnia że rzuca się na podłogę jak czegoś chce a nie dostanie szok taki maluch a wie jak walczyć o coś:szok:
a zapomniałam się wam pochwalić byliśmy wczoraj na szczepieniu moje dziecko zostało zważone i zmierzone ma 87cm i13,250wagi kawał chłopa najlepsze że cały czas czarował pielęgniarki uśmiechem nawet w czasie zastrzyku co je zszokowało:-D
 
reklama
Kurcze mamy jakąś zasra** wysypkę!! Już chyba z dwa tygodnie... na głowie coś podobnego jak po ugryzieniu komarów i powiększa się wyglądając jak wielki czerwony guz.... nic nie pomaga, już wszystko odstawiłam, jutro wracamy na Pepti:(
 
Do góry