reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dzięki za ciepłe słowa :tak: Jagoda miewa się dobrze:) Ciąga za sobą tą nogę i generalnie przemieszcza się na czworaka albo pełzając jak zołnierz :baffled:
Pierwsza fotka z wczoraj jeszcze z szyną a druga z dziś z gipsem.

Jeszcze wam napiszę jako ciekawostkę, ze jeden lekarz ( w prywatnej klinice) nas odesłał, twierdząc ze w takim stanie jak jest dziecko (płaczące) to on gipsu nie założy i że trzeba ją uśpić kroplówką a on nie ma do tego warunków i mamy spadać...
 

Załączniki

  • gips1.jpg
    gips1.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 69
  • gips2.jpg
    gips2.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
Gosiargo gratuluje cioci i mamie:)) szybko jej poszlo :)

Ewa nie zazdroszcze , jak ostatnio bylam u babci w szpitalu tez byl taki pacjent wenflony wyrywal masakra. Super zdjecia eryk panicznie sie bal tych basenow z pilkami widac Karolcia zuch dziewczynka

Zyrafka gratuluje wagi, i oby szybko te zabki przeszly

Asencja dobre z tymi komorkami czasem sie mowi ze potem zostaje kaszka z mozgu:))) Zansz juz date tej cesarki?

Emalia super zgraja idze ze pogoda jednak nie dopisala

Agast pewnie placzu bylo co niemiara, jak ona sobie teraz radzi z tym gipsem? doczytalam zdolniacha z niej, od razu mi sie przypomnialo jak skakalam z noga w gipsie na skakance :)) tyle ze nie byla zlamana a po zabiegiu

Odebralam dzis wyniki Olafa wszystko ok robali brak czeka jeszcze powtorka, Erciowi zelazo smakuje woli je od obiadu :)))
 
ewa-super Karolinka na foteczkach:tak:
emalia-widać że urodzinki udane a z tymi 4 masakra u nas też idą
agast-jak rano zobaczyłam co się Jagódce stało tak cały dzień o tym myśle współczuje nie tylko jej ale i tobie ale 4 tyg szybko miną i będzie zasuwać dalej na nóżkach:tak:

A ja jak ostatnio codzień lecha skończyłam butelka pusta sobie stała moje dziecko oczywiście do butelki szybko bo to jak nowa ciekawa zabawka mama na kompie siedzi i nie zauważyła patrze a Zośka z butelki swojej do tej po piwku picie przelewa i z butelki po piwie picie pije matko co ze mnie za matka czego dziecka ucze:-D
 
Dzięki za ciepłe słowa :tak: Jagoda miewa się dobrze:) Ciąga za sobą tą nogę i generalnie przemieszcza się na czworaka albo pełzając jak zołnierz :baffled:
Pierwsza fotka z wczoraj jeszcze z szyną a druga z dziś z gipsem.

Jeszcze wam napiszę jako ciekawostkę, ze jeden lekarz ( w prywatnej klinice) nas odesłał, twierdząc ze w takim stanie jak jest dziecko (płaczące) to on gipsu nie założy i że trzeba ją uśpić kroplówką a on nie ma do tego warunków i mamy spadać...


jaka dzielna jagoda, :))) numerantka, hehe takiego malucha nic nie zatrzyma, nawet gips :)))
"niezłylekarz"


milka- super, ze wyniki Olafka dobre,a Eryk zuch hehe
 
cześ laski pewnie dużo nie popiszę bo komp pada
my już po wczasach pogoda w miarę na nasze wycieczki mogła być trochę więcej juytro bo padam na twarz no i oczywiście wszyscy dawno już śpią u mnie
agast wielki buziak dla Jagódki niech nóżka zrasta się szybko a lekarz brak słów!!!!!!!!!
 
Hej dziewczyny - wielkie dzięki za kciukasy!!!!!!!!!!
Moc cioć z BB działa, bo Agatka jak nigdy spokojnie dała się oddać żłobkowej "cioci", odwróciłą się do mnie i spokojnie zrobiła papa :D zupełnie bez płaczu !!! Wprawdzie mało zjadła w żłobku (a próbowały podać i zupkę i drugie danie), ale cóż - nie mozna mieć wszystkiego. Oby jutro było tak samo :D
Gosiagro - Gratulacje!!!! Bardzo szybko jak na pierwszy raz :)
Anik - dobrze, że juz po przeprowadzce i że dzieciaki się szybko zaaklimatyzowały. Żłobek mamy koło obwodnicy...
Agast - biedna Jagódka :( nóżka musi ją pewnie bardzo boleć... ale dzielna dziweczyna nie daje się zatrzymać :D
Kajdusia - gratuluję "supercyca" - mam nadzieję, że w Gda też taka akcję kiedyś zrobią i się załapię...
Koriander - jak tam Lili????Mam nadzieję,że wszystko u Was OK?
dorotka - 39 może być od zębów, ale może być też trzydniowka przy ząbkowaniu. Spadło trochę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emalia superasnje fotki..szkoda, że nie moglismy byc:(

Agast boszeee straszne to:|(Mam nadzieje ze po gipsie sladu nie bedzie/....a lekarz masakra...ale to chyba w kazdym miescie lekarz baran sie znajdzie!!!

izia czekamy na fotorelacje;)

Ewa extra foty;)
 
Do góry