reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
gosiagro - gratulacje!!! Uwielbiam takie nowiny:tak:
asnecja Już niedługo twój poród, szybko zleciało:tak:
miłego dnia
anik Mi z Chełmu trochę daleko na plażę. Poza tym jak mam wolne w pracy, to pogoda nie sprzyja plażowaniu.:sorry2: A na Stogach i plaża, i las- jest gdzie na spacery chodzić:tak:
lena Gratuluję kolejnego ząbka
emalia Masz bardzo ładne dzieci, a Ola ma prześliczne włosy:tak:
kajdusia Rataje... Bardzo ciepło mi się to kojarzy z książkami Musierowicz:-)
ewa U mnie często mamy takie "dni i noce świra":sorry2: śliczne zdjęcia:tak:
zyrraffka To teraz możesz znowu przytyć ciążowo:-)
agast:szok: Buziaki dla Jagódki!!!! Niech się nóżka szybko zrasta. Ale po zdjęciach widać, że dobry humor Jadzi nie opuszcza:tak:
A ja jak ostatnio codzień lecha skończyłam butelka pusta sobie stała moje dziecko oczywiście do butelki szybko bo to jak nowa ciekawa zabawka mama na kompie siedzi i nie zauważyła patrze a Zośka z butelki swojej do tej po piwku picie przelewa i z butelki po piwie picie pije matko co ze mnie za matka czego dziecka ucze:-D
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

dorotka Jak Ignaś?
sealet Dzielna dziewczynka z Agatki:tak:
milka Karmisz jeszcze piersią?


Dzisiejszy dzień w pracy przetrwałam. Jutro pewnie będzie gorzej, bo znowu pośpię dziś tylko 5h.
Uciekam się myć i wskakuję do wyrka.
 
Ja tylko wpadłam powiedzieć dobranoc, miałam mega intensywny dzień

Poznałam dziś Hanię i jej mamusię :-) Super dziewczyny! A jakie zgrabne, fiu fiu :-) Hania to śliczna poważna, elegancka kobietka, dokładnie obserwuje co się dzieje i zachowuje kamienną twarz. Jest jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach! :tak: I nawet zgodziła się posiedzieć na moich kolanach :-) A moja wariatka Gosiak ze swoim piskiem szczęścia próbowała koleżankę wyprowadzić z równowagi, ale Hania zachowała stateczność do końca :-) Kasiulka- wielkie dzięki za to, że zadzwoniłaś i za miłe spotkanie, szkoda, że takie krótkie

Później spędziłam miłe popołudnie u przyjaciółki- ta dopiero ma wariatkowo w domu- 4 córy w wieku 9,7,5,3 , jazda bez trzymanki :-D
A teraz właśnie wróciłam z piwka z mężusiem, posiedzieliśmy na poznańskim Starym Rynku, ale fajnie, wyrwaliśmy się z domu od dzieci pierwszy raz od dwóch lat :-)

Nie poodpisuję bo już padam, ale zdązyłam obejrzeć super zdjęcia- cud miód!!!!
dobranoc
 
Witam i ja.
Noc spokojna za to od rana Jasiek hajcuje ( 38,4). Tak mi go szkoda, ale za nic nie chce leżeć.
Myślicie ,że mogę jechać z gorączkującym dzieckiem autem ( muszę jedną sprawe dla Oli załatwić)?
A i drugie pytanie. Mogę zapomnieć o szczepieniu jutro?
 
Ja tylko wpadłam powiedzieć dobranoc, miałam mega intensywny dzień

Poznałam dziś Hanię i jej mamusię :-) Super dziewczyny! A jakie zgrabne, fiu fiu :-) Hania to śliczna poważna, elegancka kobietka, dokładnie obserwuje co się dzieje i zachowuje kamienną twarz. Jest jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach! :tak: I nawet zgodziła się posiedzieć na moich kolanach :-) A moja wariatka Gosiak ze swoim piskiem szczęścia próbowała koleżankę wyprowadzić z równowagi, ale Hania zachowała stateczność do końca :-) Kasiulka- wielkie dzięki za to, że zadzwoniłaś i za miłe spotkanie, szkoda, że takie krótkie

Później spędziłam miłe popołudnie u przyjaciółki- ta dopiero ma wariatkowo w domu- 4 córy w wieku 9,7,5,3 , jazda bez trzymanki :-D
A teraz właśnie wróciłam z piwka z mężusiem, posiedzieliśmy na poznańskim Starym Rynku, ale fajnie, wyrwaliśmy się z domu od dzieci pierwszy raz od dwóch lat :-)

Nie poodpisuję bo już padam, ale zdązyłam obejrzeć super zdjęcia- cud miód!!!!
dobranoc
To czekamy na fotorelacje;)
Witam i ja.
Noc spokojna za to od rana Jasiek hajcuje ( 38,4). Tak mi go szkoda, ale za nic nie chce leżeć.
Myślicie ,że mogę jechać z gorączkującym dzieckiem autem ( muszę jedną sprawe dla Oli załatwić)?
A i drugie pytanie. Mogę zapomnieć o szczepieniu jutro?

Jak zbijesz goraczkę to mozesz jechać.....o szczepieniu można zapomnieć;(
 
hej

Żyrafko
kochana dzisiaj niestety tez nie wypijemy razem kawki, bo uciekam na pobranie krwi dla chlopców i na zakupy:eek: :-D (potem zjemy razem obiad):-D hehe

przepraszam kochane ale nie mam czasu nic pisac bo zaraz bliźniaki sie spakuja i pojadą beze mnie:-D
 
Hejka.

Jejku agast wspolczuje malej...

Ja teraz tez mam oczy dookola glowy bo mlody wchodzi na nasze łóżko i boje sie by nie spadł.... ehhh najgorszy okres teraz nas czeka, poki maluchy nie naucza sie byc ostrożniejszym a to nastąpiki dopiero kolo 2 lat..... :dry:
Ale damy rade, RAZEM :-D hehehe
 
Ja tylko wpadłam powiedzieć dobranoc, miałam mega intensywny dzień

Poznałam dziś Hanię i jej mamusię :-) Super dziewczyny! A jakie zgrabne, fiu fiu :-) Hania to śliczna poważna, elegancka kobietka, dokładnie obserwuje co się dzieje i zachowuje kamienną twarz. Jest jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach! :tak: I nawet zgodziła się posiedzieć na moich kolanach :-) A moja wariatka Gosiak ze swoim piskiem szczęścia próbowała koleżankę wyprowadzić z równowagi, ale Hania zachowała stateczność do końca :-) Kasiulka- wielkie dzięki za to, że zadzwoniłaś i za miłe spotkanie, szkoda, że takie krótkie

Mi również było bardzo miło Was poznać, Hania w końcu poznała koleżankę w swoim wieku, mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś będzie okazja na spotkanie ;-*
 
reklama
Do góry