reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
20110705044.jpg20110711244.jpg20110715261.jpg20110715257.jpg20110711048.jpgzyrafka ona nie chodzi, ona biega:)

20110715050.jpg
 
Ostatnia edycja:
hehe :))) mój pan ostrożny nie chce sam chodzić, tylko za rączkę:)


asencja- gdzie jesteś z tą herbatką? ja już zdążyłam kawę wypić:)) opowiadaj ajk sobie radzisz z brzuszkiem i ganianiem za Krystiankiem?? Dajesz radę, chodzisz sama z nim na spacery jeszcze? czy ktoś ci pomaga?

ewa śliczny tuptulek:)) z jakim przejęciem pojazd pcha:)
 
Ostatnia edycja:
hehe :))) mój pan ostrożny nie chce sam chodzić, tylko za rączkę:)


asencja- gdzie jesteś z tą herbatką? ja już zdążyłam kawę wypić:)) opowiadaj ajk sobie radzisz z brzuszkiem i ganianiem za Krystiankiem?? Dajesz radę, chodzisz sama z nim na spacery jeszcze? czy ktoś ci pomaga?

ewa śliczny tuptulek:)) z jakim przejęciem pojazd pcha:)

No wlasnie sie zagapilam, ale juz mam herbatke :) No musze przyznac, ze troszeczke już robi sie ciężko. Teraz na prawde doceniam, ze dwa dni w tyg. mama do mnie przyjezdza i sie nim zajmuje, wychodzi z nim na spacer itp :) W zeszlym tyg bylam z nim na spacerze i stwierdzilam, ze to ostatni raz, bo nie daje rady po schodach z wózkiem i z nim w środku.
Troche przynudze, ale...JA CHCE JUŻ URODZIĆ :) Zaczyna już mi być bardzo śpieszno :) Nawet już dzisiaj w nocy mi się śniło, ze się spóźniłam na umowiona cesarke i musiałam potem czekać w kolejce :)
 
nie dziwię Ci się ze już byś chciała urodzić, już w sumie masz niedaleko:) ale wiadomo ostatnie tygodnie najcięższe i najbardziej się dłużą. Jak miałaś na początku mocno mdłości Cię meczyły??

młody już cwaniakuje po swojemu więc chyba lepiej się czuje:)
 
Ostatnia edycja:
Asnecja nie zazdroszczę Krystian pewnie tylko na ręce i na ręce, a Ty nie możesz. Ale już niedługo.

Zyrafka przespał się i odrazu lepiej:)
 
reklama
Do góry