reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Tez dolacze dzis do grona zalamanych, przed chwila mierzylam temperature i bylo 40,2 :-:)no: Lila nie zjadla dzis NIC poza cyckaniem pustego praktycznie cyca, na ktorym mi sie juz rany robia i jak mysle ze znowu cala noc tak przelezy przyssana to az sie zwijam z bolu, a do tego nie wiem jak jej pomoc, czopki zbijaja temperature na max 1,5h :-( Krostek nie ma, jak jutro nie bedzie to pojdziey po antybiotyk bo ta temperatura mala wykonczy..
 
reklama
koriander - kochana....Tak bym bardzo chciała aby już ta wstrętna temperatura opadła...Biedna Lila...Trzymajcie się dzielnie dziewczyny....Tulę Was mocno....Obyście przetrwały nockę....i oby rano było juz dobrze.....
lena - dasz radę....Ja tez przeżyłąm takie rozstanie....3,5 miesiąca bez P.....a Ty będziesz jeszcze miała Gaję przy sobie...więc będzie Ci łątwiej!!!!!

Zdrówka i radości dla dzisiejszych solenizantów!!!!!!
Damisia, Milenki, Alanka i Julianka!!!!!
Buziaki!
 
Tez dolacze dzis do grona zalamanych, przed chwila mierzylam temperature i bylo 40,2 :-:)no: Lila nie zjadla dzis NIC poza cyckaniem pustego praktycznie cyca, na ktorym mi sie juz rany robia i jak mysle ze znowu cala noc tak przelezy przyssana to az sie zwijam z bolu, a do tego nie wiem jak jej pomoc, czopki zbijaja temperature na max 1,5h :-( Krostek nie ma, jak jutro nie bedzie to pojdziey po antybiotyk bo ta temperatura mala wykonczy..

wspólczuje :-( przytulam mocno!!! jak jej nie przejdzie to idź koniecznie jutro do lekarza. Może zamiast czopków jakiś syrop bardziej pomoże typu Nurofen, Ibum
Pewnie butli teraz wogóle nie chce. Biedactwa.
 
Czekam na jutrzejszy dzień jak na zbawienie :p bo mamy iść sobie wieczorkiem z kuzynką mojego męża i jej facetem na jakieś piwko wieczorem na miasto :D A Julka zostaje na nockę u dziadków i pewnie piątek z racji tego że mój mąż ma wolne :-D:-D:-D spędzimy u babci, a co :tak:

fajnie macie z tą babcią:tak: udanej zabawy życzę:-)

Witajcie, znowu mnie troche nie było, ale nie ogarniam tego wszystkiego, jak dla mnie doba za krótka. U nas ostatni tydzień pod znakiem chorob. Njpierw Wiktoria na antybiotyku, pożniej Oskar - on przechodził chorobe najgorzej - ctery dni non stop temperatura 38,5 i ciągły płacz bo zapchany nos nie pozwalał swobodnie oddychac - dzisiaj już jest pprawa, za to mnie wczoraj totalnie rozłozyło - nie pamiętam kiedy oststnio tak sie czulam - 39 tem i totalne rozbicie - wczoraj przespalam cały dzień, dzisiaj juz nie mogłam sobie na to pozwolić bo Oskar domagał sie mamy. Nawet nie wiem co się dzieje na bb...

:-( to dużo zdrówka dla Was!

Tez dolacze dzis do grona zalamanych, przed chwila mierzylam temperature i bylo 40,2 :-:)no: Lila nie zjadla dzis NIC poza cyckaniem pustego praktycznie cyca, na ktorym mi sie juz rany robia i jak mysle ze znowu cala noc tak przelezy przyssana to az sie zwijam z bolu, a do tego nie wiem jak jej pomoc, czopki zbijaja temperature na max 1,5h :-( Krostek nie ma, jak jutro nie bedzie to pojdziey po antybiotyk bo ta temperatura mala wykonczy..

:-:)-( tak bym chciała wam jakoś pomóc:-(, strasznie wysoka ta temperatura:-( namęczy się bidulka:-( przytulam was mocno i wysyłam mnóstwo pozytywnych fluidków, niech przepędzą tą wstrętną gorączkę!!

emalia - co ci lekarz powiedział?
 
Ostatnia edycja:
Tez dolacze dzis do grona zalamanych, przed chwila mierzylam temperature i bylo 40,2 :-:)no: Lila nie zjadla dzis NIC poza cyckaniem pustego praktycznie cyca, na ktorym mi sie juz rany robia i jak mysle ze znowu cala noc tak przelezy przyssana to az sie zwijam z bolu, a do tego nie wiem jak jej pomoc, czopki zbijaja temperature na max 1,5h :-( Krostek nie ma, jak jutro nie bedzie to pojdziey po antybiotyk bo ta temperatura mala wykonczy..
Bardzo wysoka ta temperatura! Kochana podaj małej Ibum D. Nam pomógł, bo czopki, podobnie jak u Was, nie bardzo działały. I dużo picia, nawet łyżeczką, jeśli inaczej nie chce. Dobrze, że cyc jest :) Trzymajcie się jakoś biedaczki. Spokojnej nocy!
 
yoshe tutaj nie ma dla dzieci Ibumu :(
kasiajanicka smaruje bepanthenem, zawsze pomagal ale dziekuje ze o tym pomyslalas :) Jak spi to nie kreci glowka czasami zanim zasnie to na boki rusza ale zawsze tak robila
nadika Lila na widok butelki drze sie wnieboglosy
gosiagro dziekuje
dzieki dziewczyny, straszne widziec jak dziecko choruje :-( Wszystkim innym choruskom zycze spokojnej nocy i zdrowszego jutra! Kasiek a dla Damisia extra buziak z okazji zabka (i chyba Lukaszek rowniez??) nie doczytalam wszystkiego..
 
Korandier...szczerze ja już bym była na ostrym dyżurze mi pediatra powiedziała, że 38,5 to juz jest duza temp. a u Was 40 i to drugi dzień !!!Jakby to były uszy to by sie darła a na pewno by nie pociągneła cyca!!ZBardziej wpychaj w nia teraz picie niż jedzenie....u nas połozne radza jak dziecko chore nie dawac swoich obiadków tylko słoiczkowe by dziecko miało siłe walczyc z choroba a nie zeby organizm zajmował sie trawieniem:(
Współczuję Ci bardzo!!!Zrób może lekki chłodny okład ale nie zbyt zimny by szoku termicznego nie doznała!!No i jak zaczną się drgawki to leć do szpitala!!!Tym bardziej, że noc idzie i na pewno jezcze przychajcuje:(
 
koriander- ja też ibum polecam, nam pomógł bardzo, może poproś mamę niech ci prześle, tak w razie w żebyś miała, bo to i dobre w smaku i skuteczne jest i fifi nie robił problemu jak miał wypić

Nie wiem od czego to zależy ale Gaja po ibum od razu wymiotowała;(
No i pediatra mówiła, że szybciej czopki działają:(Więc już do choery jasnej wkurzaja mnie nasi lekarze co rejon to inna opinia i wiadomości!!
 
KORIANDER - Kochana cały czas mysle o Was Dziewczyny!!! Oby ta temperatura dzisiaj już sobie poszła najlepiej gdzieś do Belgii albo innych Niemiec!!! Kochana przytulam Was najmocniej jak potrafię!!!!
 
reklama
Do góry